Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Mums dar laiko nedaug, tad kol kas naudojame tik vandenuką- t.y. užpaliuką plauname po kranu. Tiesa, turim ir servetelių pakelį "dėl viso ko", bet naudoti nasiryžtame, o ir vandenukas kol kas labai draugiškas mūsų mažylio užpakaliukiui, tad nenorime kažko naujo bandyti. Po prausimosi užpaliuką ir raukšlytes nusausiname su flaneline palute.
Atsakyti
Mes ir po vandenuku kisam uzpakaliuka (nors labai nepatinka) ir su servetelem daznokai padraugaujam. Ir niekas nieko neberia. Uzpakaliukas grazus ir sveikas. duodu pasispardyti suneliai pliku uzpakaliuku ir dar sudokrem patepu paskui.
Atsakyti
Neskaičiau visko, bet kažko įtariu, kad taip elementariai kaip aš nieks nedaro... Tempt vaiką nuo vystymo stalo po kranu per du kambarius man atrodo gan kvaila, o servetėlės - žiaurus daiktas, tinkamas tik kelionėms.
Todėl prisiperku vatos, prisiplėšau mažais kąsneliais, ir keisdama pampersą pasistatau bliūduką su šiltu vandeniu, mirkau vatą į vandenį ir valau, pasitiesus dar rankšluostuką, kad neprišlaptų vaiko drabužėliai. O vyras iš pradžių apvalo vata, paskui pasikelia vaiką virš bliūdo ir apiprausia. Paprasta ir sveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 02 24, 19:32)
Neskaičiau visko, bet kažko įtariu, kad taip elementariai kaip aš nieks nedaro... Tempt vaiką nuo vystymo stalo po kranu per du kambarius man atrodo gan kvaila, o servetėlės - žiaurus daiktas, tinkamas tik kelionėms.
Todėl prisiperku vatos, prisiplėšau mažais kąsneliais, ir keisdama pampersą pasistatau bliūduką su šiltu vandeniu, mirkau vatą į vandenį ir valau, pasitiesus dar rankšluostuką, kad neprišlaptų vaiko drabužėliai. O vyras iš pradžių apvalo vata, paskui pasikelia vaiką virš bliūdo ir apiprausia. Paprasta ir sveika smile.gif

wow,nu nepavydziu kaskart vandens bliuda ruosti. musu vystymo lenta kaip tik telpa ant vonios, bortelis dar toks yra kaip tik, tai ner kaip nuslyst tai lentai. Tai viskas vietoj, ir kranas, ir siuksliadeze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 02 24, 19:32)
Neskaičiau visko, bet kažko įtariu, kad taip elementariai kaip aš nieks nedaro... Tempt vaiką nuo vystymo stalo po kranu per du kambarius man atrodo gan kvaila, o servetėlės - žiaurus daiktas, tinkamas tik kelionėms.
Todėl prisiperku vatos, prisiplėšau mažais kąsneliais, ir keisdama pampersą pasistatau bliūduką su šiltu vandeniu, mirkau vatą į vandenį ir valau, pasitiesus dar rankšluostuką, kad neprišlaptų vaiko drabužėliai. O vyras iš pradžių apvalo vata, paskui pasikelia vaiką virš bliūdo ir apiprausia. Paprasta ir sveika smile.gif

thumbup.gif pritariu jums, mes irgi labai panasiai darom-kai bunam daug prisidare-lendam po kranu,o kai mazai -vietoj slapiu serveteliu valau su vatele ir vandenuku. tikrai nebers ir odeles nedirgins thumbup.gif
Atsakyti
Nuo pat pirmu dienu plaunu tik su vandeniu po kranu, kai padarom i puodeli nuvalau dregna servetele, o jei i pamsi netycia rolleyes.gif tai kisu po kranu, nors jau sunkoka islaikyti savo pupa.
Atsakyti
kai nieko rimciau nepadaro,tai su servetele dregna,o kai ka rimciau padaro,su ramunelem plaunam thumb_yello.gif
Atsakyti
Mes ryte ir vakare visada po kranu nusiplaunam ruriuka,o dienos metu plaunu tik jeigu pakakoja,serveteles naudojam tik kai nera galimybes vandenuku nuplaut.Jokiu issutimu kol kas neturejom tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
mes taip pat lendam po kranu smile.gif ir mano vaikiui tai labai patinka juokai jam dideli tada lotuliukas.gif ir po viso to beveik visada pabarsatau pataisais (tokie geltoni miltukai) dabar jie tokiuose buteliukuose tai labai patogu smile.gif nereikia su tais kremais buzotis ir dar plius labai naturalu mirksiukas.gif gal jau kas apie tai rase, bet neuzmaciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 02 24, 18:32)
Neskaičiau visko, bet kažko įtariu, kad taip elementariai kaip aš nieks nedaro... Tempt vaiką nuo vystymo stalo po kranu per du kambarius man atrodo gan kvaila, o servetėlės - žiaurus daiktas, tinkamas tik kelionėms.
Todėl prisiperku vatos, prisiplėšau mažais kąsneliais, ir keisdama pampersą pasistatau bliūduką su šiltu vandeniu, mirkau vatą į vandenį ir valau, pasitiesus dar rankšluostuką, kad neprišlaptų vaiko drabužėliai. O vyras iš pradžių apvalo vata, paskui pasikelia vaiką virš bliūdo ir apiprausia. Paprasta ir sveika smile.gif

Ne jūs viena taip darote smile.gif Tik aš pakeičiu vandenuką, tai tada jis būna šiltas, o jei nebūna šiltas, tai sudrėkinu šaltam vandenuke ir vatos gumulėliu nuvalau subinuką. Bet labai dažnai plaunu subunuką ir po kranu. Pirmagimiui irgi taip pat dariau. Nesu nė karto valiusi subinuko nei viena servetėle. Kartą pati pabandžiau, man taip nemalonu buvo, kai rankas pabandžiau nusivalyti vaikams skirtomis drėgnomis servetėlėmis, nedrįstu vaikui naudot, nei namie, nei kelionėje.
Atsakyti
jetau mamos, man net baisu, kad Jus naudojat kasdieniniam valymui serveteles doh.gif pabandykit jus pacios pasivalyti kiekviena diena intymios higienos servetelem, paziuresim ar neprilips koks kvarabas g.gif mums dar tik du menesiukai, bet taip nei karto ir nepradariau serveteliu poko, aisq turiu nusipirkusi 3 pokelius, bet tokiu atveju, jei pvz kur nors poliklinikoj nelaime atsitiktu ar siaip kazkur isvaziavus nebutu galimybes po kranu nuplauti.
As tik uz plovima po tekanciu vandeniu thumbup.gif
Atsakyti
Abieju paneliu "uodegas" plaunu tik vandeniu - jokiu muilu, serveteliu ar dar ko. Mazes uodega plaunu po kranu kiekviena karta, kai keiciu sauskelnes, arba pavalau sudrekintu vatos gumuleliu, o serveteles - tik poliklinikoj ar kelionej, kur nera vandens. Jokiu issutimu dar nebuvo, tfu tfu tfu.
Dicke prausiu tik vandeniu ryta ir vakare.
Atsakyti