Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Mes nuo pat gimimo naudojam serveteles, bet ne Pampers, o Neutral. Jos brangesnes, bet jokiu problemu su vaiko uzpakaliu nera. Ir man taip zymiai ptogiau. Kol maziukas buvo - bijojau uzgaut, kai didelis - sunku nulaikyt. As uz kokybiskas serveteles
Atsakyti
Naudoju tik dregnas serveteles thumbup.gif
Atsakyti
anksčiau plaudavom tik vandeniu. O dabar kai vyras keičia - tai nuplauna vandeniu, o kai aš keičiu, tai naudoju drėgnas servetėles, nes sunku dabar man ją išlaikyt... nestuke.gif
Atsakyti
Naktimis naudoju tik dregnas serveteles, o diena stengiuosi nuplauti vandenuku.
Atsakyti
As kiekviena karta, keiciant sauskelnes, prausiu po kranu. Serveteles naudojam tik "didziajam reikalui" nuvalyti. PO plovimo darome oro proceduras, kurios mano dukrytei labai patinka. Paskui su Sudokream patepu ir vel i sauskelnes.
Atsakyti
QUOTE(ilganose @ 2010 01 28, 15:32)
Mes naudojam serveteles, o ryte ir vakare, bei kada "dideli" padaro - po kranu. Ne karto nebuvo jokiu problemu nors mums jau astuntas menuo  thumbup.gif (tfu tfu tfu...) Keista, kai mamytes raso, jog pacioms butu nemalonu po "reikalo" valytis servetelem... Negi jus visada po tualeto po dusu prausiates? Ir darbe, ir sveciuose, ir kelionej?  biggrin.gif

o jei tu apsisiotum kojas pvz, tai nudžiūtų ir eitum, ar apsivalytum drėgnom servetėlėm, ar mieliau nusipraustum, kaip manai biggrin.gif 4u.gif

klausiu, nes matau kaip mano vaikas sisioja jei atsigulusi ant nugarytės-užsilieja šiek tiek ant leškyčių pačiame viršuje... gi kūdikis sisioja ne kaip mes, visgi 4u.gif galų gale tas pampis pritvinkęs šlapimu...na, aišku, aš ne prieš tas servetėles, bet jei jau lyginam kaip kas tai... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na siaip tai uzpakaliuka valau dregnom servetelem,o po kranu apsiprausiam pora kart per diena ax.gif o jei prisikakina maziukas,tai nuvalius su servetelem prausiu ir po kranu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaliasx @ 2010 01 28, 15:53)
Sveikutes, mes taip pat tik vandeneliu, nes serveteles mums netinka, tiesiog po vienos jau serveteles panaudojimo, uzpakaliukas parausta.
ar gali placiau apie tuos miltukus, kur ju gaut ax.gif



Jei tiksliai, tai ten yra pataisų sporų milteliai (pataisai - tai čia sąmanos. Jų pilni Lietuvos miškai) Tų miltukų galima nusipirkti kai kuriose vaistinėse (bent jau Eurovaistinėje tai būna) arba Švenčionių vaistažolių firminėje vaistinėje (Pelesos g., Vilniuje). Šiaip kiek man pasakojo, tai jie jau nuo seno naudojami praguloms gydytis ir labai tinka jautriam vaikiukių užpakaliukui wink.gif Mūsų piliečiui tai jokie kremukai nepadeda.. Bet šitie miltukai tai labai gerai smile.gif
Atsakyti
o mes iki kokio 4men valem tik su servetelem, dabar visada po tekanciu vandeniu, man taip atrodo svariau, o nuplauta uzpakaliuka ir liesti maloniau. serveteles naudojame tik sveciuose.aisku, prausiant sunku nulaikyti 10kg su viena ranka, bet tai trunka tik kelias sekundes..
Atsakyti
ryte ir vakare plaunames po kranu nesvarbu ar pakakoje ar ne.diena naudojam serveteles. smile.gif
Atsakyti
nors esu jauna mamyte, kas kart keisdama sauskelnes po kranu kisu lelyte, serveteles patogu kelioneje, bet dar net nebandziau ju biggrin.gif
Papildyta:
dar idomu pasidare, ar cia tingines visos tokios ar kas yra kad savo angeleliu negali po kranu pakist??? g.gif
Atsakyti
As maziukei tik vandeniu plaunu ruriuka, nebent dingsta vanduo, ar siaip kur kai nera galimybes nuplauti 4u.gif
Atsakyti