Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Mano lėlytei tai kaip "užplaukia" vieną dieną po kiekvieno valgymo doze atpila, o kitą - nieko, arba jeigu ir atpila ir turinys būna burnytėje, vėl jį praryja. Turbūt suvalkietį auginu tongue.gif
Atsakyti
mazyte atpilinedavo labai daznai,tikriausiai kadlabai daug valgydavo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.turiu viena bedele,sirdies skausmeli smile.gif mano mazutei 3.5 men.nuo pat gimimo ji gan daznai atpilinedavo,taciau per daug nekreipiau demesio,nes svoris augo normaliai.taciau pastaruoju metu ji atpila po kiekvieno maitinimo ir kartais net po kelis kartus.tikrai nezianau,ka daryti.stai ir dabar sedi salia ir jau spejo tris kart atpilti i seiles panasu skysti,sumaisyta su pienuku (na,nezianau,kaip tiksliau apibudint).svoris per paskutines tris savaites padidejo tik 440gramu.net nezinau,ar cia verta nerimauti,ar tai normalu.ar kuriai nors yra panasiai buve?gal galite pasidalinti savo patirtimi,nuomonemis?buciau labai dekinga biggrin.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tai labai rimta schmoll.gif Greiciausiai tavo vaikas suvalgo daugiau nei reikia, ir tada pertekliu atpila smile.gif Ir man atrodo, kad tavo mergyte labai normaliai priauga ax.gif
mano pirmoji dukra labai atpylinedavo ax.gif net labai doh.gif Bet nieko, veliau viskas susitvarke ax.gif
Kiek tu jai iskarto duodi pienuko ml? Toks lelis iskarto manau turi suvalgyti 120ml, daugiau iskarto neduok, palauk kol atsirugs, truputi pazaisk, ir jei nores dar, tada tik duok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2008 01 15, 22:17)
Nemanau, kad tai labai rimta  schmoll.gif  Greiciausiai tavo vaikas suvalgo daugiau nei reikia, ir tada pertekliu atpila  smile.gif  Ir man atrodo, kad tavo mergyte labai normaliai priauga  ax.gif
mano pirmoji dukra labai atpylinedavo  ax.gif  net labai  doh.gif  Bet nieko, veliau viskas susitvarke  ax.gif
Kiek tu jai iskarto duodi pienuko ml? Toks lelis iskarto manau turi suvalgyti 120ml, daugiau iskarto neduok, palauk kol atsirugs, truputi pazaisk, ir jei nores dar, tada tik duok  mirksiukas.gif

as duodu po 150ml.gal tikrai as ja permaitinu? g.gif dekui uz patarima,reiks pameginti taip daryti,kaip sakei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre 22: 16 sausio 2008 - 20:20
Sveika,

musu panelyte irgi viska atpylinedavo, maitinau ja pati iki 2 men., ir atsirugti duodavau, bet pildavo viska fontanu. Paskui del kitu susirgimu atsidurem ligonineje, gydytoja pamaciusi, kad vaikas taip atpylineja, pasiule jai duoti misinuka APTAMIL AR (specialiai atpylinejantiems vaikams). Is pradziu i tarpus tarp savo MP duodavau to misinuko, veliau gere tik ji. Viskas susitvarke, atpylinejimai baigesi. O tu pati maitini ar misinukais? Jei misinukais, tai pasitark su gydytoja ir pabandyk duoti APTAMIL AR
Atsakyti
Daug atpylinejanti kudiki reikia dazniau stacia laikyti, valgydinti po maziau bet dazniau.Pamenu kad kazkuri forumo mama pasakojo kad pora men miegojo pusiau sedomis kniubscia vaika ant saves pasiguldzius, nes gausiai atpylinejo.
Atsakyti
tik nepergyvenk, nes svoris tikrai normaliai auga.
Jei pati maitini tai ir maitink, tik nekišk mišinėlių, manaisis iki pusės metų atpilinėdavo gaisiai, net masažo negalėdavo daryt, tik paguldo ant pilvo po valandos valgymo ir atpila.
Jei patio maitini, tai ir nieko nenormuok, kiek valgo tiek valgo, gal jis ir mėgėjas persivalgyt, maniskis irgi toks buvo, todėl su apetitu turėsi vėliau mažiau problemų.

Papildyta:
o mes atpilinėdavome po kiekvieno maitinimo, marliukas būdavo tik vienam kartui.
Papildyta:
nes daktarai sako vožtuvas pas tokius vaikus nesusiformavęs kuris uždaro maistą skrandyje.
Atsakyti
na, pasiskaicius , jusu mamytes, pasisakymus, pasidare siek tiek ramiau del savo mazylio atpylinejimo, nes jau nesuprantu kas darosi????? pavalgo, atsirugsta, paguldau - atpila siek tiek gryno pieni (na galvoju, gal per daug pavalgo), bet po 10 min sideda atpylinejimas kas 15-20 min, ir jau atpylineja jau suvyskintu pieneliu (varskyte), nezinau kaip ta paaiskinti? gali atpylti net po 2 - 3 valandu .... skambinau daktarei, bet sake kad nieko tokio, tiesiog perisvalgo, bet atpila tiek, kad atrodo, atpila viska, ka suvalgo schmoll.gif ..
na, bet pasitelksime kantrybe, lauksime, kol viskas susitvarkys...
Sekmes mamytems
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 18, 21:08)
nes daktarai sako vožtuvas pas tokius vaikus nesusiformavęs kuris uždaro maistą skrandyje.

ir mums ta pati sake,bet kad musu sunui jau 1,4men,o vistiek karts nuo karto atpila.o jokios patologijos gydytojai neranda.
Papildyta:
bet mums svoris krisdavo,el kurio ligoninese guledavome.
Atsakyti
O mano leliui, jau septyni su puse, jis vis dar atpilineja. Gyd sako, kad amtyt maisto perdaug jai jis normaliai priauga, reiskia viskas yra gerai. Pas visus tik gimusius leliukus yra nevisiskai susiformaves skrandukas, man aiskino kad jis neturi kazkokios pleveles ir delto pertrekliuus maistelio isbega lauk, sako iki puses metu, o kitiems ir iki metu jis turetu susiformuoti. Dar nepaminejau yra blogai jai vaikas atpilineja daug lyg fontanu varytu, tai tokiais atvejais, vaiko gyd turetu siusti daryti smegenu akoskopija
Atsakyti
mums jau treti, bet ir liko įtarimas, kad turim skranduko bėdų.
Atsakyti