Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

As kai savo pipiro nemaitinau krutimi tai duodavau misinuka,tai atpilinejo oho kiek daug ir daznai tad gydytojas patare duoti misineli specialiai atpilinejantiems vaikams,tad zinokite oi tokiu rupesciu as daugiau neturejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 18, 21:13)
As kai savo pipiro nemaitinau krutimi tai duodavau misinuka,tai atpilinejo oho kiek daug ir daznai tad gydytojas patare duoti misineli specialiai atpilinejantiems vaikams,tad zinokite oi tokiu rupesciu as daugiau neturejau mirksiukas.gif

o koki misineli patare naudot? ir viduriukai nesukietejo? gal arbatu duodi kokiu?
Atsakyti
QUOTE(princesesmama @ 2007 10 18, 18:26)
o koki misineli patare naudot? ir viduriukai nesukietejo? gal arbatu duodi kokiu?

Zinok tiksliai neatsimenu bet bandau atgaminti Aptimil AR tos raides ir reiskia kad specialiai atpylinejantiems vaikams jie supakuoti dezuteje po 600ir jie apie 25lt kainuoja tiksliai kainos nenoriu sumeluoti,jie tirstesnis pieno misinelis,mano tikrai labai gere ir tikrai su atpylimu as neturejau vargu,viduriukai seip nesuketejo bet juk visko buna,seip maziukui man kaip ir gydytojas buvo pasiules duoti atsigerti virinto vandenuko taip ir duodavau o po to pradejau duoti hipp arbatyte.Tik tiek kiek tavo vaikutis atpyla idomu? mano tai net srovem atpildavo tad ir sunerimau.O kiek tavo laiko leliukui?Mano buvo apie tris menesius kada jis taip atpildavo.
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 19, 10:48)
Zinok tiksliai neatsimenu bet bandau atgaminti Aptimil AR tos raides ir reiskia kad specialiai atpylinejantiems vaikams jie supakuoti dezuteje po 600ir jie apie 25lt kainuoja tiksliai kainos nenoriu sumeluoti,jie tirstesnis pieno misinelis,mano tikrai labai gere ir tikrai su atpylimu as neturejau vargu,viduriukai seip nesuketejo bet juk visko buna,seip maziukui man kaip ir gydytojas buvo pasiules duoti atsigerti virinto vandenuko taip ir duodavau o po to pradejau duoti hipp arbatyte.Tik tiek kiek tavo vaikutis atpyla idomu? mano tai net srovem atpildavo tad ir sunerimau.O kiek tavo laiko leliukui?Mano buvo apie tris menesius kada jis taip atpildavo.

mano kai pradejo atpilinet buvo 2 menesiai, bet labai daug ir srovem ir surugusi pienuka ispildavo..o dabar 4.5 menesio tai maziau atpila, bet labai daznai, tai gaunasi daug.. sad.gif as irgi daviau aptamil AR bet labai kieti viduriai, tai keiciau kita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(princesesmama @ 2007 10 19, 09:02)
mano kai pradejo atpilinet buvo 2 menesiai, bet labai daug ir srovem ir surugusi pienuka ispildavo..o dabar 4.5 menesio tai maziau atpila, bet labai daznai, tai gaunasi daug.. sad.gif as irgi daviau aptamil AR bet labai kieti viduriai, tai keiciau kita  blush2.gif

Matai tau vadinasi netiko,bet galejai dar gydytojo paklausti del viduriuku,nes mano buvo kelis sykius irgi suketeje bet gydytojas sako taip jei neissitustinat per 4paras tada reikia jau kazka daryti bet mums taip nebuvo 2dienas neissitustindavo,bet po truputelio laiko viskas susitvarke thumbup.gif ,o tai koki dabar duodi misineli?Ir kaip geriau?
Atsakyti
Kudikiai daznaiatpylima,jei netinka misinukas
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 19, 12:49)
Matai tau vadinasi netiko,bet galejai dar gydytojo paklausti del viduriuku,nes mano buvo kelis sykius irgi suketeje bet gydytojas sako taip jei neissitustinat per 4paras tada reikia jau kazka daryti bet mums taip nebuvo 2dienas neissitustindavo,bet po truputelio laiko viskas susitvarke thumbup.gif ,o tai koki dabar duodi misineli?Ir kaip geriau?

