Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(Esha @ 2010 01 30, 18:02)
Naktimis naudoju tik dregnas serveteles, o diena stengiuosi nuplauti vandenuku.



as taip pat
Atsakyti
QUOTE(SauLionGe @ 2010 02 03, 12:11)
nors esu jauna mamyte, kas kart keisdama sauskelnes po kranu kisu lelyte, serveteles patogu kelioneje, bet dar net nebandziau ju biggrin.gif
Papildyta:
dar idomu pasidare, ar cia tingines visos tokios ar kas yra kad savo angeleliu negali po kranu pakist???  g.gif

nemanau, kad nuo amžiaus priklauso, ar po kranu prausia, ar servetėlėmis, ir tikrai nemanau, kad tinginės ar dar kitokios kokios nors kitaip darančios. Visos mes norim geriausio savo vaikučiams.
Pvz viena mamytė man pasakė, kad va, matyt aš nelabai turiu pinigėlių, todėl neperku servetėlių, o po kranu kišu.... nepiktai ji,... ji tiesiog taip manė.... smile.gif
Atsakyti
kai naujagimis buvo tai nedaug prikraudavo,tai su servetelem sutvarkydavau.dabar va jau tik po kranu,nebent kelionese ar seip labai jau tingisi smile.gif tada serveteles padeda.o tepu surdokremu smile.gif
Atsakyti
kolkas tik po kranu mirksiukas.gif ,serveteles naudojame isskiriniais atvejais ir laaaaabbbbai retai rolleyes.gif
Atsakyti
po kranu lotuliukas.gif iki 6 men sunaudojome kokias 5 serveteles jau tokiais atvejais kai nebuvo galimybes nuprausti po kranu, o nuo 6 men vis kartais nuvalau ir servetele ax.gif
Atsakyti
Serveteles kelionese, namuose visada po kranu. Vanduo ir muilas geriausiai nuvalo. Mum jau 6.5men, uzpakaliukas dar nei karto nebuvo pasutes.
Atsakyti
Mes naudojom serveteles dazniau pirma menesiuka, dabar jau maziau, nes itarimu turiu, kad nuo ju suntama... o siaip diena visada po kranu be muilo, tik vyrui leidziu serveteles naudot ir naktimis naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik vandenukas smile.gif
Atsakyti
Nei sykio nesu naudojus serveteliu namuose. Tik isskirtiniais atvejais kur nors kelioneje, kai tenka prausti automobilyje bigsmile.gif
Namuose tik vandenukas ir vata. Uz tai jokiu issutimu, jokiu paraudimu, ir jokiu kremu nereikia. Vienintelis atvejas kai kartais tenka naudoti kremuka nuo paraudimo, kai nakti kartais buna pakakojes truputi ir isbuna visa nakti.
Galbut esu senamadiska, bet man taip patogiau, o ir mazylio uzpakaliukui geriau blush2.gif
Atsakyti
valau su servetelem blush2.gif , nes pas mus namie toks kranas, kad ir uzpakaliuko ten nepakisi... ir vandeny kol sureguliuosi... zodziu.
kai buvo visai mazyte pirmus 3 men, tai valiau su vatos rutuliukais, o db jau tu rutuliuko nzn kiek reiketu...
Atsakyti
po kranu, nakti nekakoja, bet, kai ir mazyte buvo prausdavau.labai retai su servetelem.veziojames ranksluosti, tai ir sveciuose prausiu smile.gif
Atsakyti
Aš kiekvieną kartą keisdama sauskelnes naudoju vatos tamponėlius (yra didesnių kūdikiams) sušlapintus vandeniu ir nusausinu vystyklu. Kai daugiau pakakina tai apiplaunu po kranu. Kremuką naudoju labai retai. O servetėles tik kelionėje, nes jos mums netinka.
Atsakyti