Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(1cesna1 @ 2009 11 29, 23:53)
Tai mes valomės su steriliu aliejuku ir tą vietelę, ir užpakaliuką. Sterilų aliejuką pasidarau pati! Geras daiktas  thumbup.gif

o kaip ta sterilu aliejuka pasdaryti?
Atsakyti
QUOTE(scastnaja @ 2009 12 01, 20:23)
o kaip ta sterilu aliejuka pasdaryti?

Aš aliejų stipriai užkaitindavau.
Kiek žinau, tai tokį aliejų mamos naudoja alergiškiems leliukams tepti pabertą šikniuką ar kirkšnytes, bet tikrai mergaitėms putytės blush2.gif su aliejum nereikia valyti schmoll.gif
Kai mano dukrytei ten papuola kakučių, sušlapinu marlę ir atsargiai išvalau 4u.gif Kai keičiu sauskelnes visuomet prausiu, servetėles naudoju kur nėra vandens smile.gif
Atsakyti
Stengiamės visada apsiplauti vandenuku. Kai kakučio būna laaabai daug, panaudojam ir vaikišką muiliuką. Nušluostytą užpakaliuką, reikalui esant, patepliojam Bepanthen tepaliuku.
Atsakyti
as tai visa laika plaunu dukrytems uzpakaliuka, o po to buna krakmolu "papudruoju", o buna sudocrema naudoju ax.gif
Atsakyti
sveikutes ,mes anksciau valydavom su dregnom servetelem ir po (kas antra karta apsiplaudavom su vandenuku) pokol nenubere uzpakaliuko .tai dabar visada valomes su vatos pagalvelem ir vandenuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2007 11 22, 13:15)
as ir taip pat 4u.gif
ir su servetelem,ir po kranu  mirksiukas.gif
patepu bepantenu,sudokremas kazko mums sausina g.gif


O mano mazyliui nuo bepanteno dubciuka is kart kai patepiau isbere....o va sudokremas super tinka thumbup.gif

Taip kad cia visiems skirtingai...
Atsakyti
QUOTE(Ursule21 @ 2009 12 07, 19:27)
O mano mazyliui nuo bepanteno dubciuka is kart kai patepiau isbere....o va sudokremas super tinka thumbup.gif

Taip kad cia visiems skirtingai...


as truputi pasimetus, mazylei tik kelios dienos, tai nuplaunu po kranu, o kremu tept kiekvienakart reikia? g.gif o kokiu geriausia? kazkaip bepantenu tepliot pradejau, bet yra visokie bubchen, hipp nuo issutimu ar jie geri? ar koki sudocrema pirkt? zodz klausimas, kuo ir ar kiekvienakart?
Atsakyti
QUOTE(Nelly_K @ 2009 12 08, 23:45)
as  truputi pasimetus, mazylei tik kelios dienos, tai nuplaunu po kranu, o kremu tept kiekvienakart reikia?  g.gif o kokiu geriausia? kazkaip bepantenu tepliot pradejau, bet yra visokie bubchen, hipp nuo issutimu ar jie geri? ar koki sudocrema pirkt? zodz klausimas, kuo ir ar kiekvienakart?

Jei užpakaliukas nepašutęs,neparaudęs,neišsausėjęs niekuo tepti tikrai nereikia.
Atsakyti
Jei isunta uzpakaliukas

Senas senas vaistas jo yra rusu vaistinese cintomicinas ir kainuoja kapeikas po 1-2 patepimu iskarto susitvarko Anksciau juk nebuvo visokiu kitokiu vaikisku kremuku ir dabar jie itariu nepigus g.gif Tai buvo issigelbejimo priemone nuo isutimo joks krahmolas nepadedavo taip kai sintomicinas
Atsakyti
jei issunta. o jei plaunu po kranu, tai iseina kaskart niekuo netepu? as susimaisiau, nes RK, kur gimdziau, kiekvienakart tepdavo sudocremu... tai as ir pamaniau, kad reikia kaskart doh.gif

o siaip ta mano mazyle visa paraudusi dar, tai nzn ar tie paraudimai ne issutimas, tai bijau netept..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nelly_K: 09 gruodžio 2009 - 12:51
QUOTE(Nelly_K @ 2009 12 09, 01:45)
as  truputi pasimetus, mazylei tik kelios dienos, tai nuplaunu po kranu, o kremu tept kiekvienakart reikia?  g.gif o kokiu geriausia? kazkaip bepantenu tepliot pradejau, bet yra visokie bubchen, hipp nuo issutimu ar jie geri? ar koki sudocrema pirkt? zodz klausimas, kuo ir ar kiekvienakart?

Kai pas mano mazyle kiek pasunta uzpakaliukas, tai sudocremu patepiu, ir viskas thumbup.gif Bet seip stengiuosi netepliot, palaikau dazniau be pamperso smile.gif
Atsakyti
Mes plaunam su vandenuku,o su dregnom servetelem tik retkarciais.O kai buna paraudes uzpakaliukas tepam sudocremu 4u.gif !
Atsakyti