Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(vejuota @ 2008 03 19, 00:55)
mano dukryte ir gi atpylineja labai daug ir pastoviai. Nuo similaco advance 1 lyg tai neatpilinejo, bet nuo jo uzkietejo viduriukai, pakeitem i semper bifidus, nuo jo ziauriai pradejo atpilinet. Dabar geriam aptamil pepti, irgi tas pats....  doh.gif  jau nebezinau ka su ja daryti

pabandykit Humana AR mums labai padejo, jis skirtas atpylinejantiems leliukams, tirstesnis nei iprastas. mes panaudojom menesiuka ir viskas susitvarke dabar valgom APTAMIL1, truputi atpila bet manau tai normalu
Atsakyti
Mano gydytoja sakė, kad yra kažkoks klijukas atpylinėjantiems leliukams, tačiau iki pirmo mėn sakė neskubėti, kol nesužinosime kaip auga svoris ir patarė maitinant keletą kartų pakelti, kad atrūktų smile.gif Pabandžiau ir tai veikia thumbup.gif
Atsakyti
ziuriu retqai mamytes kalb apie tokia liga kaip pilorostenoze. kai mano sunelis pradejo atpylineti kai buvo vos menesiuko fontanais viena gydytoja lyg ir uzsimine paie sia liga pasakydama, kad budinga tik berniukams, bet psake, ale jusu vaikas toks aktyvus jm tikrai jo nera as ir patikejau doh.gif bet kai jau ziauriai pradejo atpylineti, pradejom su sesute sekti svori ir tik kai irodem, kad svoris oradejo neaugti gydytojai pradejo rupintisd ir padare skrandzio echoskopija ir tik tada pastebejo pilorostenoze doh.gif iskart paskyre operacija ir vviskas tuo baigesi mazius su ta diena baige atpylineti thumbup.gif o tiek pries tai vargau kol irodziau, kad sunelis tikrai atpylineja, visi pranaojike laike, nes ne vienas gydytojas nemate, kaipo jis veme verysad.gif
taigi mamytes, jeiugu vaikas vemia didele sropve iki 50 cm atsutumu dantin nagais prasykit, kad gydytojai darytu tyrimus, nes jeigu si liga bus pastebeta velai, vaikiukai isseks labai verysad.gif
Atsakyti
Mano dukryte gere mano piena ir stipriai atpylinedavo.Pirma menesi priaugo 700g, o kitus du tik po 300g, veliau siek tiek daugiau, bet vistiek stipriai atpylinedavo.Gastroenterologe patare man nebevalgyti pieno produktu, bet tai nieko nekeite.Prasiau kokiu nors tyrimu, nes buvo labai neramu, bet ji sakydavo, kad isaugs.Kai dukrytei buvo 5men. neurologe mumis rimtai uzsieme, nusiunte i Santariskes - padare galvytes echo, viskas buvo tvarkoj, tada mus nusiunte pas chirurga, kazkokiam tyrimui del spazmu, bet mes jau buvom per dideles, tada kai papasakojau, kad atpylinejam po kiekvieno maitinimo, ir kad stipriai (jis paaiskino, kad kai pienukas nubega per smakriuka - tai cia atpylinejimas, jeigu stipriau - tai cia jau vemimas), jis is karto mus pagulde tyrimams i Santariskes.Ten padare nuotraukas pamate, kad dukrytes skrandukas per mazai prisitvirtines ( truksta raisciu, kurie laiko skranduka), del to persilenkia, ir visas pienukas isbega lauk.Taigi mums padare nedidele operacija, laporoskopiskai pritvirtino skranduka.Po to vis dar siek tiek atpylineja, bet jau maziau.Po operacijos svoris pradejo normaliai augti.Kaip sake operaves gydytojas, kad dabar tokie atvejai daznai pasitaiko.

