Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Kai gime mano vyresnisis sunelis man anyta pasiule isbandyti Lycopodium, cia pataisų sporu milteliai, tai as ir dabar naudoju savo dukrytei. Kainuoja apie 9lt. ir uztenka ilgam. Tik vandenukas ir miltukai thumbup.gif , jokiu kremu. Kiek zinau kad musu mamos sekmingai ji naudojo. Mano mama ir anyta tai tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes nuvalom servetėlėmis nes kitaip labai suasėja oda
Atsakyti
dazniausiai vandeniu plaunu,ir servetelem PAMPERS thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia senovinis metodas,bet visada plaudavau su vandeniu ir vaikišku (dažniausiai vaistinėj pirktu) muilu.Drėgnas servetėles naudojau tik "iš bėdos",ten kur nebūdavo galimybės nuplauti vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(kepuraite @ 2008 05 05, 23:03)
Kai gime mano vyresnisis sunelis man anyta pasiule isbandyti Lycopodium, cia pataisų sporu milteliai, tai as  ir dabar naudoju savo dukrytei.  Kainuoja apie 9lt. ir uztenka ilgam. Tik vandenukas ir miltukai  thumbup.gif ,  jokiu kremu.  Kiek zinau kad musu mamos sekmingai ji naudojo.  Mano mama ir anyta tai tikrai  drinks_cheers.gif

Dabar nebera to isgirto Lycopodium, iseme is gamybos, sako jis yra nuodingas verysad.gif
Bet geras dalykas buvo..
Atsakyti
As visada valau vandeniu ir vata, vakarais su muiliuku.. profilaktiskai vakare patepu hipp kremuku nuo issutimu ir viskas puiku thumbup.gif maniskei alergizuoja visos dregnos serveteles, tad jomis dabar valau dulkes ir makijaza tongue.gif pakanka pavalt karta dregna servetele ir uzpakalukas parausta... doh.gif
o siaip juk tos serveteles ne tik kad nesveika, bet juk jos saltos blink.gif pameginkit jomis pasivalyt sau ten, nelabai gi malonu doh.gif as pradzioj kai bandziau naudot, sildydavau jas rankose, bet ir alergija tuoj islindo ir pati pagalvojau, kad nemalonu tokiu dregnu skuduru vaika valyt doh.gif uztat siltas vandenukas ir vatyte visai kitas reikalas bigsmile.gif ir patogu ir mazylei patinka ir tinka bigsmile.gif ir uzpakaliukas grazus smile.gif ir tikrai patogu bent jau namie, jau neskaitant kad zymiai sveikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuraite @ 2008 05 05, 23:03)
Kai gime mano vyresnisis sunelis man anyta pasiule isbandyti Lycopodium, cia pataisų sporu milteliai, tai as  ir dabar naudoju savo dukrytei.  Kainuoja apie 9lt. ir uztenka ilgam. Tik vandenukas ir miltukai  thumbup.gif ,  jokiu kremu.  Kiek zinau kad musu mamos sekmingai ji naudojo.  Mano mama ir anyta tai tikrai  drinks_cheers.gif

Aga ir mes tuos miltukus naudojom ilgą laiką,o dabar jų tikrai nebėra.O šiaip užpakaliuką plaunam su vandenuku,nes servetėlės mums netinka, schmoll.gif o patepu su exsipialio tepaliuku,kai būna pašutus dupcė,tai su sudokremuku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 11 22, 18:28)
drinks_cheers.gif  Tos servetėlės ir prikvėpintos viskuo, ir užpakalis paskui toks slidus, drėgnas būna, ir dar velniai žino kiek tos chemijos ten  schmoll.gif

nuvalius užpakaliuką servetėlėmėmi reikia jį nusausint sausa servetėle... 4u.gif
mes nuo pat gimimo naudojam servetėles ir gražiausias užpakaliukas jokių paraudimų ar dar ko... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ajuka @ 2008 05 07, 13:51)
As visada valau vandeniu ir vata, vakarais su muiliuku.. profilaktiskai vakare patepu hipp kremuku nuo issutimu ir viskas puiku thumbup.gif  maniskei alergizuoja visos dregnos serveteles, tad jomis dabar valau dulkes ir makijaza  tongue.gif pakanka pavalt karta dregna servetele ir uzpakalukas parausta...  doh.gif
o siaip juk tos serveteles ne tik kad nesveika, bet juk jos saltos  blink.gif pameginkit jomis pasivalyt sau ten, nelabai gi malonu  doh.gif as pradzioj kai bandziau naudot, sildydavau jas rankose, bet ir alergija tuoj islindo ir pati pagalvojau, kad nemalonu tokiu dregnu skuduru vaika valyt  doh.gif uztat siltas vandenukas ir vatyte visai kitas reikalas  bigsmile.gif ir patogu ir mazylei patinka ir tinka  bigsmile.gif ir uzpakaliukas grazus  smile.gif ir tikrai patogu bent jau namie, jau neskaitant kad zymiai sveikiau  thumbup.gif

grūdintis reikia,kaip vasarą i jūrą vaiką kišit jei nebus šalčio ragavęs? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 07 gegužės 2008 - 12:54
Dabar nebera to isgirto Lycopodium, iseme is gamybos, sako jis yra nuodingas
Bet geras dalykas buvo..


Pirkau Lycopodiuma gal pries kokius 2 men., šiaurės miestelitam paciam pastate kur vaiku miestas, berots camelijos vaistine, tikrai buvo. o del to kad jis gali but nuodingas pirma kart isgirdau, g.gif reikes paklaust pažistamos vaistininkes.
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2008 05 07, 13:56)

grūdintis reikia,kaip vasarą i jūrą vaiką kišit jei nebus šalčio ragavęs? 4u.gif


nu kazin ar uzpakali ir ten grudint reik doh.gif ir jau gal ne servetelem tongue.gif sakau pasivalykit pacios ir pamatysit, kad nelabai malonu rolleyes.gif as siaip tikrai ne pries serveteles, thumbup.gif super isradimas, bet tik ekstra atveju.
Atsakyti
dazniausiai naudojam serveteles. tiksliau-beveik visada, tik vakare plaunam su vandeniu blush2.gif del paraudimu tai nezinau g.gif nera buve paraude thumbup.gif
Atsakyti
sveiki.
as irgi apvalau pirma dregna servetele, paskui siltu vandeniu apiplaunu su sebamed muilu.
Atsakyti