Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Linksmu svenciu!!!
Atsakyti
o as savo dukrai uzpakaliuka nuvalau pirma su servetele, o paskui vandeniu sudrekintu vatos skrituliuku, tai atrodo jau po serveteles svarus uzpakalis palieka, bet nuvalius dar ir skrituliuku dar daug geltonumo nusivalo (po pakakojimo) biggrin.gif nezinau, kaip bere uzpakaliuka taip beria, matyt prisideda atopinis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murlyka: 25 gruodžio 2009 - 13:11
po gimdymo ligonineje man paaiskino, kad jokiu serveteliu, jas tik tokiu atveju naudot, jei vanduo neprieinamas. As dazniausiai plaunu mazylio uzpakaliuka po kranu, o jei nera daug prisidares susislapinu vatos gabalelius ir jais nuvalau. Kartais patepu sudocream, jei uzpakaliukas atrodo grazus, tada nieko netepu. Man atrodo kuo maziau naudot tai, kas nenaturalu ir nebutina. thumbup.gif
Atsakyti
kazkur iki 7 men tai plovem visada vandeniu, na isskyrus sveciuse tai aisku slapios serveteles, o dabar irgi naudojam slapias serveteles smile.gif
Atsakyti
Plaunu po kranu, tik jei nera galimybes isplauti, valau servetele, kuria pries tai praplaunu po vandeniu.
Atsakyti
Tik po kranu, ner ko dirginti odeles servetelem schmoll.gif . Kai nera galimybes (kelionese, lauke vasara) tada naudoju dregnas serveteles ax.gif
Atsakyti
Tik su vandenuku 4u.gif servetėles naudojau gal tik 2 kartus schmoll.gif Esu labai prieš jas schmoll.gif
Atsakyti
Tik po kranu.net ir sveciuse issireikalauju,kad leistu nuplaut uzpakaliuka.Serveteliu pas mus tas pats pakelis nuo gimimo dar net neipusejes smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif kaip prajuokino temos autore..... ''ar senoviskai po kranu''. Tai gal jau ir po dusu praustis is mados iseje biggrin.gif
Zinoma, kad vandenukas nepamainomas dalykas. Serveteles tik ekstra atveju
Atsakyti
Vandenukas+ vaikiskas muiliukas+ tinkamos sauskelnes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2009 12 25, 13:10)
o as savo dukrai uzpakaliuka nuvalau pirma su servetele, o paskui vandeniu sudrekintu vatos skrituliuku,

nezinau, kaip bere uzpakaliuka taip beria, matyt prisideda atopinis... g.gif


g.gif O kodėl neprausiat po kranu?? Gal dėl to ir alergizuoja, kad vien servetėles naudojat. Vis tiek nenusivalo taip gerai, kaip po tekančiu vandeniu. g.gif

Aš saviškę tik po kranu. Servetėlės gelbsti nesant vandens.
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2009 12 25, 15:10)
o as savo dukrai uzpakaliuka nuvalau pirma su servetele, o paskui vandeniu sudrekintu vatos skrituliuku, tai atrodo jau po serveteles svarus uzpakalis palieka, bet nuvalius dar ir skrituliuku dar daug geltonumo nusivalo (po pakakojimo) biggrin.gif  nezinau, kaip bere uzpakaliuka taip beria, matyt prisideda atopinis... g.gif

Manau ir beria nuo serveteliu g.gif maniske irgi buvo pabere nuo ju, kai viena karta pavaliau, tai dabar tik po kraniuku, ir viskas super thumbup.gif
Atsakyti