Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Labutis 4u.gif O mes atpylinėjom vieną kartą per savaitę, bet tokiu fontanu, kad visa aš buvau šlapia ir grindys doh.gif . Toks jausmas buvo, kad jam bevalgant užsidaro "koks klapanas" ir visas piena išeina lauk. Bet, pasirodo, jis per daug valgė, pats mažiukas, jam pritrukdavo vietos skranduke. g.gif Žinau, kad vaikiukai atpylinėja, kai netinka mišinukas. Mes gėrėm Aptamil Pepti ir pakeitėm į Semper Bifidus thumbup.gif . Nuo aptamilo labai pūtė pilvuką, o dabar susitvarkė. ax.gif Tik niekaip nesuprantu, kai jis purpsi arba nori atsiraugiot, jam labai skauda, verkia. verysad.gif Pilvukas neišpūstas, minkštas, bet oriukas toks skausmingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 06 30, 14:27)
Mes irgi gausiai atpylinejam po kiekvieno matinimo verysad.gif Dabar kai perskaiciau kokios pasekmes gali buti, tai butinai sakysiu gydytojai.O gal vertetu duoti is pradziu aptamil, kuris skirtas gausiai atpylinejantiems kudikiams? g.gif

mano irgi labai atpylinejo Nan 1 misini tai pakeiciau kitu ir nustojo, siuo metu valgom Aptamil 1 tai labai gerai toleruoja, o Aptamil AR yra tirstas skirtas vaikuciams kurie atpylineja, siulau isbandyti ir bedos gali nebelikti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif
na mum taip pat jau nuo gimimo tokia pat problema atpylinejimas...oi daug labai ko buvo fontanu fontaneliu verysad.gif oi vargas vargelis budavo....dabar mum 10 men vistiek dar atpilame tai pienuko tai vandenuko.... ir ka daktarai...daktarai nieko....svoris auga viskas tvarkoi... bet 10 men tai jau skaitau nenormalu,kad dar atpilame.... tai pagaliau dave siuntima issitirti,seip netaip israse...pilvo organo ehoskopa pasidaryt...ir ka jus manot nuejome tenai tai juk pamate to ko pati daktare nemate nereikejo nei per ehoskopa ziuret... cia as apie kita liga...
su tuo atpilinejimu dar turesim vaiksciot dar pas kyitus daktarus....
ir ka noriu pasakyti mamytes... seis laikais daktarais isvis negalima pasitiketi... nesiima jokiu priemoniu kad istirt vaika......paziurekit kas dedasi..mes pacios prasom siuntimu.....o kas is to ir dar tai jos neduoda,kam jai vaikas sveikas.....
kur tau jis gali buti sveikas jai tokio amzius atpylineja... atrodo kad mes patcios protingesnes uz tuos daktarus..
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
tokia ir mūsų problema - daug atpylinėjame doh.gif sakaiu gydytojai, tai liepė pakelti lovą, t.y. pakišti kelias knygas (tipo kad jei kas - naktį nepaspringtų), bet aš nemanau, kad tai - išeitis...
Pradėjau maitinti mišinukais, nes MP buvo permažai... tai atpildavo mariomis, turėdavau vos ne 5-6 kartus ją perrenginėt..., o kol perrenginėju vėl atpyla doh.gif
Dabar pabandėm Aptamil AR, lyg ir mažiau atpyla, bet... kol laikau ant rankų - kai padedu - "mišinukas išsilieja"... svorį priaugam gerai, bet manęs tai neramina schmoll.gif

QUOTE(lelka @ 2008 04 05, 19:45)
Mes ir atpylinejam nuo pat gimimo,dabar kaip valgom koses tai po ju neatpila nes nemegsta gert po koses,o va po misinuko atpyla ir po kokios netgi val vis.O daktarai ka,???svoris auga ir gerai  jiems,tai vis laukiu tos dienos kada taip nebebus doh.gif


taip ir pas mus, be to, kaip jau sakiau nuo Aptamil AR atpyla nedaug, bet kai išgeria vandenuko arba arbatytės - ŠAKĖS doh.gif

