Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Sveikutes! ax.gif Gal ir man galetumet padeti. Noriu pradeti siuvineti,bet nezinau nuo ko pradeti. GAl ir man atsiustumet pradziamoksli? Buciau begalo dekinga. jovitelele@gmail.lt bigsmile.gif
Atsakyti
Jovitelele, cituoju praeitam puslapy esančią žinutę wink.gif


QUOTE(Ausrine666 @ 2007 07 18, 18:18)
Gal visoms norinčioms išmokti siuvinėti kryželiu padės mano puslapiukas http://www.ausrines....piai.lt/abc.php.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrinė: 24 liepos 2007 - 10:23
QUOTE(Aušrinė @ 2007 07 24, 12:19)
Jovitelele, cituoju praeitam puslapy esančią žinutę wink.gif

Kaadngi as dar visai zalia sioj sriti,tai nelabai supratau pagal ta puslapiuka kai kuriu dalykeliu. As nesuprantu,kaip perkelti ant medziagos norima siuvineti piesini,juk ziurint i schema sunku turetu buti.
Atsakyti
Perkelti nieko nereikia. Tiesiog vienas simbolis schemoje reiškia vieną kryžiuką. Schemoje prie simbolių pažymėtas siūlo Nr, t.y. spalva.
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2007 07 24, 12:56)
Perkelti nieko nereikia. Tiesiog vienas simbolis schemoje reiškia vieną kryžiuką. Schemoje prie simbolių pažymėtas siūlo Nr, t.y. spalva.

O medziaga speciali,bent kai maciau ji kokia tai kvadratukais.
Atsakyti
QUOTE(Jovitelele @ 2007 07 24, 13:14)
O medziaga speciali,bent kai maciau ji kokia tai kvadratukais.

Pradžiai geriau rinktis specialią medžiagą, vadinamą Aida. Ji tokiais kvadratėliais austa. Kaip ji atrodo, gali pažiūrėti čia http://www.ausrines....bcpriemones.php. Aidos galima nusipirkti rankdarbų parduotuvėse. Galima siuvinėti ir ant lino, tik šiek tiek sudetingiau.
Dėl schemos persipiešimo - juk kai mezgi ar neri irgi žiūri į schemą, o paskui atkartoji. Tiktai nėra taip sunku kaip atrodo wink.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau Aušrinės puslapiuką (labai gražus, puslapis, beje), bet neradau atsakymo į keletą savo klausimų. Gal man kas nors iš įgudusių siuvinėtojų patars ax.gif
Siuvinėjimo temoje siuvinėtojos rašė, kad siuvinį pradeda nuo kažkurio kampo (kairio viršutinio ar dešinio apatinio). Bet tai kaip? - juk spalvų būna daug, tai ką - pasiuvinėjus vieną spalvą, paliekamas siūlas, imama kita spalva, ir toliau siuvinėjama - kad tik viskas būtų iš eilės? Ir kaip jūs kryžiukus siuvinėjate? - po pilną kryžiuką iškart ar po pusę kryžiuko į vieną pusę ir kitą pusę kryžiuko, grįžtant atgal? Ir dar vienas klausimas: ką jūs darote su mazgais? Man kai kartais gaunasi mažesnis mazgas, jis išlenda per skylutę doh.gif Ar visos susiduriat su ta problema? Ačiū iš anksto už konslutaciją smile.gif Aš tokia savamokslė siuvinėtoja, kad turbūt viską darau ne taip, "kaip reikia" blush2.gif
Atsakyti
siuvinet pradedu nuo to kampo kuris patinka, mazgu nemazgau tiesiog pakavoju siuliuka uz kitu siulu, siuvineju 30-40cm ilgio siulais tai issiuvineju siula tada imu kita...nors kitos daro ir kitaip. kiekviena atranda savo technika. tik nuo vaikystes ikale kad siuvinejant mazgu nemezgama.kryziukus darau po pilna is karto,todel ziuri i skirtingas puses, bet man taip labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Siaip jau kryziuku reiktu siuvineti taip: pusinius kryziukus i prieki, tada grizti atgal. Taip siuvinejama daug greiciau. Viena spalva siuvineti tiek , kiek patinka ( kol nesunku skaiciuoti pagal schema), tada imti kita spalva. Pradejus siuvineti, pirma pusini langeli siuvineti du kartus, tada siulas uzsifiksuoja ir nereikia jokio mazgo ( blogojoj pusej palikti keliu mm galiuka). Jei siuvinejam paveiksla, paliekam is kiekvieno krasto bent po 3-4 cm tuscios kanvos reminimui. smile.gif
Atsakyti
Tikrai taip clap.gif Ir dar labai svarbu, kad visų kryželių viršutinė pusė butų vienos krypties!!!
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 07, 22:18)
Siaip jau kryziuku reiktu siuvineti taip: pusinius kryziukus i prieki, tada grizti atgal. Taip siuvinejama daug greiciau. Viena spalva siuvineti tiek , kiek patinka ( kol nesunku skaiciuoti pagal schema), tada imti kita spalva. Pradejus siuvineti, pirma pusini langeli siuvineti du kartus, tada siulas uzsifiksuoja ir nereikia jokio mazgo ( blogojoj pusej palikti  keliu mm galiuka). Jei siuvinejam paveiksla, paliekam is kiekvieno krasto bent po 3-4 cm tuscios kanvos reminimui. smile.gif


O tie "neužmazgyti" siūlai paskui nepasileidžia, kai reikia išplauti darbelį? g.gif
Ir kaip nustatyti, kur siūlo vidurys, kad užtektų siūlo "sugrįžti" kryžiukais atgal, jei jau siuvinėjama pusiniais kryžiukais? Aš vis kažko nesusigaudau... fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 08, 00:17)
O tie "neužmazgyti" siūlai paskui nepasileidžia, kai reikia išplauti darbelį? g.gif
Ir kaip nustatyti, kur siūlo vidurys, kad užtektų siūlo "sugrįžti" kryžiukais atgal, jei jau siuvinėjama pusiniais kryžiukais? Aš vis kažko nesusigaudau...  fool.gif


aš tai imu apie 40-50 cm siūlą ir tiek. Neužtenka sugrįžimui - imu kitą. Nieko baisaus, taip dažnai būna. mirksiukas.gif
Atsakyti