Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

naujagymiuke kol buvo tai tik cervetelem, poto isdrisau po kranu kist... Kai servetelem valiau, poto pravalydavau slapiu skuduriuku kelis kartus, poto nusausindavau, poto kremuku, kai isigerdavo maudavau sauskelnes.
Atsakyti
Užpakaliuką visada nuplaunu po kranu. Vieną kartą į dieną patepu pataisų milteliais ir jokių problemų neturim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(catus @ 2010 03 31, 16:47)
Užpakaliuką visada nuplaunu po kranu. Vieną kartą į dieną patepu pataisų milteliais ir jokių problemų neturim 4u.gif



Sitie milteliai yra thumbup.gif
Atsakyti
As maziuko uzpakaliuka valau virintam vandenyje sudrekitais vatos diskeliais. Aisku, jei labai daug prisidaro "kakucio", tada tenka nesti i vonia po kranu. Serveteles kazkaip nepasiteisino, greitai issinaudoja, o vandeniu po to vis tiek reikia perplauti. Kol kas jokiu issutimu nebuvo, kokius 4 kartus i diena palieku pasidziaugti laisve nuo sauskelniu smile.gif tas laaabai smagu...
Atsakyti
Mes uzpakaliuka plauname po kranu, arba valomes su vata, suvilgyta siltame vandenuke. smile.gif Serveteliu visai nenaudojam. schmoll.gif
Atsakyti
Jau virs metuku, bet uzpakaliuka tik prausiu po kranu. Kartais su specialiu muiliuku nuplaunu. O serveteles - nebent, kai esame ne namuose - extra atvejais.
Atsakyti
Ritasikai, kai vaikas bus didesnis ir valgys kieta maista, issutimu bus daugiau...dar imanoma pasitikrinti, ar kruopsciai viska darai...sauskelnes kol atitaikem..isbandem mazdaug 6 rusis ir kuriam laikui apsistojom ties Bamboo...muilo naudojam labai minimaliai..ir kai sausinam- su paprasta medvilnine paklode...NE TRINAM, o TAPSNOJAM...ir svarbu gerai nusausinti, pries tepant krema...

quote=Ritusikas,2010 03 28, 19:41]
niu nezinau, viska ka surashei, viska darom ir vedinam ir daznai keiciam ir pampersus kelis isbandem, kiekviena diena maudom...manau kiekviena mama nusprendzia ir mato kas jo vaikui geriausia, cia tik nuomoniu pareishkimas!
[/quote]
Atsakyti
Mano suneliui beveik 5 savaites,naudoju serveteles,po maudyniu patepu aliejuku,kol kas jokiu problemu.
Atsakyti
po tekanciu vandenuku arba retkarciais su dregnom servetelem
Atsakyti
Kai buvo mažesnis, dažniausiai valydavau servetėlėmis, dabar jau mokinamės ant puoduko daryt, tai po kranu nuplaunu. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai nesuprantu tų mamyčių, kurios naujagimiams užpakaliukus su servetėlėm valo, gi naujagimio odelė tokia jautri, aš va tik dabar kartais būna pavalau su servetėle, o taip visada tik po vandenuku nusiplaudavome, išskyrus, kai išvykę ir nėra galimybės po kranu nusiplaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 03 05, 10:27)
jetau mamos, man net baisu, kad Jus naudojat kasdieniniam valymui serveteles doh.gif  pabandykit jus pacios pasivalyti kiekviena diena intymios higienos servetelem, paziuresim ar neprilips koks kvarabas  g.gif mums dar tik du menesiukai, bet taip nei karto ir nepradariau serveteliu poko, aisq turiu nusipirkusi 3 pokelius, bet tokiu atveju, jei pvz kur nors poliklinikoj nelaime atsitiktu ar siaip kazkur isvaziavus nebutu galimybes po kranu nuplauti.
As tik uz plovima po tekanciu vandeniu  thumbup.gif

Valiausi ir pati smile.gif Va kaip tik savaitę gimdymo namuose praleidau, į dušą nepajėgiau nusivilkti,o ir nelabai galima buvo. Nu ir ką, ir nieko... nieks neprikibo.... smile.gif Kol kas valiau ir vaikutį su tom servetkom, tik man jos iš esmės tokios kietos atrodo, kai brauki per odelę, atrodo taip jau skaudžiai... tai pradėjau su vandenuku ir vatyte... Stovi prie lovos butelis negazuoto vandenuko, su tuo ir valau smile.gif O kaip jūs tuos pataisus barstot? Tiesiai ant šiknytės? Kiek lieka tiek lieka, ar kažkaip dar patrinat.. tik nesijuokit, sudėtingas dalykas tas kūdikis.. doh.gif doh.gif
Atsakyti