P.S.Mes irgi isbandeme misinuka Aptamil AR, bet mus nuo jo bere, todel turiu dar viena pakeli nepradaryta, galeciau atiduoti, nes kazkaip gaila ismesti, juk pinigelius kainavo.Mes gyvename Vilniuje, Karoliniskese, kam netoli - rasykit i AZ.
Atsakyti
Mes ir atpylinejam nuo pat gimimo,dabar kaip valgom koses tai po ju neatpila nes nemegsta gert po koses,o va po misinuko atpyla ir po kokios netgi val vis.O daktarai ka,???svoris auga ir gerai jiems,tai vis laukiu tos dienos kada taip nebebus doh.gif
Atsakyti
Mano dukrytė nuo gimimo labai dažnai ir gausiai atpylinėja. Iki šiol maitinu MP, nuo 4,5 mėn. pradėjau primaitinti tyrelėmis, daržovienėmis, bet tai situacijos nepagerino. Svoris pirmus tris mėnesius augo pusėtinai (+900, +600, +500 g), todėl visi gydytojai kartojo tą patį - dažnai taip būna, išaugsit. Mane dažnai imdavo neviltis, kai dar nė nepavalgius abi būdavome šlapios. Jei kas nešiodavo ją ant rankų, kitas sekiodavo iš paskos su skuduru grindims valyti... Atlikom krūvą tyrimų, nieko blogo nerado. Nuo ketvirto mėnesio svoris augo ne taip gerai - tik po 300 g/mėn. Nors gimė dukrytė 3800 g, 8 mėn. tesveria 7400 g... Tik viena gydytoja iš visų aplankytų nusprendė skubiai paguldyti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Vaiką kaip reikiant prikankino, darydami endoskopiją bei rentgenologinį tyrimą su kontrastu, bet dabar nors žinome tų nesibaigiančių atpylinėjimų priežastį - užsirietęs skrandukas. Vienintelis gydymas - operacija. Aišku, galime laukti, kai sueis metai, - tada atpylinėjimai turėtų baigtis, bet įvairios skrandžio bėdos gali lydėti visą gyvenimą. Dabar kasdien svarstau, ieškau informacijos, ką daryti... Gal yra daugiau mamyčių, susidūrusių su tokia diagnoze? Gal gali patirtimi pasidalinti tos mamytės, kurių vaikučiai gausiai atpylinėjo iki metų, o po to "išaugo", - kaip dabar valgo, ar pilvukų neskauda, viduriukai nekietėja ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Vilmutė @ 2008 03 27, 00:19)
Mano dukryte gere mano piena ir stipriai atpylinedavo.Pirma menesi priaugo 700g, o kitus du tik po 300g, veliau siek tiek daugiau, bet vistiek stipriai atpylinedavo.Gastroenterologe patare man nebevalgyti pieno produktu, bet tai nieko nekeite.Prasiau kokiu nors tyrimu, nes buvo labai neramu, bet ji sakydavo, kad isaugs.Kai dukrytei buvo 5men. neurologe mumis rimtai uzsieme, nusiunte i Santariskes - padare galvytes echo, viskas buvo tvarkoj, tada mus nusiunte pas chirurga, kazkokiam tyrimui del spazmu, bet mes jau buvom per dideles, tada kai papasakojau, kad atpylinejam po kiekvieno maitinimo, ir kad stipriai (jis paaiskino, kad kai pienukas nubega per smakriuka - tai cia atpylinejimas, jeigu stipriau - tai cia jau vemimas), jis is karto mus pagulde tyrimams i Santariskes.Ten padare nuotraukas pamate, kad dukrytes skrandukas per mazai prisitvirtines ( truksta raisciu, kurie laiko skranduka), del to persilenkia, ir visas pienukas isbega lauk.Taigi mums padare nedidele operacija, laporoskopiskai pritvirtino skranduka.Po to vis dar siek tiek atpylineja, bet jau maziau.Po operacijos svoris pradejo normaliai augti.Kaip sake operaves gydytojas, kad dabar tokie atvejai daznai pasitaiko.


