Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(Doviliukass @ 2010 04 09, 12:17)
Aš tai nesuprantu tų mamyčių, kurios naujagimiams užpakaliukus su servetėlėm valo, gi naujagimio odelė tokia jautri, aš va tik dabar kartais būna pavalau su servetėle, o taip visada tik po vandenuku nusiplaudavome, išskyrus, kai išvykę ir nėra galimybės po kranu nusiplaut ax.gif

o as nesuprantu, kodel negalima valyti jei vaikuciui jos tinka, mano leliai 3 menesiai, valomes su servetelem ir ne karto nebuvo issutusi 4u.gif ryte vakare nusiprausiame po kranu ir aisku po kakio taip pat su vendenuku, taip , kad jei lelios uzpakaliukas nerausta ir pan. nematau cia nieko blogo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornelia.B. @ 2010 03 28, 20:06)
Na kaip mano dukryte gime tik neseniai tai dar su servetelem, bet kas antra diena vistiek truputeli apiplaunu, vyras palaiko dukryte, o aš truputėlį vandeniu apšlaikstau.

Atsakyti
as taip pat nesuprantu kodel dauguma esate taip priesingai nusiteikusios pries serveteles g.gif as va naudoju nuo gimimo ir nesiskundziu jomis..aisku apsiplauname ir po kranu karts nuo karto..bet serveteles man nepamainomos smile.gif
Atsakyti
As visada nuplaunu su vandenuku, kazkada bandziau sau pavalyti su servetelem, schmoll.gif tai po 15 min begau praustis, nes taip slydu ir nemalonu... fui fui fui... o kodel vaikas turi kentet, g.gif nes mamyte tingi nunest nuplaut? Serveteles naudoju tik i kelione ir i svecius, jei nebus galimybiu apsipraust. as asmeniskai banadau viska ant saves, pries darant vaikui smile.gif
Atsakyti
Aš mažikei valydavau su vandenuku sudrėkinta vata/vatos diskeliais ax.gif Po rimto reikalo kišdavau po kranu smile.gif o drėgnos servetėlės man tik kelionėje tinkamos atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(briede @ 2010 04 11, 23:33)
Aš mažikei valydavau su vandenuku sudrėkinta vata/vatos diskeliais  ax.gif  Po rimto reikalo kišdavau po kranu  smile.gif  o drėgnos servetėlės man tik kelionėje tinkamos atrodo  g.gif


drinks_cheers.gif as taip pat savo mergytes uzpakaliuka su vatyte ar merliuku sudrekintu nuvalau,o po rimto reikalo,ryte ir vakare tai jau po kranu nuplaunu. visai kitas jausmas gi kai normaliai nusiprausi. pabandykit pacios visa laika tik dregnom servetelem valytis,kazi kaip jau faina.
Atsakyti
QUOTE(reda86 @ 2010 04 11, 22:45)
drinks_cheers.gif  as taip pat savo mergytes uzpakaliuka su vatyte ar merliuku sudrekintu nuvalau,o po rimto reikalo,ryte ir vakare tai jau po kranu nuplaunu. visai kitas jausmas gi kai normaliai nusiprausi. pabandykit pacios visa laika tik dregnom servetelem valytis,kazi kaip jau faina.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir as uz!!!!
Atsakyti
QUOTE(smille_for_you @ 2010 04 12, 00:20)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ir as uz!!!!

manau ,kad yra skirtumas ar berniukas ar mergytė, mergytes dažniau šunta nei berniukai. (iš patirties).O aš irgi už servėtėles. Juk nebėgat kaskartą kai tik keičiat pamperį prausti šiknikės.Tik servėtėlės yra skirtingos mums pvz tinka tik Hugies ir tik su alijošium , kitokios nea. Aišku visad muilas ir vandenukas nepakeičiami, bet servėtėlės patogiau ,ypač žiemą , arba pavasraį, kai jau nešildo ir tikrai bute būna šalta, tai nesinori leliaus kas kartą kišti po vandeniu.
Atsakyti
Jei tik yra galimybė, visuomet plaunam vandeniu. Bet jei vandens nera, tuomet tenka naudot serveteles.
Atsakyti
tik vandenuku...jei namuose.
Atsakyti
is pradziu valiau vertelem blush2.gif ,bet kai pradejo berti,tik vandeniuku plaunu taip zymiai geriau,o ir vaikeliui visai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2010 04 10, 10:10)
as taip pat nesuprantu kodel dauguma esate taip priesingai nusiteikusios pries serveteles g.gif  as va naudoju nuo gimimo ir nesiskundziu jomis..aisku apsiplauname ir po kranu karts nuo karto..bet serveteles man nepamainomos smile.gif

man nepamainomas vandenukas thumbup.gif .na aišku jei kur kelionėj,tai nebėgu ieškot vandens čiaupo,tinka tada ir servetėlės ax.gif
Atsakyti