Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Perskaiciau daug patarimu, ir pastebejau , kad visi jie labaiindividualiai taikomi kiekvienam mazyliui. Galiu pasidalinti savo patirtimi kaip buvo su mano vaikuciais. Vyresnioji labai atpylinejo, bet isaygo, keiteme misinelius, gal kuris tiko, tai ir padejo. Viena karta, net su GMP y ligonine buvome isveztos sdel vemimo, tragiskai buvo. Bet mes pabegome is priemimo skyriaus Santariskese, nes dvi valandas prie musu niekas nepriejo ir neapziurejo, o mazoji nerealiai klyke, tai as ikalbeta vyro ir isvaziavau namo. Susitvarkeme arbatelemis ir mazomis misineliu porcijomis. Vidurinysis sunelis ir gausiai atpylinejeo, buvo labai neramus, isvemdavo varske ir po tokio isvemimo ypac jam budavo blogai. Tai viena karta as paragavau ka jis ten ispila. Vos neaapsivemiau- skonis ne tik acetono ir dar kazkokios ruksties,man dvi valandas burna griauze, tai ka tam mazyliui reikejo nuolat jausti. Ryte buvau pas gastro gyd, dave man siuntima i ligonine, tenai mus ir pagyde. Refliuksas jam buvo - t.y skrandzio ziedas neuzsidarydavo ir patekes naujas maistas isstumdavo sena y virsu, o sis buvo nerealaus skonio, taip dirginasi kudikelio stemple , na ir visokios kitokios blogybes. Gyde mus kazkokiais vaistais, dare echoskopija skrandzio. Padejo, namo po savaites gryzome laimingesni. Be to vaikuti reikia guldyti ne ant pagalveles, ar be jos , o pakelti ciuziny ar vezimeli kampu staciau, tai yra , kad jis guletu ne chorizontalioje padetyje. Dabar mano mazajai lyg irgi tas pats del atpylimo, kaip ir kitiems dviems. Dar nezinau ka darysim, bet stengiuosi, kad guletu ne chorizontalioje padetyje, atruginti, nors rugstasi po valgio praejus ir valandai ir dviem, taip pat ir suatpylimu. Labai baisiai nera, tai pas gydytojus dar nesikreipeme.
Atsakyti
kazin ar atpilinejimas fontanu negali but susijes kad vaikas valgo mamos piena ir serga sloga?
Atsakyti


Kai buvom maziukai labai gausei atpilinejom verysad.gif ir daznai verysad.gif bet isaugom ir nei tos pieno bakterijos giefilus nepadejo schmoll.gif


Tad viskas bus gerai 4u.gif



user posted image


Atsakyti
Iki 6 mėn labai stipriai atpylinėjo. Aš būdavau visa šlapia, jos perrenginėt nespėdavau, o ir namų kilimas visas išplautas pieneliu, jei kam duodavau palaikyt, perspėdavau, kad gali būti laaabai šlapias... Bet kai prasidėjo primaitinimas, viskas susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
net jei 3kartus mano mazylis atsirugsta, visvien atpilineja beveik po kiekvieno maitinimo schmoll.gif jaun pripratau ax.gif
Atsakyti
mažė atpylinėjo pirmus tris mėnesius, kartais gausiai, bet dabar jau nebe, nebent kartais, kai pavalgius ant pilvo persiverčia. biggrin.gif
Atsakyti
sunutis atpylinejo apie pora menesiuku, bet va isaugom ir lyg nieko tfu tfu tfu blush2.gif a apie guldyma apie pilvuko patarciau labai atsargiai...juk maziukai taip sunkiai nulaiko galvutes plius daug muistosi...gali ir i pagalvyte isikniaubti... doh.gif as kad greiciau atrugtu per nugaryti svelniai patapsnoju ir tikrai padeda... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 05 03, 20:06)
As tai manau, kad nebutina vaikiuko tampyti kad atsirugtu  blush2.gif  As irgi saviski pradzioj nesiodavau visaip, kad tik atsirugtu, nes labai didelis pilstukas buvo. Bet tas atsirugimas dideles itakos neturedavo. Jei vaikas linkes i atiplynejima tai ir atpilines, kol neisaugs is to amziaus.
Mano leliui jau 6 men, bet lig siol kai kuri maista tebepilsto ir nieko, auga sau sveikas ir drutas  biggrin.gif
Jei lelius uzmiega maitinamas tai labai gerai  thumbup.gif ir nesiot ilgai nereikia, tereikia paguldyti ant soniuko, kad netycia jei atpils, kad neuzspringtu ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif

vat nesutinku verysad.gif mano suneliui buvo 2 men, kai pamaitintas ir panesiotas atsirugo, o paguldytas ant sonelio po keliu valandu atpyldamas uzspringo sad.gif teko gerai pakratyt, kad pradetu kvepuoti... isvezem greitaja, nors po to jautesi gerai verysad.gif
vaikui butina atsirugti, o atpylinejanti patartina guldyti siektiek aukstejanciai g.gif niekam nelinkiu patirti to ka mes patyrem verysad.gif
Atsakyti
na mes irgi kol buvom mazi tai labai gausiai atpilinejo-fontanais,net vitaminas d negalejo normaliai isisavinti, daznai atpildavo,taip pat ieskojo kazkokiu bakteriju blink.gif ,taciau isaugom ir nieko cia baisaus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , viskas susitvarkys savaime smile.gif
Atsakyti
vadinasi reikia islaukti ta perioda, o as jau pradejau nerimauti, kad labai daug sunelis atpylineja.atrodo panesiojus ir atsirugsta, o kartais ir kelis kartus, bet kai paguldai vistiek atpila, o kartais toks jausmas kad po maitinimo visa maisteli atpyle ir vel alkanas smile.gif
Atsakyti
Maniškis visada išpildavo pieną, kurio per daug prigėrė ax.gif Nekreipdavau dėmesio, nes akivaizdu būdavo, kad sotus jau, o vistiek krūtį čiulpia. Taigi kas per daug, tas ir keliaudavo lauk smile.gif
Gal ir pas jus tas pats?
Atsakyti
as manau, kad pas mane atpila kai per daug pienuko privalgo..bet jis man kelis kart ziaugciojo jau, tai labai issigandau unsure.gif dabar baisu viena palikt, nuolat lekiu ziuret kai miega, arba prie akiu laikau as ji rolleyes.gif
Atsakyti