Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Mano kaime taip pat nieko nėr, tai kai reikia kokių priemonių važiuoju į Kauną (150 km į vieną pusę ax.gif ). Tai kai nuvažiuoju, viską perku urmu tongue.gif
O kas ieškot rėmų, pažiūrėkite čia http://povilioniene....epages.com/home
Čia vienos siuvinėtojos vyras daro šiuos rėmus. Yra ir kainos parašytos. Ji pati siuvinėja ant tokio rėmo, todėl manau, kad turėtų būti geri. Pati nemačiau jo gyvai, bet gal kam patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 14, 08:54)
Mano kaime taip pat nieko nėr, tai kai reikia kokių priemonių važiuoju į Kauną (150 km į vieną pusę  ax.gif ). Tai kai nuvažiuoju, viską perku urmu  tongue.gif
O kas ieškot rėmų, pažiūrėkite čia http://povilioniene....epages.com/home
Čia vienos siuvinėtojos vyras daro šiuos rėmus. Yra ir kainos parašytos. Ji pati siuvinėja ant tokio rėmo, todėl manau, kad turėtų būti geri. Pati nemačiau jo gyvai, bet gal kam patiks  smile.gif


rolleyes.gif aha... maciau siuvinejimo forume, paziuresiu GA palyginsiu kainas ir "aparatura" tada reiks ka ziebt... gaila kad tie remai Siauliuose schmoll.gif
... tai as gyvenu beveik Kaune biggrin.gif , tik 35km, o ir Vilnius tik 100km biggrin.gif
Atsakyti
help.gif
gal galit parasyt is savo praktikos kaip isplaut siuvineta paveiksla, turiu kelis darbelius issiuvinejus reik sutvarkyt rolleyes.gif
Atsakyti
Parašysiu kaip aš plaunu. Drungname vandenyje ištirpinu skalbimo miltelius ir teliuskuoju. Perplaunu švariu vandeniu ir dar nepilnai išdžiūvusį lyginu per skudurėlį. Vietoj miltelių naudoja indų ploviklį { sako labai gerai nešvarumus naikina atsiradusius nuo ilgo siuvinėjimo} arba ūkišką muilą. Paskutinius darbelius skalbiau truputį kitaip: darbelį sudrėkinau ir prilipinau prie vonios šono, taip, kad nebūtų raukšlių. Išmuilinau ūkišku muilu ir rankytėm švelniai tryniau kol muilas ušputojo. Taip išplautas darbelis nesusiraukšlėja ir labai lengvai išsilygina. Esu skaičius, kad lyginant naudoja standiklį, kuris skirtas apykaklėms standinti, šitos mandrybės nesu bandžiusi ir nežinau ar jis veiksmingas, bet sako darbelis gražiau atrodo.
liudnute nesibaimink atstumo iki Šiaulių, G. Povilionienė rėmelį į autobusą gali įdėti. Rėmelis per dieną pas tave atkeliautų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliuky: 14 rugpjūčio 2007 - 22:57
QUOTE(saliuky @ 2007 08 14, 23:48)
liudnute nesibaimink atstumo iki Šiaulių, G. Povilionienė rėmelį  į autobusą gali įdėti. Rėmelis per dieną pas tave atkeliautų.

...man kaip blondinei, per ilga kakla
doh.gif yra pazystamu kur teviske Siauliuose bigsmile.gif ...
Papildyta:
[quote=saliuky,2007 08 14, 23:48]
Esu skaičius, kad lyginant naudoja standiklį, kuris skirtas apykaklėms standinti, šitos mandrybės nesu bandžiusi ir nežinau ar jis veiksmingas, bet sako darbelis gražiau atrodo.



kazkoks purskiamas standiklis yra sake apie 6lt kainuoja
Atsakyti
Paidalinsiu ir aš savo patirtimi, kaip plaunu darbelius smile.gif Pirmiausia, jei naudoju specialų markerį, sužymėti linijoms, tai merkiu darbelį tik į švarų šaltą vandenį. Kai išnyksta visi subraižymai, skalbiu siuvinį vos šiltame vandenyje, įpylusi "Perwool color" arba indų ploviklio. Trumpai pamirkau, o tada švelniai patrinu. Jei įmanoma, reiktų smarkiai netrint, nes bus sunku išlygint. Truputį nuspaudusi vandenį, dedu darbelį tarp dviejų rankšluosčių. Palieku 15 min. Tada iš blogosios pusės, pasidėjusi ant frotinio rankšluosčio (jis reikalingas tam, kad kryželiai būtų puresni) lyginu.