Labai panaši situacija... Mano dukrytė nuo gimimo labai dažnai ir gausiai atpylinėja. Iki šiol maitinu MP, nuo 4,5 mėn. pradėjau primaitinti tyrelėmis, daržovienėmis, bet tai situacijos nepagerino. Svoris pirmus tris mėnesius augo pusėtinai (+900, +600, +500 g), todėl visi gydytojai kartojo tą patį - dažnai taip būna, svoris auga, išaugsit. Mane dažnai imdavo neviltis, kai dar nė nepavalgius abi būdavome šlapios. Jei kas nešiodavo ją ant rankų, kitas sekiodavo iš paskos su skuduru grindims valyti... Atlikom krūvą tyrimų, nieko blogo nerado. Nuo ketvirto mėnesio svoris augo ne taip gerai - tik po 300 g/mėn. Nors gimė dukrytė 3800 g, 8 mėn. tesveria 7400 g... Tik viena gydytoja iš visų aplankytų nusprendė skubiai paguldyti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Vaiką kaip reikiant prikankino, darydami endoskopiją bei rentgenologinį tyrimą su kontrastu, bet dabar nors žinome tų nesibaigiančių atpylinėjimų priežastį - užsirietęs skrandukas. Vienintelis gydymas - operacija. Aišku, galime laukti, kol sueis metai, - tada atpylinėjimai turėtų baigtis, bet įvairios skrandžio bėdos gali lydėti visą gyvenimą. Dabar kasdien svarstau, ar daryti operaciją ar laukti, kol išaugsim...
Atsakyti
Mano maziukas atilinedavo net MP, o po to ir misinuka, tai pradejau duoti APTAMIL'o misinuka skirta atpilinejantiems kudikiams (jis toks tirstesnis nei visi kiti), ir viskas is kart susitvarke thumbup.gif bandau po truputi duoti skysto misinuko, tai lyg ir maziau atpilineja, bet vistiek atpilineja.Tai pamaisom truputi 2kartus tirsto, 1 karta skysto... smile.gif
Atsakyti
kai maniskis atpilinejo jam taip pat duodavau aptamili atpilinejantiems nes jis tirstesin bet vistiek atpilindavo o kai jis jau buvo 9 men pradejau duoti pienuka tai ir ji atpildavo fontanais tai pradejau duoti kreona ir susitvarke tik zinoma istisai ji duoti nereikia reikia padaryti pertrauka kad vaikas nepriprastu ir kad jam ten kazkas organizme gamintusi blush2.gif
Atsakyti
ar būtinai mažylį atrauginti?dažniausiai bevalgydamas užmiega, o kai paimu atrauginimui vėl atsibunda. tada vėl turiu maitinti ir taip pasaka be galo
Papildyta:
gal kas žinoteapie vaikų maisteli tuttel?man daug kas sako kad jis labai netinkamas vaikams? aš pastebėjau kad pamaitinus mažaja šiuo maisteliu jai prasideda bėdos su pilvuku.
Atsakyti
QUOTE(laukupė @ 2008 06 08, 21:57)
ar būtinai mažylį atrauginti?dažniausiai bevalgydamas užmiega, o kai paimu atrauginimui vėl atsibunda. tada vėl turiu maitinti ir taip pasaka be galo
Papildyta:
gal kas žinoteapie vaikų maisteli tuttel?man daug kas sako kad jis labai netinkamas vaikams? aš pastebėjau kad pamaitinus mažaja šiuo maisteliu jai prasideda bėdos su pilvuku.

na ziurint kokio amziaus jus vaikutis ,atsirugimas tai oro pertekliaus panaikinimas is skranduko kad veliau ramiau miegotu ir neskaudetu plvukas,kuo mazesnis lelius tuo butu geriau ji atrauginti,nes ramiau miegos kai neskaudes pilvukas, o jei lelis jau didesnis ir geriau pernesa pilvo putimus tai atsiriauges miegodamas arba kai atsikels. o del atpylinejimo ,tai ir as buvau susidurusi su sia problema. mano mazasis kleckas ,o jie visada skiriasi nuo savo vyresneliu kaip vanduo nuo kisieliaus,taip pat atpylinedavo ,tai mums seimos daktare parekomendavo leliuko neprimaitinti,o ta viena porcija suduoti per kelis kartus,is pradziu puse normos ir uz pusvalandzio kita normos puse.nes jiems neuzsidaro voztuvelis kuris sulaiko maisteli, ir kai skrandyje jo yra daug jis ir atpila.sitas budas uzima daugiau laiko kol pavalgydini kudiki ,bet mums jis buvo veiksmingas.
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2008 06 02, 23:46)
Labai panaši situacija... Mano dukrytė nuo gimimo labai dažnai ir gausiai atpylinėja. Iki šiol maitinu MP, nuo 4,5 mėn. pradėjau primaitinti tyrelėmis, daržovienėmis, bet tai situacijos nepagerino. Svoris pirmus tris mėnesius augo pusėtinai (+900, +600, +500 g), todėl visi gydytojai kartojo tą patį - dažnai taip būna, svoris auga, išaugsit. Mane dažnai imdavo neviltis, kai dar nė nepavalgius abi būdavome šlapios. Jei kas nešiodavo ją ant rankų, kitas sekiodavo iš paskos su skuduru grindims valyti... Atlikom krūvą tyrimų, nieko blogo nerado. Nuo ketvirto mėnesio svoris augo ne taip gerai - tik po 300 g/mėn. Nors gimė dukrytė 3800 g, 8 mėn. tesveria 7400 g... Tik viena gydytoja iš visų aplankytų nusprendė skubiai paguldyti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Vaiką kaip reikiant prikankino, darydami endoskopiją bei rentgenologinį tyrimą su kontrastu, bet dabar nors žinome tų nesibaigiančių atpylinėjimų priežastį - užsirietęs skrandukas. Vienintelis gydymas - operacija. Aišku, galime laukti, kol sueis metai, - tada atpylinėjimai turėtų baigtis, bet įvairios skrandžio bėdos gali lydėti visą gyvenimą. Dabar kasdien svarstau, ar daryti operaciją ar laukti, kol išaugsim...

Mes irgi gausiai atpylinejam po kiekvieno matinimo verysad.gif Dabar kai perskaiciau kokios pasekmes gali buti, tai butinai sakysiu gydytojai.O gal vertetu duoti is pradziu aptamil, kuris skirtas gausiai atpylinejantiems kudikiams? g.gif
Atsakyti