Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk pati...kvepalus!

QUOTE(WWWitch @ 2011 11 16, 09:28)
KN - ka tai reiskia?  rolleyes.gif

http://aromata.lt/kvapai/lt
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 11 16, 11:38)



QUOTE(NIDCKA @ 2011 11 16, 11:38)


Aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2008 03 04, 16:39)
butu gaivus ir truputi saldoki freziju orchideju vandens leliju juros aromato(marine) rolleyes.gif tokie vasariniai biggrin.gif kvepalu buteliukas butu zalsvai melynos(vandens) spalvos nelygaus stiklo kokios nors idomios formos dar papuostas kokiom nors detalem 4u.gif

skaitau ir galvoju, kaip stipriai keiciasi skonis biggrin.gif siandiena tai butu sunkus, tirsti, saldus, sleifiniai, seksualus kvepalai, vanile, pipiriukas, juodasis serbentas, bijunas..
bet freziju kvapa vistiek labai myliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2011 11 16, 04:41)
che che,kaip noreciau pauostyt tokius saviveiklinius kvepalus namie isvirtus...rimtai labai noreciau, nes kol kas netikiu,kad jie gali normaliai kvepet. nebent  tai bus koks  kvapnus tepalas pirstu kabinamas ir tepamas uz ausies.


Aš tai norėčiau ne tik pauostyti, bet ir pati kažką panašaus pasigaminti, bet ne KVEPALUS, o kad tai išliktų aliejukas su kvapu bei tepti už ausies. Nes kaip suprantu aliejukas yra labai stiprus, į jo dalį lašinant po kelis lašus kažkokių kitų ingridientų jis manau praranda savo tikra kvapniają medžiagą.
Gal kas galite patarti kaip naudoti kvapnujį aliejų, su kuo skiesti, kad jis liktų kuo naturalesnis aliejukas (nes kiek esu skaičiusi, gryno kvapnioji aliejaus negalima naudoti ant odos) ?
Atsakyti
Įdomi tema... smile.gif Aš tai visiškai žalia šioje srityje... Įdomu ar kas lankėte kvepalų dirbtuvių kursus, ar nėra tik išmesti pinigai...?
Užtaikiau šį kvapą ir taip knieti kažką pasigaminti... http://www.ellmuilas...?id_product=335
Atsakyti
kazkas minejo, kad kvapas ilgai nesilaiko, aš nauodoju kvapo fiksatorių briedragių eterinį aliejų http://www.naujojiba...p/persons/78/89
Atsakyti
QUOTE(Shateniuke @ 2012 05 14, 16:11)
kazkas minejo, kad kvapas ilgai nesilaiko, aš nauodoju kvapo fiksatorių briedragių eterinį aliejų http://www.naujojiba...p/persons/78/89

Aš naudoju briedragių absoliutą, jis yra tirštas, klampus. 4u.gif Dar kvapą fiksuoja nemažai bazinėje natoje naudojamų aliejų – benzoino derva, iris, vanilė, vetiverija. Parsisiunčiau tikro muskuso – rašo, kad ir jis puikus fiksatorius, bet tie kvepaliukai dar ilgai brandinsis, todėl nežinau kiek ilgai kvapas laikysis. tongue.gif
Atsakyti
Tik norėjau įkišti trigrašį dėl briedragės - pagal IFRA standartus ji negali sudaryti daugiau nei 0,1% kvepalų (ir ne tik), nes yra labai stiprus alergenas. Gražus tas absoliutas, bet naudoti jį reikia atsargiai rolleyes.gif

O aš turiu gabalėlį ambros, kuris dabar tirpsta sau lėtai ant palangės kokosų aliejaus frakcijoj. Galėčiau kiaurą parą laikyti ją po nosim pasikabinus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2012 05 14, 21:15)
Tik norėjau įkišti trigrašį dėl briedragės - pagal IFRA standartus ji negali sudaryti daugiau nei 0,1% kvepalų (ir ne tik), nes yra labai stiprus alergenas. Gražus tas absoliutas, bet naudoti jį reikia atsargiai rolleyes.gif

O aš turiu gabalėlį ambros, kuris dabar tirpsta sau lėtai ant palangės kokosų aliejaus frakcijoj. Galėčiau kiaurą parą laikyti ją po nosim pasikabinus laugh.gif

drinks_cheers.gif , net jei ir nebūtų alergenas, didesnis procentas briedragės absoliuto man kvepalus gadintų smile.gif . Visi 100 proc. absoliutai labai stiprūs.
Ambra - kitas reikalas biggrin.gif , turiu tik ambros absoliutą, bet dabar suintrigavai ir gabalinį pabandyti pačiai tirpinti. Jei ne paslaptis, kur jį pirkai?
Atsakyti
Parašiau žinutę mirksiukas.gif
Atsakyti
Evah, ir man parašyk, iš kur gavai ambros, seniai noriu, tik nežinau kur patikimai nusipirkti... Tokių brangių daiktų labai daug klastočių pardavinėja... 4u.gif
Atsakyti
Na, čia kalbu ne apie gyvulinę ambrą, o ambros dervą, gaminamą iš įvairiausių kitų dervų ir absoliutų rytų indijoje mirksiukas.gif Nėra jos kaip padirbinėti, mat nėra jokio griežto standarto ar recepto.
Atsakyti