Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(astute_k @ 2007 08 07, 22:49)
Tikrai taip  clap.gif Ir dar labai svarbu, kad visų kryželių viršutinė pusė butų vienos krypties!!!


del sito tai skonio reikalas, g.gif man asmeniskai graziau kai kekvienas kryziukas i skirtinga puse ziuri, nors tikraine prastesni darbeliai kur vienos krypties kryzeliai tongue.gif
Atsakyti
Neuzmazgyti siulai tikrai neissileidzia, nes ant ju griztant uzgula pusinis kryzelis.
Atsakyti
Na, bandysiu atsakyt į jūsų klausimus.
Siuvinėjant viršutinių kryželių dygsniukai privalo būti vienos krypties - tai tiesiog tvarkingumo ženklas. Tą patį galiu pasakyti ir apie mazgelių darymą - gali juos mazgioti, tačiau patyrusios siuvinėtojos iš tavęs pasityčios ( kalbu iš savo patirties, kai per vieną siuvinėtojų meet'ą mane negailestingai išjuokė dėl mazgelių, nors pats darbas buvo didžiulis blush2.gif ). Juos užkiškite už jau išsiuvinėtų kryželių - ir tikrai niekas neiširs. Vieną paveikslą siuvonėju treti metai ir nė vienas kryželis neiširo wink.gif
Nuo kur pradėti siuvinėti, nėra labai svarbu, tik gal kiek lengviau nuo kurio nors kampo. Labai dažnai prie schemų būna pačių dizainerių patarimai, kaip geriau siuvinėt konkrečius darbus.
Taip pat nesvarbu, ar jūs siuvinėsite po vieną kryželį, ar pirma visą eilutę pusinių, o paskui grįšite atgal, darydamos kitą pusę kryželio. Jei baigėsi siūlas grįžtant, tai ne bėda - užkišat besibaigiančio siūlo galiuką už jau užbaigtų kryželių ir imate naują siūlą.

Duodama patarimus, tikrai nesijaučiu labai gerai mokanti siuvinėti. Tačiau labai daug skaitau apie siuvinėjimą, bendrauju su kitomis siuvinėtojomis, ir galiu patart,nes pati visa tai, ko jūs klausiate, perėjau pati wink.gif
Atsakyti
Merginos, ačiū visoms už patarimus 4u.gif Viską susidėjau į galvą, bet kai vakar siuvinėjau, tai kažkaip taip ir nepavyko pakeisti savo senų įpročių - mazgų mazgymo ir pilnų kryžiukų siuvinėjimo doh.gif Tiesa, mano kryžiukai visi vienos krypties, tai bent jau tas gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 09, 13:16)
Merginos, ačiū visoms už patarimus  4u.gif Viską susidėjau į galvą, bet kai vakar siuvinėjau, tai kažkaip taip ir nepavyko pakeisti savo senų įpročių - mazgų mazgymo ir pilnų kryžiukų siuvinėjimo  doh.gif Tiesa, mano kryžiukai visi vienos krypties, tai bent jau tas gerai  ax.gif

Nenusimink, pradžioje tikrai sunku pakeisti savo įpročius, bet palengva palengva ir priprasi smile.gif
O dėl mazgelių, yra labai geras būdas siūlo užmezgimui, kai reikia siuvinėti dviem siūliukais. Reikia perlenkti siūlą pusiau, pro adatos skylutę prekišti tuos du atskirus siūlo galus. Duriame adatą iš blogosios pusės, bet neištraukiame viso siūlo per skylutę (ta perlenkta siūlo dalis su kilpute turi likti blogojoje audinio pusėje). Gerojoje pusėje darome pusinį kryželį, o blogojoje pusėje perveriame adatą per likusią siūlo kilputę. Hmm... abejoju, ar kas nors suprato g.gif Nu bet aš stengiausi tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 09, 15:38)
Nenusimink, pradžioje tikrai sunku pakeisti savo įpročius, bet palengva palengva ir priprasi smile.gif
O dėl mazgelių, yra labai geras būdas siūlo užmezgimui, kai reikia siuvinėti dviem siūliukais. Reikia perlenkti siūlą pusiau, pro adatos skylutę prekišti tuos du atskirus siūlo galus. Duriame adatą iš blogosios pusės, bet neištraukiame viso siūlo per skylutę (ta perlenkta siūlo dalis su kilpute turi likti blogojoje audinio pusėje). Gerojoje pusėje darome pusinį kryželį, o blogojoje pusėje perveriame adatą per likusią siūlo kilputę. Hmm... abejoju, ar kas nors suprato  g.gif Nu bet aš stengiausi  tongue.gif


Taigi labai aiškiai papasakojai smile.gif Tikrai geras būdas, reikės pabandyti. Tik keblumas lieka su siūlo galu, kai pabaigi siūlą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2007 08 09, 15:38)
Gerojoje pusėje darome pusinį kryželį, o blogojoje pusėje perveriame adatą per likusią siūlo kilputę.

Dar vieną būdą sužinojau bigsmile.gif , ačiū 4u.gif ačiū 4u.gif . Gimei durnas ir mirsi toks pat rolleyes.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš pirmąjį darbelį išsiuvinėjau kryžiukais visom kryptim, tai kai paskaičiau jūsų forumą labai gėda buvo blush2.gif Dabar pripratau siuvinėt viena kryptim.
Aušrine - thumbup.gif puslapiukas. Labai naudingas ir išsamiai aprašyta viskas. Ačiū.
Atsakyti
Sveikutes. Kur perkat siuvinejimo siulus? Gal kuri internetu uzsakinejat,gal internetu pigiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitelele @ 2007 08 10, 21:18)
Sveikutes. Kur perkat siuvinejimo siulus? Gal kuri internetu uzsakinejat,gal internetu pigiau... ax.gif


as tai perku parduotuvej, megstu matyt ka perku...
...bet cia su tais kryziukais sudirbot mane blush2.gif ...pasitaisiau, jau kryziukus "kepu" viena kryptim rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 08 12, 20:41)
as tai perku parduotuvej, megstu matyt ka perku...
...bet cia su tais kryziukais sudirbot mane blush2.gif ...pasitaisiau, jau kryziukus "kepu" viena kryptim rolleyes.gif ...


Nesikrimsk 4u.gif
Aš po šiai dienai mazgus mazgau, niekaip neatprantu, nors pagal taisykles mazgų neturi būti siuvinėjant ax.gif
Atsakyti
maciau jau skribliu issiuvinejai, as vaikucius nuo apacios variau, bet kai primaisiau tai "lipau" i virsu, paskutinem dienom teko paardyt schmoll.gif ...
Atsakyti