Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

dabar perskaicius visu nuomones nusprendziau,kad uzpakaliuka prausiu tik vandenuku,nes kolkas naudodavom daugiausiai serveteles , bet jas paliksim tik nakciai ir kelionems smile.gif
Atsakyti
dienos metu mes prausiames uzpakaliuka su vandenuku, paskui su servetele isvalau dar. kad su kuo kituo isvalyti rauksleles atrodo kad siukstoka, tai ir naudojam jas. ir nakti naudojam serveteles. kol kas dar nekeliavome, bet kelioneje naudosim taip pat serveteles, jei bus galimybe sveciuose paprasysim nusiplauti ax.gif
Atsakyti
Visada kisu po kranu.Jeigu labai nedaug kaka padaro,tai nuvalau su slapia vata.O raukslytes labai gerai issausina tualet.popierius smile.gif Serveteles naud.tik kelioneje.
Atsakyti
Serveteles tik kelioneje 4u.gif O namuciuose visada po kranu smile.gif
Atsakyti
O as ir pirmaja su servetelem ir dabar antraja ax.gif Man tai jie patogus ir geri. Vakare su vandenuku ir viskas. O antrosios dukros dar oda sausa, tai kisti kiekviena karta po kranu bus sakis verysad.gif
Atsakyti
Aš dažniausiai naudoju vatą sudrėkintą šiltu vandeniu, kartais servetėles, bet užpakaliuko po kranu nekišu, kažkaip man nepatogu ... Tiesa, kišdavau po kranu pirmąjį mėnesį, bet po to jau Ji man per didelė pasidarė ... blush2.gif O mano vyras naudoja tik servetėles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 25 kovo 2010 - 20:11
Su suneliu naudojau daugiausia serveteles o su mazaja dabar naturaliste patapau lotuliukas.gif tai tik labai ekstra atvejais jas istraukiu. Ir ka pastebejau, pas mazaja dar nebuvo problemu su uzpakaliuko odele o su sunum tik ir spedavau tepaliuka pirkti doh.gif tai kad vanduo manau geriausia thumbup.gif
Atsakyti
Tik gimus dukrytei iki pusės metukų tik su vandeniu plaudavau užpakaliuką, servetėlės tik extra atveju svečiuose buvo naudojamos. O dabar, kai dukrytė ūgtelėjusi, tai ryte ir vakare prieš miegą po kranu su vandenuku, o dienos metu su servetėlėmis.
Atsakyti
Pavalau servetele ir visada po kraniuku nusiprausiam... ax.gif
Atsakyti
o mes ir taip ir taip darom,jei didesni ''reikaliuka'' atlieka,tai keliaujam su vandenuku praustis,jei ''mazesni''-servetelem ax.gif
Atsakyti
tik po kranu, neįsivaizduoju kaip po servetėlių valymo su drėgme ant užpakalio būti schmoll.gif
Atsakyti
Mes diena prausiames po kranu, o nakti ir sveciuose valau suslapinta vata arba servetele 4u.gif
Atsakyti