Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(tinakristina @ 2010 01 08, 11:25)
ir mes tik su servetelem ir nebuna jokiu issutimu ar berimu. o sudocrem turiu maza meginuka ir jo dar nesunaudojom. taigi viskas thumbup.gif


Mes ir po kranu, ir su servetelemis, tiesa servetelesdazniausiai nakti naudojame, kad neissibudintu vaikutis, nesunta uzpakaliukas visiskai. labai retai sudokrema panaudojam, dar meginuka turim, labai taupiai naudojasi smile.gif
Atsakyti
kol buvo leliukas su servetėlem ir po kranu, o db tik po kranu.servetėles į kelionę įsimetam tik thumbup.gif
Atsakyti
Dažniausiai po kranu, bet ir servetėles naudojam rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo gimimo plaunu tik po kranu. Servetėlės naudojam kelionės atveju. Mano nuomone, niekas taip gerai nenuvalo užpakaliuko vaikui, kaip vanduo. Aš pabandau įsivaizduot, jei aš pati intymiai higienai naudočiau servetėles, o ne prausčiausi vandeniu, kažin koks poveikis būtų mirksiukas.gif Todėl tiek vieną vaiką prausiau su vandeniu užpakaliuką, tiek ir antrą .
Atsakyti
Tik po kranu.Serveteles tik kai bunam kelionej,nes ir sveciuse reikalauju,kad leistu pakist uzpakaliuka po kranu.Paraudimus patepu Bepantenu
Atsakyti
kuo dazniau stengiuosi plauti po kranu thumbup.gif
Atsakyti
Kai nebūdamo galimybės kur nuplauti ,tai padėdavo sarvetėlės ,o namuose visada tik po kranu kišdavau ax.gif
Atsakyti
Kol kas tik po kranu, nes ligoninej pabandem su servetelem, tai is karto uzpakaliukui ne kas buvo doh.gif Bet SUdocrem isgyde thumbup.gif Dabar kai namucuiose, tai tik po kranu!
Atsakyti
visko po truputi 4u.gif
Atsakyti
namuose tik po kranu o serveteles tik kelioneje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2008 04 21, 20:52)
Man servetėlės tai kelioninis dalykas, kai kitos išeities nėra. Juk ir pati po dušu prausiuosi, o ne servetėlėm kas vakarą valausi  tongue.gif

labai geras atsakymas drinks_cheers.gif
namuose servetele kartais panaudojam nakti, kad greiciau butu, arba jei labai daug pridares, pacia didziuma nuvalom, paskui su vandeniu...
Atsakyti
mes dazniausiai po kranu, bet nakti ir jeigu buna tik trupuciukas pridaryta tada su srvetele nuvalom smile.gif
Atsakyti