Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Mes tik su servetelem blush2.gif
Atsakyti
mane stebina tos mamos, kurios naudojasi tik servetelem...
is tikruju pabandykit pacios nesipraust po vandeniu, tik su tom servetelem - idomu patiks jums tas jausmas ir kvapas?..
apie chemija tai is viso nera ko kalbeti, koks ten kokteilis. O sauskelnes nesveika tikrai ir ne visos jom naudojasi. Pvz. as naudoju tik daugkartines, plaunu po kranu, tepu naturaliais aliejukais (retai) ir nemanau, kad tai senoviska. Tiesiog taip sveikiau mano vaikui, o jo sveikata man brangesne uz mano patoguma ar laika.
Atsakyti
tik su vandenuku nuplaunu savo maziuli, servetelem beveik nesinaudojam, kai dazniau serveteles naudojau buvo isbere tai nuo tada tik vandenukas musu draugas ir jokiu problemyciu nebekyla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrrute @ 2009 11 26, 18:48)
tik su vandenuku nuplaunu savo maziuli, servetelem beveik nesinaudojam, kai dazniau serveteles naudojau buvo isbere tai nuo tada tik vandenukas musu draugas ir jokiu problemyciu nebekyla ax.gif

Mes irgi vandenuku plaunam drinks_cheers.gif . Ir vaikui sveikiau, ir nieko nekainuoja thumbup.gif
Atsakyti
Nuo pat mazges gimimo plaunu tik su vandeniu (be jokio muilo), kelis kartus esu valius su servetelem, nes nebuvo kelioneje galimybiu plaut.
Atsakyti
Mums dar ligoninej parode, kaip mazyle reikia tvarkyti po jos reikaliuku. Po tekanciu vandenuku nuplauti, man sitas budas labai patogus ir pas mus jis laai megiamas. Serveteles naudojam, tik kai esam sveciuose ar kur kelioneje reikia suaskelnes pasikeisti.
Dabar prausimasis po kranu labai smagus uzsiemimas, galima ir kojyte vandenuka pataskyti:)
Atsakyti
tik vandenuku ax.gif servetėles naudojam tik kelionėj, kai nėra sąlygų nusipraust 4u.gif
Atsakyti
kaip ir daugelis mamu, serveteles naudojam tik kelionej ar kuomet nera galimybiu pasinaudoti vandenuku. kasdien naudoti serveteles mums butu perbrangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 11 26, 17:12)
mane stebina tos mamos, kurios naudojasi tik servetelem...
is tikruju pabandykit pacios nesipraust po vandeniu, tik su tom servetelem - idomu patiks jums tas jausmas ir kvapas?..
apie chemija tai is viso nera ko kalbeti, koks ten kokteilis. O sauskelnes nesveika tikrai ir ne visos jom naudojasi. Pvz. as naudoju tik daugkartines, plaunu po kranu, tepu naturaliais aliejukais (retai) ir nemanau, kad tai senoviska. Tiesiog taip sveikiau mano vaikui, o jo sveikata man brangesne uz mano patoguma ar laika.


Visiškai pritariu nuomonei drinks_cheers.gif Tik su vandeniu plaudavau. O jei kartais tekdavo kelionėje ar svečiuose nuvalyti servetėle, tai nuolat rasdavau paraudusiu užpakaliuku doh.gif Neįsivaizduoju, kaip mamos nuolat jomis naudojasi. mega_shok.gif
Atsakyti
nesupratau temos autores posto "senamadiskai po kranu" doh.gif kas cia senamadisko? gal pati ponia nesimaudote "po kranu" (po dusu, vonioje, ta prasme), kad jums tai labai senamadiska...
serveteles naudojam tik kai yra mazas reikaliukas (ir tai labai retai) ir nakti, kai keiciames sauskelnes, kad mazylis neprasibudintu is miegu, nes dazniausiai prausiam dupse su vandenuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 11 27, 19:40)
nesupratau temos autores posto "senamadiskai po kranu"  doh.gif  kas cia senamadisko? gal pati ponia nesimaudote "po kranu" (po dusu, vonioje, ta prasme), kad jums tai labai senamadiska...
serveteles naudojam tik kai yra mazas reikaliukas (ir tai labai retai) ir nakti, kai keiciames sauskelnes, kad mazylis neprasibudintu is miegu, nes dazniausiai prausiam dupse su vandenuku  smile.gif

Aš taip pat nematau čia nieko senamadiško smile.gif Mes irgi visada po kranu prausiam, tik kartais tas servetėles naudojam ekstra atvejais tongue.gif
Atsakyti
vandenuku, o servetelemis kelioneje
Atsakyti