QUOTE(tinaby @ 2008 06 02, 22:46)
Labai panaši situacija... Mano dukrytė nuo gimimo labai dažnai ir gausiai atpylinėja. Iki šiol maitinu MP, nuo 4,5 mėn. pradėjau primaitinti tyrelėmis, daržovienėmis, bet tai situacijos nepagerino. Svoris pirmus tris mėnesius augo pusėtinai (+900, +600, +500 g), todėl visi gydytojai kartojo tą patį - dažnai taip būna, svoris auga, išaugsit. Mane dažnai imdavo neviltis, kai dar nė nepavalgius abi būdavome šlapios. Jei kas nešiodavo ją ant rankų, kitas sekiodavo iš paskos su skuduru grindims valyti... Atlikom krūvą tyrimų, nieko blogo nerado. Nuo ketvirto mėnesio svoris augo ne taip gerai - tik po 300 g/mėn. Nors gimė dukrytė 3800 g, 8 mėn. tesveria 7400 g... Tik viena gydytoja iš visų aplankytų nusprendė skubiai paguldyti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Vaiką kaip reikiant prikankino, darydami endoskopiją bei rentgenologinį tyrimą su kontrastu, bet dabar nors žinome tų nesibaigiančių atpylinėjimų priežastį - užsirietęs skrandukas. Vienintelis gydymas - operacija. Aišku, galime laukti, kol sueis metai, - tada atpylinėjimai turėtų baigtis, bet įvairios skrandžio bėdos gali lydėti visą gyvenimą. Dabar kasdien svarstau, ar daryti operaciją ar laukti, kol išaugsim...


reikės rimčiau pasišnekėti su gydytoja unsure.gif

QUOTE(svetute777 @ 2008 07 03, 09:50)
... Mes gėrėm Aptamil Pepti ir pakeitėm į Semper Bifidus thumbup.gif . Nuo aptamilo labai pūtė pilvuką, o dabar susitvarkė.  ax.gif Tik niekaip nesuprantu, kai jis purpsi arba nori atsiraugiot, jam labai skauda, verkia. verysad.gif Pilvukas neišpūstas, minkštas, bet oriukas toks skausmingas g.gif


maniškė irgi verkia, kai atsirūgsta... esu įsitikinusi, kad jai kažkas skauda... bet kaip suprasti kas g.gif
Atsakyti
išties, gaila kad kartą pasiguodę, mamytės nebegrįžta į šią temutę ir nepapasakoja, kaip toliau sekėsi atpylimo problemas spręsti...
mano sūnui 2,5 mėn, ir pradėjo žiauriai atpylinėti. Gal net sakyčiau, atvemia. Ir nesvarbu, kokioj pozoj belaikyčiau. Atsirūgsta ir iškart tuo pačiu atpila. truputį ramiau pasidarė, paskaičius kad ne mes vieni tokią problemą turim ir kad galbūt tai nėra taip baisu. tikėkimės,išaugsim...
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Fox_lady @ 2008 09 27, 23:47)
išties, gaila kad kartą pasiguodę, mamytės nebegrįžta į šią temutę ir nepapasakoja, kaip toliau sekėsi atpylimo problemas spręsti...
mano sūnui 2,5 mėn, ir pradėjo žiauriai atpylinėti. Gal net sakyčiau, atvemia. Ir nesvarbu, kokioj pozoj belaikyčiau. Atsirūgsta ir iškart tuo pačiu atpila. truputį ramiau pasidarė, paskaičius kad ne mes vieni tokią problemą turim ir kad galbūt tai nėra taip baisu. tikėkimės,išaugsim...

