Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Diena plaunam uzpakaliuka po vandeniu ir tepames benthenu, o nakti tik serveteles.
Atsakyti
plaunu tekanciu vandeniu. jei atsiranda pasutimu - gydau sudocremu.
dregnas serveteles naudoju tik kelioneje, kai tikrai nera galimybiu nuprausti vaika vandeniu.
Atsakyti
Aš servetėlėmis, retkarčiai po tekančių vandeniu
Atsakyti
as visada plaunu vandenuku, o jei nera galimybes tai servetelemis pampers....ir pro reta patepu sudocrem mirksiukas.gif
Atsakyti
Diduma nuvalau su servetelemis pampers, po to nuplaunu po tekanciu vandeniu.
Atsakyti
Na as tai ispradziu bijodavau savo maze paimt taip kad eitu po kranu uzpakaliuka nusiplaut po kranu blush2.gif tai tiesiog su suslapinta vata vis valydavau, siaip ir dabar taip dazniausiai darau, nes bent man taip patogiai... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Aš visada nuprausiu.Dar ligoninėje slaugytojos mokė, kad sveikiausia vaiką, keičiant sauskelnes ar vystyklus vis tik prausti.Galima su vaikišku muilu, galima be jo, tik su šiltu vandeniu.
Servetėlės pas mus tik ekstra atvejams, kai esame kelionėje ar pas gydytoją.Bet ir tada dažniausiai jų neprireikia.Taigi aš už senus patikrintus metodus.Kažkada su vaikiška servetėle sugalvojau pasivalyti veidą, nes buvau išsitepus, o po ranka nebuvo vandens.Tai patikėkit, kaip man veidą perštėjo.Tada pagalvojau, kad vaikui ten irgi turėtų perštėti.

O paraudusiam užpakaliukui naudojam nuo gimimo Sudocrem.Rekomendavo mano brolienė.Super daiktas.Padeda garantuotai.
Atsakyti
Namuose tik vandenuku, o stai kaime - tada jau sertveteles nepamainomos thumbup.gif
Turiu sudokrema, bet, kad jo mums neprireikia, mazasis daznai nuogutis spardosi ir su kaku sauskelnese ilgai nebuna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiaudanti bitė: 28 gegužės 2008 - 13:15
As vandenuku prausiu, serveteles tik nakti, kad vaiko is miegelio labai neiskratyt arba gamtoj, sveciuose. Tepaliuka turim pagal recepta gaminama, tikrai labai geras ir daug ir nebrangus, teplioju kiekviena kart keisdama sauskelnes biggrin.gif
Atsakyti
Nuplaunu uzpakaliuka po siltu vandenuku ir su vaikisku muiliuku. Patepu uzpakaliuka su sudocrem'u. Dar ligoninej maciau, kaip vaikiukus po kranu plaudavo - ir as taip ir darau. Nuo serveteliu daznai beria odele, todel naudoju jas tik ekstra atvejais!
Atsakyti
Vandenuku.Serveteles naudojam tik kai nebuna galimybes nuprausti.O ir paciai mazulei patinka praustis, visad sypsosi ir krykstauja kai plaunam rura lotuliukas.gif
Atsakyti
Dazniausiai valom servetelem
Atsakyti