Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Mes vis dar tik po kranu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 16, 12:51)
Mes vis dar tik po kranu 4u.gif


Mes irgi po kranu lotuliukas.gif Nors kartais jau nuvalau servetele, bet laaaaabai retai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2010 01 16, 23:43)
Mes irgi po kranu  lotuliukas.gif Nors kartais jau nuvalau servetele, bet laaaaabai retai  tongue.gif

aš tai turiu nusipirkusi servetėlių ir stovi, bet nieko, sunaudosim vasarą, kai lauke nuo žemių-smėlų reiks rankas valyti lotuliukas.gif taip ir su didžiąja suvnaudojom servetėles ir net ne vieną poką-labai patogu prie jūros ir šiaip... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 17, 12:19)
aš tai turiu nusipirkusi servetėlių ir stovi, bet nieko, sunaudosim vasarą, kai lauke nuo žemių-smėlų reiks rankas valyti lotuliukas.gif taip ir su didžiąja suvnaudojom servetėles ir net ne vieną poką-labai patogu prie jūros ir šiaip... biggrin.gif

Tik po kranu, net minties kitos nera biggrin.gif Man smirda tos servetels. doh.gif
Atsakyti
dazniausia einam po kranu biggrin.gif
Atsakyti
Visada po kranu! drinks_cheers.gif
nebent bunam kazkur ne namie ir nera salygu po kranu pakisti... ax.gif
Atsakyti
serveteles tik kelionej,o plaunu visa laika po vandeniu
Atsakyti
Mes uzpakaliuka plaunam tik po kranu. Ir visai tai ne senovinis metodas. Man paciai kaip butu nemalonu kiekviena karta po tualeto valytis servetelemis. O ka jau kalbet apie kudikelio jautria odyte. Mums jau 6 men. o dar ne karto uzpakaliukas nebuvo raudonas. Vandenukas viska nugesina
Atsakyti
mes taip pat po kanu smile.gif tačiau kartais būna kad labai šalta namučiuos tai su servetėlėm nuvalome kad greičiau būtu 4u.gif odytė graži ir nešunta thumbup.gif tfu tfu tfu ax.gif
Atsakyti
mes tik su servetelem ir niekada nebuvo nei prisute nei paraude, nuo pat gimimo viskas gerai, nes svarbiausia netingeti dazniau pampiu pakeisti. o odele vandenuke nusiplauna kai maudomes vakarais ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

dazniausiai valau su virintu vandeniu.ir tik kartais su dregnom kudikiu servetelem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandra.g: 26 sausio 2010 - 09:57
QUOTE(sandra.g @ 2010 01 26, 09:57)
sveikos mamytes,

dazniausiai valau su virintu vandeniu.ir tik kartais su dregnom kudikiu servetelem.

o aš su virintu net ką tik gimusioms neplaudavau... ligoninėj iš kart po kranu kai keisdavomės pampį biggrin.gif
Atsakyti