Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

4u.gif sveikos visos...
mano mazute irgi atpilineja....ir nuo MP ir nuo misinuku....valgeme Tutteli 1, po to bandem Hipp...bet bandysim Aptamil AR..ziuresim kaip gausis ir ar tiks.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataTam @ 2009 03 23, 13:34)
4u.gif  sveikos visos...
mano mazute irgi atpilineja....ir nuo MP ir nuo misinuku....valgeme Tutteli 1, po to bandem Hipp...bet bandysim Aptamil AR..ziuresim kaip gausis ir ar tiks.. g.gif

bent jau mums tai Aptamil AR tai nepadejo vistiek atpilinejom schmoll.gif
Atsakyti
Maniskei 2 menesiukai, maitinu tik savo pienuku, bet nuo pusantro menesio irgi pradejo daug atpylinet - net praejus valandai po maitinimo... Gydytoja sako, kad nieko tokio, svarbu svoris gerai, auga. O jis auga tai ohoho, kaip gerai, tai nesuku per daug galvos. Tik va, reik labai ziuret, kad neatpiltu, kai gauna D vitamina... ax.gif




 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 lapkričio 2009 - 17:23
Na galiu pasakyti, kad mano vyresnioji mergyte labai atlypinejo.. zewriai tiesiog fontanais!!! ieskojom ligu varem per gydytojus, sake del skranduko, kad kazkas ten nesusiformave dar... o pasirodo kad tikroji priezastis yra ta kad netiko misinukas, nes kai pagiomdziau antraja mergyte ir maitinau.. daviau misinuko ir vare fontana.. antra karta vel tas pats, kol pakeitem misinuka ir viskas susitvarke smile.gif pabandykite ir jus, nuosirdziai sakau!
Atsakyti
mano mazylis irgi ziauriai atpila, valgem aptamili AR, viskas gerai tada, bet argi ji gerai ilgai naudoti? vistiek kazko prikista, kad mazyliai neatpiltu. g.gif dabar pirkom aptamil 1, tai ziauru, viska atpila, tada net po poros val ir varskes pavidalu verysad.gif patarkit ka daryt? vel AR naudot?
Atsakyti
tai ar normalu-maitinu mp 10 min,laikau stacia dr 15min,tada vel maitinu 10min su pasnaudimu,laikau 15 min stacia-atsirugsta ,bet po to kaip susivimdo,tai per 3 kartus atpila.Paskui verkia-lyg valgyt praso-jei duodu-vel atpila,jei ne-zyzia,veliau lovytej atpylus buna?
Atsakyti
QUOTE(prilijo @ 2009 09 26, 12:20)
tai ar normalu-maitinu mp 10 min,laikau stacia dr 15min,tada vel maitinu 10min su pasnaudimu,laikau 15 min stacia-atsirugsta ,bet po to kaip susivimdo,tai per 3 kartus atpila.Paskui verkia-lyg valgyt praso-jei duodu-vel atpila,jei ne-zyzia,veliau lovytej atpylus buna?

Butinai pasitark su gydytoja. jus dar labai mazi, didesniems tai ne taip baisu, o visai maziukui baisiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prilijo @ 2009 09 26, 13:20)
tai ar normalu-maitinu mp 10 min,laikau stacia dr 15min,tada vel maitinu 10min su pasnaudimu,laikau 15 min stacia-atsirugsta ,bet po to kaip susivimdo,tai per 3 kartus atpila.Paskui verkia-lyg valgyt praso-jei duodu-vel atpila,jei ne-zyzia,veliau lovytej atpylus buna?



