Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(kepuraite @ 2008 05 07, 17:11)
Dabar nebera to isgirto Lycopodium, iseme is gamybos, sako jis yra nuodingas 
Bet geras dalykas buvo..
Pirkau Lycopodiuma gal pries kokius 2 men., šiaurės miestelitam paciam pastate kur vaiku miestas, berots camelijos vaistine, tikrai buvo. o del to kad jis gali but nuodingas pirma kart isgirdau, g.gif reikes paklaust pažistamos vaistininkes.

Siaip man vaistineje ir pasake.. smile.gif
Atsakyti
As visada su servetelem valau, o vakare ismaudau. Kuo graziausias uzpakaliukas.
Atsakyti
Aš kažko nesuprantu g.gif Aišku,kai kūdikelis yra mažas. o ka reikia daryti su vyresniu? g.gif Mano sūnui 9men. jis nepaguli,kol aš jam sauskelnes numaunu, o kad prausti,sutvarkyti tai tikras vargelis bigsmile.gif tai viska kuo greičiau atlikčiau, naudoju servetėles. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2008 05 07, 13:56)


grūdintis reikia,kaip vasarą i jūrą vaiką kišit jei nebus šalčio ragavęs? 4u.gif


O aš galvojau, kad vaikai grūdinami vandeniu, nuvedami į baseiniuką, namie oro vonios daromos, masažiukai, kasdieną išvedami į lauką ir t.t. O pasirodo servetėlėm doh.gif Dabar žinosiu.. lotuliukas.gif Kas vakarą drėgnom servetėlėm per visą kūną eisiu, kad tik vaikis užsigrūdinęs būtų tongue.gif
Atsakyti
namie plaunu vandenuku, o svečiuose ir kelionėse servėtėlėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 09, 15:51)
O aš galvojau, kad vaikai grūdinami vandeniu, nuvedami į baseiniuką, namie oro vonios daromos, masažiukai, kasdieną išvedami į lauką ir t.t. O pasirodo servetėlėm  doh.gif Dabar žinosiu..  lotuliukas.gif Kas vakarą drėgnom servetėlėm per visą kūną eisiu, kad tik vaikis užsigrūdinęs būtų  tongue.gif


drinks_cheers.gif as ir neapsisvietus, nezinojau lotuliukas.gif
Atsakyti
namuose tik po vandeniu, sveciuose su servetelm
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 05 09, 22:15)
namuose tik po vandeniu, sveciuose su servetelm

Mes lygiai taippat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 09, 15:51)
O aš galvojau, kad vaikai grūdinami vandeniu, nuvedami į baseiniuką, namie oro vonios daromos, masažiukai, kasdieną išvedami į lauką ir t.t. O pasirodo servetėlėm  doh.gif Dabar žinosiu..  lotuliukas.gif Kas vakarą drėgnom servetėlėm per visą kūną eisiu, kad tik vaikis užsigrūdinęs būtų  tongue.gif


biggrin.gif Dabar zinosim. mirksiukas.gif
Atsakyti
Namie tik su vandeniu,o kelionese ar kur kitur tai su servetelem dregnom.
Atsakyti
QUOTE(Dali01 @ 2008 05 09, 16:36)
namie plaunu vandenuku, o svečiuose ir kelionėse servėtėlėmis ax.gif

mes irgi drinks_cheers.gif tik kartais pataisais pabarstau dupciuka mirksiukas.gif
Atsakyti
namuose visada po tekanciu vandenuku nuplaunu ir dar palieku, kad pasispardytu tai ir oro vonele kartu, tad su berimu ir sutimu jokiu problemu dar neturejom. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti