Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(Boružiėnė @ 2007 03 24, 01:46)
Na labai retas atvejas kad atpiltu MP ar kosytes ir tai abai mazai  mirksiukas.gif


tikra nesamone schmoll.gif maniske valgo tik MP o atpilineja ir dar kaip...
Atsakyti
mano lialiuj 7,5 men.labai atpilineja.is pradziu viskas buvo ok,valgem Aptamil AR,poto pradejo nuo jo atpilinet,ir nuo visko ka valgo.buvom pas gastro-liepe pakeisti maisteli i semper bifidus,bet ir tas nepadeda schmoll.gif .Gal kas patars ka daryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveta03 @ 2007 06 30, 19:32)
mano mažulis atpyla kartais fontanu.Gydytoja sakė jei nedažnai,tai nebaisu.O aš kai pamatau tokį vaizdą tai ašaros byra.Ir atsirūgti mums didelė problema.Išbandžiau visai,bet kol atsirūgsta galima ir 2 val nešioti.Dėl to jau vaikas priprato prie rankų doh.gif

Ir mums tas pats buvo ,labai sunkiai atsirūgdavo ,o paskui atpildavo ,jei paguldydavau doh.gif Dėl to buvo tikras rankinukas ,bėdos baigėsi ,kai pusės metukų košytes pradėjom valgyt thumbup.gif
Daktarai nekreipė dėmesio ,nes vaikutis puikiai jautėsi ,svorio priaugdavo nemažai wub.gif Maitinau tik savo pienu ,laikiausi visų sveikos mitybos taisyklių ,tai atpilt nuo netikamo mano suvalgyto maisto tikrai negalėjo schmoll.gif
Galvoju ,kad problema buvo arba persivalgyme ,nes labai dažnai imdavo krūtį ,arba gal jam buvo vadinamasis refliuksas .Tačiau čia tik mano pačios išvada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sveta03 @ 2007 06 30, 19:32)
mano mažulis atpyla kartais fontanu.Gydytoja sakė jei nedažnai,tai nebaisu.O aš kai pamatau tokį vaizdą tai ašaros byra.Ir atsirūgti mums didelė problema.Išbandžiau visai,bet kol atsirūgsta galima ir 2 val nešioti.Dėl to jau vaikas priprato prie rankų doh.gif

maniskis irgi ilgai neatsirugsta,tai as ji paguldau ir vel pakeliu ,vel paguldau,tada greiciau atsirugsta tongue.gif O man ne asaros byra.o nervas ima,nes nespeju perrenginet ir pirkti seilinuku.Galeciau ju simtais turet,nes po maitinimo atpila po 6-10kartu doh.gif
Atsakyti
Mano sunelis atpilinejo iki 9 men., o po to nezinia kur dingo, viena diena atsikele ir jau nebeatpilinejo. Gydytoja- prdiatre sake, kad per daug maitinu MP (priaugdavom mes iki 6 men. po 1.5 kg), gasroenterologe sake, kad praeis. o as kai pamatydavau, tai zliumbiau. po maitinimo mazyli nesiojo staciai vyras. kai pradejom primaitint darzovem ar kose, atpilinejo dar daugiau.
Atsakyti
SWEIKUTES MAMYTES,mano waikas gausiai atpylineja po kiekvieno maitinimo.ka daryti?maitinu kosemis, sawo pienu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo timotey: 12 liepos 2007 - 19:22
o kiek laiko tavo mazuliui? matai, mes 4men paragavom kruopu koses, tai labai atpylinet pradejo, gydytoja patare palaukt dar truputuka. dabar ragaujam tyreliu, darzovieniu- maziau atpila. siaip tu taip nepergyvenk,juk visi vaikai atpylineja, vieni- maziau, skaiciau, kad vaikiukai, kuriu skrandukuose kazkos Refliuksas dar nesusiformaves, daugiau atpylineja, ir cia nieko tokio. Jei jau atrodo, kad maziukas atpylineja tikrai per daug, pasiprasykit pas gastroenterologa- del sventos ramybes biggrin.gif
sekmes, tikiu, kad viskas pas jus bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikutis: 13 liepos 2007 - 08:21
Tikrai priklauso kiek laiko maziukui. Siaip butinai reikia, kad po kiekvieno maitinimo gerai atsirugtu, nes jeigu neatsirugsta tai irgi daug atpila. Mano mergaite irgi buvo pradejus daug atpylineti. As duodavau kartais atsigerti pankolio arbatos, tai gydytoja patare neduoti, sake gal nuo tos arbateles. Ir tikrai kai nustojau girdyti sia arbata zymiai sumazejo atpylinejimas.
O siaip tikrai visi mazyliai daugiau ar maziau atpylineja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 13, 09:20)
o kiek laiko tavo mazuliui? matai, mes 4men paragavom kruopu koses, tai labai atpylinet pradejo, gydytoja patare palaukt dar truputuka. dabar ragaujam tyreliu, darzovieniu- maziau atpila. siaip tu taip nepergyvenk,juk visi vaikai atpylineja, vieni- maziau, skaiciau, kad vaikiukai, kuriu  skrandukuose kazkos Refliuksas dar nesusiformaves, daugiau atpylineja, ir cia nieko tokio. Jei jau atrodo, kad maziukas atpylineja tikrai per daug, pasiprasykit pas gastroenterologa- del sventos ramybes biggrin.gif
sekmes, tikiu, kad viskas pas jus bus  thumbup.gif