tai mano darydavo daznai, kas antra diena bet labai kietai ir su trupuciu kraujo..tai pakeiciau i aptamil1 bet labai atpilineja ir pilvuka pucia o dabar bandau similac advance, antra diena dar tik tai nzn kaip reaguos, nors nuo ryto atpilinejo.. o gydytoja vis aptamili liepia naudot nors ir sakau kad turbut netinka unsure.gif
geriausiai buvo aptamil AR tik tie viduriai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesesmama: 19 spalio 2007 - 19:29
QUOTE(princesesmama @ 2007 10 19, 17:28)
tai mano darydavo daznai, kas antra diena bet labai kietai ir su trupuciu kraujo..tai pakeiciau i aptamil1 bet labai atpilineja ir pilvuka pucia o dabar bandau similac advance, antra diena dar tik tai nzn kaip reaguos, nors nuo ryto atpilinejo.. o gydytoja vis aptamili liepia naudot nors ir sakau kad turbut netinka  unsure.gif
geriausiai buvo aptamil AR tik tie viduriai...

Sunku tau ir ka patarti o kiek laiko tu naudojai ta aptimil AR gal butu viskas susitvarke?O kad atpilineja negerai juk ir skrandukas vaikui dirginas o ka gydytoja tau apie suketejusius viduriukus sakydavo?Juk tikrai yra kazkokios arbatytes pagerti ar dar ko...
Atsakyti
mazytei visos bedos susitvarke kai pradejau duoti aptamil1, o taip tai istisai atpildinejo
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 19, 22:52)
Sunku tau ir ka patarti o kiek laiko tu naudojai ta aptimil AR gal butu viskas susitvarke?O kad atpilineja negerai juk ir skrandukas vaikui dirginas o ka gydytoja tau apie suketejusius viduriukus sakydavo?Juk tikrai yra kazkokios arbatytes pagerti ar dar ko...

Aptamil AR naudojau ilgokai, gal menesi kazkur, tai ispradziu normaliai tustindavosi o paskui vis kietyn, gydytojai sakiau bet ji tada gal Aptamil 1 duok, ir viskas, taip saltai unsure.gif tai va zadu turbut vel prie aptamil AR gryst, ir ziuresiu jei vel taip sukietes, gal reiks bandyk kokiu sulciu slyvu duot, sako gerai nuo sukietejimo, bet bent neatpilines... as pasimetus kaip niekada, net negera ziuret i vaika kaip kankinasi, matosi kad ji netaip paparastai atpila o lyg kazkas negerai butu jai, gal skauda kazka tuo metu verysad.gif
Atsakyti
As tave puikiai suprantu nes mano tai srovele atpildavo ir mane ziauriai isgazdino tad ir kreipiausi pas gydytoja o seip tai slyvos teisingai skystina viduriukus yra tyreliu,sulciu tad pasiskaitysi kas dar skystina arbatytes kokios paduosi gal viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(princesesmama @ 2007 10 20, 12:09)
Aptamil AR naudojau ilgokai, gal menesi kazkur, tai ispradziu normaliai tustindavosi o paskui vis kietyn, gydytojai sakiau bet ji tada gal Aptamil 1 duok, ir viskas, taip saltai  unsure.gif  tai va zadu turbut vel prie aptamil AR gryst, ir ziuresiu jei vel taip sukietes, gal reiks bandyk kokiu sulciu slyvu duot, sako gerai nuo sukietejimo, bet bent neatpilines... as pasimetus kaip niekada, net negera ziuret i vaika kaip kankinasi, matosi kad ji netaip paparastai atpila o lyg kazkas negerai butu jai, gal skauda kazka tuo metu  verysad.gif

Slyvu tyrele jau galima duoti nuo 4 men, o del viduriuku, tai kaip musu gastroenterologe sake, negalima ekspermentuoti su misinukais ir bandyti ant vaikelio, o reikia ieskoti priezasties. Pasidarykit kakucio tyrima. Aptamil AR baisiai kietina viduriukus vaikuciams, kurie jau ir taip linke i kietejimus. Musu disbakterijozes pasekme buvo, kieti viduriukai ir gausus atpylinejimai. Ir nelabai padejo nei slyvos, nei termometrai, nei klizmutes. Tik gerosios bakterijos, jomis viska ir issigydem thumbup.gif
Atsakyti