Man suneliui irgi tas pats.... Ir dabar jau pradejau nervintis, ir manau, kad kazkas cia negerai...Net nezinau nuo ko jam cia...
Atsakyti
Mano sunus irgi ziauriai atpylinejo iki 6 men. Gydytojai vis sake, kad nieko tokio, nes tustinosi po 4-6 kartus per para, svoris augo kas men po beveik 1 kg. Bet jis atpylinejo labai gausiai, tiesiog balom.
Kai pagaliau patekom i Santariskes pas nuostabu gyd. Urbona, jis pasiule pabandyti: 1) sumazinti iki 2 lasiuku vit. D per para, nes mums grese rachitas ir mes valgem daugiau kaip po 10; 2) man nevalgyti 2 sav jokiu pieno produktu. Po 2 sav pradejau vel valgyti, lasiuku gerem tik po 2, atpylinejimas sumazejo zymiai, dabar atpila truputi, kaip visi vaikai, arba visai nebeatpila. Taip ir nezinau, kas padejo: vit D sumazinimas, pieno nevalgymas, ar tiesiog atejo laikas nustoti atpylineti.
Dar girdejau, kad kartais padeda, jei duoda ne vandenini vit. D "Aquadetrim", o aliejini...
Papildyta:
Tiesa, dar pamirsau pamineti, kad laikydavau ir stacia, bet tas vis tiek negelbejo. Dr dare vidaus organu echoskopija, anes galvojom, gal kas neissivyste normaliai, kad maistas nesilaiko, bet echoskopija parode, kad viskas ok.
Man kazkodel atrodo (subjektyviai), kad cia vit. D kiekis buvo kaltas.
Kita vertus, gal ir ne, nes jis jau gausiai pradejo atpylineti net krekenas dar ligoninej, nuo pirmuju dienu...
Idomu, ar kas neatliko tokiu bandymu, kaip as...
Atsakyti
labux,auginu trecia leliuka dabar,tad gal ka nuramins mano pasakojimas mirksiukas.gif sunus neatpylinejo beveik visai,palyginus su sekanciomis viem marginomis.vidurinioji jau eidama i darzeli,gal apie 2metukus eidama dar vis atpylinejo,o as ja su rugesio kvapeliu is darziuko parsivesdavau blush2.gif labai del to nerimavom,tyremes,kaip cia mamyte pasakojo,bet viskas buvo gerai sveikatytes atzvilgiu.mano mazajai 5 men,tai praejus ir 1h ir 3h ji dar atpila,mes valgom kas 4h.gyvenam uk tai ir vietiniai daktarai ir lt medikai patare pakisti susukta voleli po ciuzinuku,kad kunelis miegant nebutu visai horizontalioje padetyje.tai tik palengvins virskinima,bet atpylinejimai liausis savaime,kai maistelis bus daugiau tirstas.na tuo pilnai tikiu,nes simtus budu isbandziau gelbedama viduriniaja nuo atpylinejimo ir niekas negelbejo.tai dabar tiesiog kantriai keiciu rubelius -n- kartu per diena... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(takupaj @ 2009 10 15, 00:39)
labux,auginu trecia leliuka dabar,tad gal ka nuramins mano pasakojimas mirksiukas.gif sunus neatpylinejo beveik visai,palyginus su sekanciomis viem marginomis.vidurinioji jau eidama i darzeli,gal apie 2metukus eidama dar vis atpylinejo,o as ja su rugesio kvapeliu is darziuko parsivesdavau blush2.gif labai del to nerimavom,tyremes,kaip cia mamyte pasakojo,bet viskas buvo gerai sveikatytes atzvilgiu.mano mazajai 5 men,tai praejus ir 1h ir 3h ji dar atpila,mes valgom kas 4h.gyvenam uk tai ir vietiniai daktarai ir lt medikai patare pakisti susukta voleli po ciuzinuku,kad kunelis miegant nebutu visai horizontalioje padetyje.tai tik palengvins virskinima,bet atpylinejimai liausis savaime,kai maistelis bus daugiau tirstas.na tuo pilnai tikiu,nes simtus budu isbandziau gelbedama viduriniaja nuo atpylinejimo ir niekas negelbejo.tai dabar tiesiog kantriai keiciu rubelius -n- kartu per diena... biggrin.gif

sveikute o sakyk tas volelis ties kuria kunelio vieta turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 10 15, 07:39)
sveikute o sakyk tas volelis ties kuria kunelio vieta turi buti g.gif

zinai visaip bandziau:dejau mazdaug toj vietoj kaip turi but pagalvele,paskui mergyte guldziau mazdaug lovytes vidury,o voleli kisau taip,kad ciuzinukas butu pakeltas kaip pvz ligoninej lovos,kur pasikelia galvugalis,na tik nedaug. mirksiukas.gif bet rasdavau vaikeli nusivoliojusi i lovytes gala ir parpianti ant soniuko.zodziu negelbejo musu tas volelis,atpylinejam ir dabar,praejus mazdaug trim valandom po maitinimo schmoll.gif
Atsakyti