Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(liudnute @ 2007 08 12, 21:03)
maciau jau skribliu issiuvinejai, as vaikucius nuo apacios variau, bet kai primaisiau tai "lipau" i virsu, paskutinem dienom teko paardyt schmoll.gif ...


Kažkaip kelias dienas nesiuvinėjau, nes baisiai karšta - nieko daryti nesinori doh.gif Šiaip dažniausiai siuvinėju nuo viršaus, bet būna ir kitaip - nesilaikau jau labai ten tų taisyklių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitelele @ 2007 08 10, 22:18)
Sveikutes. Kur perkat siuvinejimo siulus? Gal kuri internetu uzsakinejat,gal internetu pigiau... ax.gif

Pigiau yra pirkti paprastose rankdarbiams skirtose parduotuvėse. Kita vertus, DMC siūlai Amerikoje yra ganėtinai pigesni, tik internetinės parduotuvės šios firmos siūlų negali siųsti į Europą. Tačiau kartais tenka užsisakinėt ir internetu, nes ne visų priemonių galima rasti Lietuvoje - pvz. "Mill Hill" karoliukų, Kreinik siūlų. Bet jei tik pradedate siuvinėti, tai nekreipkit dėmesio į tas brangias priemones siūlomas internete ir pirkite siuvinėjimo reikmenis Lietuvos parduotuvėse wink.gif

Liudnute, nenorėjom tavęs "sudirbt" ax.gif , tik norisi, kad nuo pat pradžių išmoktum taisyklingai siuvinėt, nes paskui persilaužti labai sunku (čia vėl mano pačios patritis blush2.gif ) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 13, 14:20)

Liudnute, nenorėjom tavęs "sudirbt"  ax.gif , tik norisi, kad nuo pat pradžių išmoktum taisyklingai siuvinėt, nes paskui persilaužti labai sunku (čia vėl mano pačios patritis  blush2.gif ) schmoll.gif

blush2.gif siuvinet pramokus jau pries 18 meteliu, ax.gif jau su "stazu"... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 13, 17:38)
blush2.gif siuvinet pramokus jau pries 18 meteliu, ax.gif jau su "stazu"... rolleyes.gif

Oi, busiu suklydus, pavadindama pradžiamoksle 4u.gif Nors, kita vertus, aš irgi kryželiu išmokau siuvinėt gal prieš 10 metų, tačiau visokių siuvinėjimo niuansų vis dar mokausi, ir matau, kuo toliau, tuo daugiau yra ką mokytis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrine666: 13 rugpjūčio 2007 - 16:32
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 13, 17:30)
Oi, busiu suklydus, pavadindama pradžiamoksle 4u.gif Nors, kita vertus, aš irgi kryželiu išmokau siuvinėt gal prieš 10 metų, tačiau visokių siuvinėjimo niuansų vis dar mokausi, ir matau, kuo toliau, tuo daugiau yra ką mokytis  tongue.gif


Mano stažas irgi didelis - pirmą darbą išsiuvinėjau tikriausiai prieš 15 metų... Seniai, kai pagalvoji ax.gif Ale tada niekas nemokė, kaip ką daryt, kaip išėjo, taip ir dariau. Tai va tik dabar atsirado galimybė sužinoti daugiau apie tai, kaip reikia daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 13, 18:12)
Mano stažas irgi didelis - pirmą darbą išsiuvinėjau tikriausiai prieš 15 metų... Seniai, kai pagalvoji  ax.gif Ale tada niekas nemokė, kaip ką daryt, kaip išėjo, taip ir dariau. Tai va tik dabar atsirado galimybė sužinoti daugiau apie tai, kaip reikia daryti smile.gif


tai kaip ir veteranes g.gif ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 13, 18:27)
tai kaip ir veteranes g.gif ... biggrin.gif


Aha, bet kaip pasirodo, didžiausios neišmanėlės lotuliukas.gif Nieko tokio, svarbu stengtis thumbup.gif smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 13, 18:30)
Aha, bet kaip pasirodo, didžiausios neišmanėlės  lotuliukas.gif Nieko tokio, svarbu stengtis  thumbup.gif  smartass.gif

...nu jo bigsmile.gif , gerai Vilnietems kai viskas vietoj, pas mane gimtajam mieste tai apie tokius dalykus nieks nekalba... siuvinejimo medziaga tik lietuviska po 16lt, tai jei ko reik dabar "begu" i Kauna, Alytu... uzsimaniau siuvinejimo remo,tai net nezinau i kuria puse lekt stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 13, 18:37)
...nu jo bigsmile.gif , gerai Vilnietems kai viskas vietoj, pas mane gimtajam mieste tai apie tokius dalykus nieks nekalba... siuvinejimo medziaga tik lietuviska po 16lt, tai jei ko reik dabar "begu" i Kauna, Alytu... uzsimaniau siuvinejimo remo,tai net nezinau i kuria puse lekt stupid.gif


Aš pirkau neblogą DMC rėmą Gerose akyse Vilniaus universalinėje. Manau, kad bet kuri didesnė siuvinėjimo reikmenų parduotuvė turės tokių rėmų. Nebent nori kažko sudėtingesnio, pastatomo. Tada nežinau...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 13, 18:55)
Aš pirkau neblogą DMC rėmą Gerose akyse Vilniaus universalinėje. Manau, kad bet kuri didesnė siuvinėjimo reikmenų parduotuvė turės tokių rėmų. Nebent nori kažko sudėtingesnio, pastatomo. Tada nežinau...


i geras akis uzsuku Kaune, bet nemaciau, reiks paklaust. kiek mokejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 13, 19:12)
i geras akis uzsuku Kaune, bet nemaciau, reiks paklaust. kiek mokejai? g.gif


Apie 55 lt, man atrodo. Atrodo jis taip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 13, 20:12)
Apie 55 lt, man atrodo. Atrodo jis taip:
user posted image

reiks kitoj savaitej nulekt rolleyes.gif
Atsakyti