Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk pati...kvepalus!

O, kokia gera tema bigsmile.gif As savo kvepalus susikūriau pas Aromata Mirabilia, parfumeriniame seminare, ten galejome naudoti labai daug eteriniu alieju, jie turi ir natūralių fiksatorių. Susikūriau šedevrą, bent man taip atrodo biggrin.gif Mano kvepalai susideda daugiausia iš frankinsenso, miros, kardamono, eglės,..., kitų neminėsiu ( mano formulės paslaptis) fiksuota bergamote, lotosu thumbup.gif Dar labai svarbu proporcijos. Žodžiu, kablys nugaroje, kaip sako liaudis tongue.gif
Atsakyti
Kvapiuosius aliejus (arba aliejines ištraukas) galima daryti iš daugelio žolių. Labai geras yra jonažolių aliejus, galima iš pelynų... Yra tekę išmėginti aliejų, padarytą iš pelkinės vingiorykštės,- fantastiškai kvepia migdolais, kiek žinau seniau buvo naudojamas visokioms odos ligoms ir reumatams gydyti be to plačiai paplitusi Lietuvoje). Šiais metais esu užsibrėžusi pasidaryti morkų sėklų aliejų. Puikus odos priežiūrai. Tik girdėjau, kad žaliavą reikia aliejumi užpiltą palaikyti apie savaitę, ir saulėje, kad veiktų ultravioletiniai spinduliai ? Čia gal skirtingi aliejai gaminami skirtingai? smile.gif
Atsakyti
http://forum.aromart...hread.php?t=956
Cia radau apie morku alieju, bet ne seklu, o saknu. Gal pravers.Gaila, kad seminarai Vilniuje , su malonumu eiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eterrnity @ 2008 02 24, 11:54)
As savo kvepalus susikūriau pas Aromata Mirabilia, parfumeriniame seminare

Tikrai įdomu, ačiū kad pasidalinai. 4u.gif Kaip supratau tai vyko čia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Keletas adresų, kur prekiaujama eteriniais aliejais. 4u.gif

1...... 2...... 3...... 4
Atsakyti
aga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 02 18, 20:38)
Šian perskaitytas receptas kaip pasigamint pakalnučių ekstraktą:

"...kiekviena vasarą<...>prisiskindavo miškinių pakalnučių, užpildavo jas turguje pirktu sėmenų aliejumi, šiek tiek palaikiusi sumaišydavo su medicininiu spiritu. Tada užkimšdavo kamščiu su vamzdeliu. Spiritas išgaruodavo, ir maždaug po savaitės ji jau turėdavo puikaus pakalnučių ekstrakto,<...>"

As girdejau ar skaiciau, kad pakalnutes yra VIENINTELES geles, is kuriu dar niekas neisgavo kvapo. Todel tai, ka dabar turime kvepaluose, yra ju sintetiniai aromatai 4u.gif
Atsakyti
O gal kuri kvepalu darytoja noretu uzsidirbti? blush2.gif Tai yra, gal sutiktu man is keliu eteriniu alieju uz pinigus sumaisyti Afrodites misini ( formule turiu ), nes neturiu laiko kada ieskot tu alieju, juos maisyt ax.gif O vat naturalaus afrodiziako labai reikia ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 03 03, 15:19)
O gal kuri kvepalu darytoja noretu uzsidirbti?  blush2.gif  Tai yra, gal sutiktu man is keliu eteriniu alieju uz pinigus sumaisyti Afrodites misini ( formule turiu ), nes neturiu laiko kada ieskot tu alieju, juos maisyt  ax.gif  O vat naturalaus afrodiziako labai reikia  ax.gif  blush2.gif

Isduok ta formule. As irgi noriu tokio 4u.gif O padeda? unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 03 kovo 2008 - 20:12
butu gaivus ir truputi saldoki freziju orchideju vandens leliju juros aromato(marine) rolleyes.gif tokie vasariniai biggrin.gif kvepalu buteliukas butu zalsvai melynos(vandens) spalvos nelygaus stiklo kokios nors idomios formos dar papuostas kokiom nors detalem 4u.gif
Atsakyti
Labai idomi tema bigsmile.gif Labai smalsu paciai isbandyti pasigaminti kazka rolleyes.gif
Tik jus cia labai paslaptingos, sunku nieko neismananciai ka nors cia suprasti, nes juk isgauti gerus kvepalus tai ne tik eteriniu alieju ir spirito pagalba, yra dar kazkas labai svarbaus ir daugiau, ka turetume zinoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2008 08 20, 20:42)
Labai idomi tema  bigsmile.gif  Labai smalsu paciai isbandyti pasigaminti kazka  rolleyes.gif 
Tik jus cia labai paslaptingos, sunku nieko neismananciai ka nors cia suprasti, nes juk isgauti gerus kvepalus tai ne tik eteriniu alieju ir spirito pagalba, yra dar kazkas labai svarbaus ir daugiau, ka turetume zinoti...  g.gif


Mergaites, kur dingot unsure.gif

As taip uzsidegiau, o didziuju Parfumeriu ir nera schmoll.gif
Atsakyti