Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

na mums 9 beveik menesiukai,ir dabar jau labai po mazai atpila,sake daktare tai normalu nes ji labai judri mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano atpila beveik po kiekvieno maitinimo (maitinu MP), košes,tyreles valgom jau 2mėnesiukai bet dar vistiek atpilinėja. Pradėjau duot mišinuką tai ir tą atpila. Atsirūgsta ir vis tiek atpila. Gydytoja buvo išrašius vaistų Bifolac bet mažai ką padėjo. Tai duodu po 60ml bet dažniau gert tai dar pavyksta kartais neatpilt. Jau 2mėn kaip nepriaugam svorio verysad.gif
Atsakyti
Mano irgi atpylinejo. Dabar jau ne po daug ir nedaznai (ne kasdien). Man padejo:
*Lovytes galvugali truputeli kilsteleti
*Vaikui turi buti patogu, jis turi valgyti nepersikripes
*Patikrinti, ar neverzia pilvuko
*Jei jis dar labai maziukas ir maitinamas krutimi ar is buteliuko, pasirinkti kiek imanoma statesne padeti. Rekomenduojama 45 laipniu kampu (as tiesiog laikydavau kad galvyte butu kiek imanoma auksciau uz pilvuka). Galvyte neturi buti persukta - ausyte, petys ir klubas turi buti vienoje linijoje.
*Pavalgius kuri laika ramiai pasedeti. Rekomenduojama pusvalandi. Bet kur tu juos nulaikysi! Galima pabandyti panesiot - vaikas priglaustas, nugaryte tiesi, smakriukas jums ant peties.
*Raso, kad maziuliams normalu yra po truputi atpylineti, zysdami kruti jie pasisotina, o paskui siurbliuja todel, kad malonu, tai ir apsivalgo.
Atsakyti
Mano maziukas irgi atpilineja. Maitinu MP, po kiekvieno maitinimo panesioju stacia, atsirugsta, bet po to kartais vis tiek atpila ir nemazai. Itariu, kad kai pasisotina mano krutis jam kaip soskyte, tai ir prisiryja.
Atsakyti
mano ir atpildavo lb daug o db valgom APTAMIL AR ir tyreles tai viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(j_jurgita @ 2007 04 27, 14:49)
Mano maziukas irgi atpilineja. Maitinu MP, po kiekvieno maitinimo panesioju stacia, atsirugsta, bet po to kartais vis tiek atpila ir nemazai. Itariu, kad kai pasisotina mano krutis jam kaip soskyte, tai ir prisiryja.


oi, pas mus lygiai taip pat. o kai atimi ta ,,soskyte"prasideda piktukas, juda visas, kraiposi ir pradeda atpylinet dar daugiau. vat nakti, nors ir nekeliu atsirugimui, jis kuo graziausiai guledamas atsirugsta, bet niekada neatpila. diena kartais daugiau, kartais maziau, bet atpila po kiekvieno maitinimo. pastebeju, kad maziau atpila, jei statesnej padety maitinu.
Atsakyti
Mažylę pamaitinus panešiojam puse valandos, po to dedam ant jos kilimėlio. O tada ir prasideda... Muistosi, sukinėjasi, ritinėjasi ir (aišku) atpilinėja doh.gif
Atsakyti
nuo MP maniskis atpylineja katastrofiskai. kai duodu misini-nieko.
Atsakyti
Maniskis irgi nemazai atpylineja, o kartais pasitaiko, kad net fontanais pavaro, taip, kad visa merle, drabuzeliai ir as visa slapia bunu. bet taip buna tada, kai nedaug atpildamas paspringsta, ir matyt susidirgina skrandukas ir tada pavaro daug. Maitinu tik savo pieneliu, tai kartais per daug zuikutis prisivalgo ir tada irgi atpila. Bet ir as esu girdejusi, kad ta atpylinejima vaikai isauga smile.gif
Atsakyti
mano mazoji taip pat labai atpilineja kad kartais atrodo kad ka pavalge ta ir atpyle wub.gif daugiausia atpila kai pradeda zagseti verysad.gif nu tikiuosi kad tai greitai baigsis nes dabar labai jau neramu nes mums tik tris savaites tad nezinau ar ji priaugo svorio ar ne kai pasisversime gal ramiau liks g.gif be to norejau dar pasiteirauti ar jusu mazieji pries atpilant verkia? nes mano mazoji tai kartais buna labai nerami ir pradeda verkti pries atpilant tai galvoju kad tik kas blogo nebutu nutike skrandukui doh.gif
Atsakyti
oi, musu dukryte iki 8 menesiu atpylinedavo doh.gif , nes baisiai jau judri ji, o pamazu viskas susitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(martinna @ 2007 05 09, 18:52)
mano mazoji taip pat labai atpilineja kad kartais atrodo kad ka pavalge ta ir atpyle  wub.gif daugiausia atpila kai pradeda zagseti  verysad.gif nu tikiuosi kad tai greitai baigsis nes dabar labai jau neramu nes mums tik tris savaites tad nezinau ar ji priaugo svorio ar ne kai pasisversime gal ramiau liks  g.gif  be to norejau dar pasiteirauti ar jusu mazieji pries atpilant verkia? nes mano mazoji tai kartais buna labai nerami ir pradeda verkti pries atpilant tai galvoju kad tik kas blogo nebutu nutike skrandukui  doh.gif

Manskis irgi neramus buna pries atpilant, bet neverkia, tik siaip muistosi labai. Ir dar mums kazkaip labai sunku atsirugti, kartais tik po valandos atsirugstam sad.gif
Atsakyti