aciu uz supratima,mums 5men.o koses mes turime butinai valgyt nes nuo mano pieno jam svoris neauga,atsirugstam taip vyriskai ir pilam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2007 07 12, 20:21)
SWEIKUTES MAMYTES,mano waikas gausiai atpylineja po kiekvieno maitinimo.ka daryti?maitinu kosemis, sawo pienu.

Galbut mazylis per daug privalgo, ar valgydamas labai greitai ryja ir oro pritraukia g.gif atpylineti vaikutis gali ir del to, jei per anksti pradejot primaitinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rona: 15 liepos 2007 - 15:58
na ir mums teko su ta problemele susidurti. maze gausiai atpylinejo- vare fontanu. as daktarams vis skusdavausi. bet jie mane vis ramino- kad jei normaliai priauga tai nieko tokio...
Na man tokios info neuzteko, tai konsultavausi su keliais gydytojais ir isgirdau skirtingus atsakymus bei patarimus:
1. pienelis per greitai teka, todel vaikutis nespeja susitvarkyt su ciurksle ir prisiryja daug oro. rekomenduojama pries maitinima truputi nusitraukti pienuko kol krutis nebebus kieta.
2. per godziai valgo- na mazoji valgydavo kas 3 val. tai as stengdavausi ja pamaitinti kokia 15-20 min anksciau nei kad butu "laikas" valgymui- kol ji dar neisalko blush2.gif .
3. maistas kuri as valgau vaikui sukelia skrandzio rugstis. na man rugstys nekilo, bet atsisakiau jas sukelianciu produktu, pradejau valgyt "skrandininku" maista- jokiu keptu patiekalu, daug kas virta, jokiu padazu, pomidoru, tik balinta kava ir tt.
4. viena daktare rekomendavo pries maitinima arba jo metu vaikui duoti Espumisan'o lasiuku. bet man atrodo, kad nuo ju atpylinejimas tik padaznejo blink.gif ...
5. kita daktaryte rekomendavo gerti Yogurt'o kapsules po 1 tabl - viena kart dienoj, ir vaikui duot po puse "kapsules" (miltuku isardzius kapsule) 2kartus dienoje- ryte ir vakare. sios tabletes tipo sutvarko mikro flora- mamos ir mazylio, labai padeda vaikui puciant pilvuka, be to stiprina imunine sistema.
6. kuo daugiau guldyti ant pilvuko- ypatingai 15min pries maitinima- tai stiprina stemples raumenis.
7. kuo maziau ieskoti problemu ten kur ju nera- jei mazas normaliai priauga svorio, tai tas atpylinejimas turbut del to kad per daug prisivalgo pienuko ir pertekliu atpila. o betasydama mazyle per daktarus galim dar kokia bacila pasigauti, o tada jau bus nekas unsure.gif ...

atpylinejimas sumazejo tik 4 men.- na kai griebiausi visu situ priemoniu.
sekmes ir kantrybes. viskas bus gerai cool.gif
Atsakyti
Siaip mano dukryte kol vien pienuka gere irgi labai atpylinejo. Tik paguldydavau (nors ir gerai atsirugusia) - ir pila visa savo skrandzio turini, tai turedavau nesioti bent 0.5h po maitinimo stacia, o dabar, kai ir kosytes pradejo valgyti, tai atpila nebent kai kas nors pakrato. O tau patarciau tikrai pas gydytoja issitirti, nes jei atpila valgydamas tirsta maista, tai kazkas su skranduku negerai gali buti.
Atsakyti