mano zuikis iki 6 menesiu stipriai atpildinedavo... paskui "išaugo"... nors avariju pasitaiko ir dabar.. tik vat as jau visai kitaip reaguoju... nepanikuoju... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina.pukotukas: 28 rugsėjo 2008 - 11:23
QUOTE(Fox_lady @ 2008 09 27, 23:47)
išties, gaila kad kartą pasiguodę, mamytės nebegrįžta į šią temutę ir nepapasakoja, kaip toliau sekėsi atpylimo problemas spręsti...
mano sūnui 2,5 mėn, ir pradėjo žiauriai atpylinėti. Gal net sakyčiau, atvemia. Ir nesvarbu, kokioj pozoj belaikyčiau. Atsirūgsta ir iškart tuo pačiu atpila. truputį ramiau pasidarė, paskaičius kad ne mes vieni tokią problemą turim ir kad galbūt tai nėra taip baisu. tikėkimės,išaugsim...


Pritariu tau verysad.gif tikrai galėtu mamyciukes gristi cia pasipasakoti.Manasis kinderiukas taip pat atpylineja nuo gimimo,tai pradejau maitinti APTAMIL AR,bet labai uzkietejo viduriukai nuo jo,tai dabar maitinu HUMANA AR ir kelis kart per diena duodu Sepmer Bifidus misinuka,kuris reguliuoja pilvelio reikalus.Kai vien APTAMIL AR maitinau,tai atpildavo tik pertekliu ir tai ne visada,o dabar kai duodu ir Bifidus,tai nemazai atpila,bet bent jau su pilveliu normaliai ir vaikelis ismiega po 5 h kartais,kur kas 2 h keldavosi valgyti.
Labai gaila,kad nebera Sab simplex,vat tada gal nereiktu Bifidus duoti ir atpylinejimo nebebutu
Atsakyti
Sveikutes, mamytes, as irgi turiu tokia pacia problememele. Maitinu savo dukryte MP, bet jau atplia fontanais ir tas valgymas ne i valgyma panasus bera. Valgo valgo ir blinkt ziuri i mane ir baigiasi visas mus valgymas. Po to pakeliu atruginti, tai ir mano ir mazoios visi rubai slapus. Tuo niekas nesibaigia, Ji jau vartosi ant pilvuko. Tai besiversdama atpilineja tokiaisi kaip seiles su varskyte verysad.gif Nebezinau ka ir bedaryti. Nieko kitko papildomai neduodu, iskyrus MP. Dabar kaip tik turim slogyte, o ir pati sergu slogom, gal cia nuo to g.gif Gydytoja sako, kad vaikucio svoris auga normaliai, nieko cia baisaus...
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2008 06 02, 21:18)
Mano dukrytė nuo gimimo labai dažnai ir gausiai atpylinėja. Iki šiol maitinu MP, nuo 4,5 mėn. pradėjau primaitinti tyrelėmis, daržovienėmis, bet tai situacijos nepagerino. Svoris pirmus tris mėnesius augo pusėtinai (+900, +600, +500 g), todėl visi gydytojai kartojo tą patį - dažnai taip būna, išaugsit. Mane dažnai imdavo neviltis, kai dar nė nepavalgius abi būdavome šlapios. Jei kas nešiodavo ją ant rankų, kitas sekiodavo iš paskos su skuduru grindims valyti... Atlikom krūvą tyrimų, nieko blogo nerado. Nuo ketvirto mėnesio svoris augo ne taip gerai - tik po 300 g/mėn. Nors gimė dukrytė 3800 g, 8 mėn. tesveria 7400 g... Tik viena gydytoja iš visų aplankytų nusprendė skubiai paguldyti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Vaiką kaip reikiant prikankino, darydami endoskopiją bei rentgenologinį tyrimą su kontrastu, bet dabar nors žinome tų nesibaigiančių atpylinėjimų priežastį - užsirietęs skrandukas. Vienintelis gydymas - operacija. Aišku, galime laukti, kai sueis metai, - tada atpylinėjimai turėtų baigtis, bet įvairios skrandžio bėdos gali lydėti visą gyvenimą. Dabar kasdien svarstau, ieškau informacijos, ką daryti... Gal yra daugiau mamyčių, susidūrusių su tokia diagnoze? Gal gali patirtimi pasidalinti tos mamytės, kurių vaikučiai gausiai atpylinėjo iki metų, o po to "išaugo", - kaip dabar valgo, ar pilvukų neskauda, viduriukai nekietėja ir t.t.?