Jokio standiklio nenaudoju, ir nelabai suprantu, kam jis gali būti reikalingas, nes geri rėmintojai ir taip gerai pritvirtina. O jei purkši standiklį jau po išskalbimo, tai gali ir dėmės likt g.gif

Tai aš darau taip cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrine666: 16 rugpjūčio 2007 - 12:18
QUOTE(liudnute @ 2007 08 14, 11:08)
rolleyes.gif aha... maciau siuvinejimo forume, paziuresiu GA palyginsiu kainas ir  "aparatura" tada reiks ka ziebt... gaila kad tie remai Siauliuose schmoll.gif
... tai as gyvenu beveik Kaune biggrin.gif , tik 35km, o ir Vilnius tik 100km biggrin.gif


ale kainos GA remu blink.gif ... reiks i tautiete Siauliuose kreiptis, tai trys iseis tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(liudnute @ 2007 08 15, 08:57)
...man kaip blondinei, per ilga kakla
doh.gif yra pazystamu kur teviske Siauliuose bigsmile.gif ...

Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 16, 18:30)
ale kainos GA remu blink.gif ... reiks i tautiete Siauliuose kreiptis, tai trys iseis tongue.gif
Papildyta:


Žinai, tikrai... Panašu, kad paskubėjau pirkti rėmą parduotuvėje, reikėjo iškart pirkti iš šiauliškių - būtų vos brangiau, bet rėmas daug geresnis doh.gif doh.gif Tiesiog, nežinojau apie tuos tautiečių rėmus tada verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 16, 13:17)
Jokio standiklio nenaudoju, ir nelabai suprantu, kam jis gali būti reikalingas, nes geri rėmintojai ir taip gerai pritvirtina. O jei purkši standiklį jau po išskalbimo, tai gali ir dėmės likt  g.gif 



Kai aš keletą kartų nešiau rėminti, visus kartus bambėjo, kad darbelis neiškrakmolytas, atseit dėl to gali prastai įsirėminti (disclaimer'is doh.gif )...
O aš darbelių neplaunu. Nes neištepu biggrin.gif Visada rankas švariai nusiplaunu prieš siuvinėdama ir stengiuosi niekur neišpurvinti. Tiesa, mano darbai nėra labai dideli, tai nespėja susitepti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 16 rugpjūčio 2007 - 19:46
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 16, 20:45)
O aš darbelių neplaunu. Nes neištepu  biggrin.gif Visada rankas švariai nusiplaunu prieš siuvinėdama ir stengiuosi niekur neišpurvinti. Tiesa, mano darbai nėra labai dideli, tai nespėja susitepti  ax.gif




...rankas ir as plaunu, vos ne kekviena kart pradedant siula, bet sunukas meno zinovas vis paciupineja biggrin.gif , pasigrozi... o ir lankeli medini naudoju. tai ir jis kazkaip po biski spalva keicia g.gif , nuo prakaito, o dar kad laiko nesvaistyt -kai vyras vairuoja, o as sone biggrin.gif . kai lekem prie juros autostrada turejau cielas 4val nieks galvos nekvarsino tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 16, 20:45)
O aš darbelių neplaunu. Nes neištepu  biggrin.gif Visada rankas švariai nusiplaunu prieš siuvinėdama ir stengiuosi niekur neišpurvinti. Tiesa, mano darbai nėra labai dideli, tai nespėja susitepti  ax.gif
Skalbiu irgi neglamžydama,o delnuose trindama, su skystu muilu. Paskkui nusausinu rankšluostyje, lyginu ant frotinio per merliuką.
Išskalbus siūliukai "randa" savo vietą geriau.


Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2007 08 18, 20:59)
Skalbiu irgi neglamžydama,o delnuose trindama, su skystu muilu. Paskkui nusausinu rankšluostyje, lyginu ant frotinio per merliuką.
Išskalbus siūliukai "randa" savo vietą geriau.



dekui uz pasidalinima savo "metodais" , kartais galima atrasti "perliuku" apie kuriuos nepagalvoji doh.gif , is keliu galima issirinkti sau priimtiniausia rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pasigirsiu savo rėmu biggrin.gif . Kaip tik iš Giedrės gavau ir labai jais džiaugiuosi. Pasaka! 4u.gif
Atsakyti