Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

po kranu neišlaikiau,o ir nenorejau šaldyt maziuko, tai valiau labai sudetingai :su pop.ranksliuosciu kaki, po to su plona servetele, po to dregna servetele keleta kartu, po to su vata ir vandeniu nuimdavau dregnu serveteliu ''kvepalus'' ir gale nusausindavau plonomis servetelemis is dezuciu. Taip vargau iki 6men, nes saugojau odele. Jokiu kremu dar neteko naudoti.
Atsakyti
Mes irgi po kranu plaunames uzpakaliuka mirksiukas.gif o serveteles kartais naudojam naktim, bet buna retai rolleyes.gif Dar sesele ligonineje sake, kad pats geriausias dalykas yra vandenukas ir nieko daugiau nereikia schmoll.gif Bet kaip su tuo muiliuku mergaitei plauti uzpakaliuka? Ar nepribegs jo ten kur nereikia? Nors sesele sake, kad nereikia, bet apie tai as daznai pagalvoju g.gif
Atsakyti
mes su vatyte ir vandeneliu, o po to servetelem popierinem plonom pasausinam thumbup.gif
Atsakyti
Visada plaunu tik vandenuku,jai po kakiaus tai naudoju ir naturalu muiliuka skirta vaikams weledos firmos,serveteles naudoju tik kelionese smile.gif
Atsakyti
As ivairiai ir su servetelem ir su vandenuku ax.gif
Atsakyti
jei daug daug apsikakoje tai nuvalau su servetele ir nesu po kranu,jei nedaug tai is kart po kranu,faktas tas ,kad jei yra vandens visada plaunam,o jei ne pvz kaime,tai su servetelem slapiom smile.gif
Atsakyti
visko buna ir su servetelem ir po kranu ax.gif , naktim tai visada serveteles naudojam, nes labai jau issibudintu jei dar po kranu nestumem g.gif
Atsakyti
as tai maudau leliuka ryte ir vakare vonelej, o diena ir nakti kai reikia tai su servetelem arba net dazniau su vatos diskeliais ir tokiu specialiu skysciu kurio nereikia nuplauti.. po kranau cia ziuru visos maudo dar taip nebandziau, kazkaip nepatogiai man skamba smile.gif
Atsakyti
Tik po kranu plaunu, servetelem, man atrodo, neimanoma taip svariai nuvalyt kaip tekanciu vandenuku 4u.gif
Atsakyti
Nors mums dar nedaug laiko, bet dienom kol dar nedideli prausiam sikniuka po kranu, o nakti naudojam serveteles. ax.gif
Atsakyti
As servetelem. Nemoku kazkaip vien kelnytes numaut, reikia visa nurengt, kai po kranu, kitaip ji man visa susislapina, apsitasko. O, be to, kai po kranu plaudavau, visokie sauskelniu berimai prasidejo. Johnson's serveteles man geriausios.
Atsakyti
tik po kranu,serveteles ten kur nera vandens,as ligoninej, kai issitraukiau serveteles jau valyt,tai sesute tik pagriebe ir pakiso kudiki po kranu,sako jokiu serveteliu,tai va,jokiu berimu tikrai neturim
Atsakyti