Grįžau papasakoti, kaip mums sekasi toliau. Skranduko tiesinimo operacijai taip ir nesiryžome. Būdama 9 mėn. dukrytė sugėrė porą kursų vaistų Motilium ir Ranigast. Juos vartojant atpylinėdavo išties mažiau, bet tik nustojus gerti - ir vėl balos, balos, balos... o vaikas jau ir šliaužiojo, ir ropojo, tai nespėdavau net pavalyti, atpila - ir šliūžt pati per tą balą. O ir tie atpylinėjimai pasidarė bjauresni, su vėmaliukų kvapu verysad.gif Nuo 10 mėn. atpylinėjimai truputį suretėjo, jau net pradėjau suskaičiuoti, kiek per dieną pasitaikydavo - tik apie 10-15 kartų doh.gif Ir dažniausiai tada, kai daugiau skysčių išgerdavo (iki šiol stengiuosi duoti gerti ne mažiau kaip 0,5 val. prieš ar po maitinimo) arba truputį daugiau nei 150 ml kietesnio maisto suvalgydavo. Iki šiol maitinu nedidelėmis porcijomis, bet dažniau. Ir tik nuo 11,5 mėn., kai dukrytė pradėjo pati savarankiškai vaikščioti, atpylinėjimai liovėsi thumbup.gif
Visoms, kurios susiduriate su gausiais atpylinėjimais, linkiu kantrybės ir stiprybės - iš tiesų atpylinėjimai anksčiau ar vėliau baigsis 4u.gif Bet sau pažadėjau, jei ir antras vaikiukas taip nuo gimimo atpylinės, tai nekankinsiu nei jo, nei savęs, o iškart prašysiuos rimtesnių tyrimų ir, jei reikės, ryšiuos operacijai.
Atsakyti
Mano zuikelis irgi gausiai atpylinėjo, dažnai, net miegodamas. Būdavo atpila atsirūgdamas, kaip koks kamštis iššokdavo doh.gif . Irgi panikavau. Bet kažkur nuo 5,5 mėn praėjo. Vis dar maitinu MP ir aišku jau suvalgom kokios tyrelės/košelės. Svarbiausia žinoma sekti svorio augimą, jei priaugdinėja normaliai jaudintis nereiktų. Šaunu, jei pediatrė nuoširdi ir galima su ja pasikalbėt ir pasikonsultuot (bet dažniausias atsakymas yra, kad viskas išaugama....)
Atsakyti
QUOTE(Linnuxx @ 2008 11 11, 11:10)
Šaunu, jei pediatrė nuoširdi ir galima su ja pasikalbėt ir pasikonsultuot (bet dažniausias atsakymas yra, kad viskas išaugama....)

Vat tame ir būna dažniausiai esmė, kad ką bepasakytum, koks nusiskundimas bebūtų, joms atrodo normalu,o nesupranta,kad dažnai jaunoms mamytėms reikia daugiau inf,o ne tik išgirst,kad tai nieko tokio.
Atsakyti
maniskis irgi atpilinejo beveik nuo pat gimimi iki kazkur5men, gydytojai sakiau nes galvoju kad koks stafilokokas nebutu na bet nieko kazkaip isaugo, iki3men keldavau atsirugti, sako atpilineja tie kurie per staigiai prisirija pienuko, pas mane pienas fontanais begdavo tai mazius labai garsiai net rydavo ir skubedavo, nu o poto aisku atlildavo vos ne fontanu, budavo ir su kraujo priemaisom
Atsakyti