Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(*jolantab* @ 2009 04 15, 17:17)
Namuose visą laiką po kranu, po "rimto reikalo" nuprausiu dar vaikišku muilu. Servetėles naudojam labai retai, dažniausiai išvykose  ax.gif


Tik taip ir ne kitaip 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes ok ranu su vaikišku muiliuku.. bet naktį ir šiiap kada tinginys užplaukia bandom apseit su serrvetėlėm. .bet man omanymu gerai jos nenuvalo ir man nepatinka tas drėgnumo pojūtis ant odelės mažiuko po servetėlių.. schmoll.gif
pabandykit kada ant savęs tas servetėles.. fear.gif
Atsakyti
dabar jau tenka dazniau ir servetelem, nes po kranu viena nebeislaikau - sunkus o dar kaip spurda doh.gif , tai kai grysta namiskiai tai padeda.
Atsakyti
pirma menesi dazniausiai su servetelem valem, o vakare stengdavomes po kranu nuplauti uzpakakaliuka. o dabar tik po kranu, nebent isvykose anaudojam serveteliu, kur nera galimybes nuplauti po kranu ax.gif ir jokiu muilu nenaudojam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2009 04 28, 10:05)
dabar jau tenka dazniau ir servetelem, nes po kranu viena nebeislaikau - sunkus o dar kaip spurda  doh.gif  , tai kai grysta namiskiai tai padeda.

Ir mes taip kaip jūs
Atsakyti
as beveik visada stengiuosi po kranu pakist, kartais pamuiluoju vaikisku muiliuku smile.gif
Atsakyti
namuose tik svariu vandenuku, be muilo, o serveteles tik kelionese ir tai kai tik galim paskui nusiprausiam.
Atsakyti
visada po kranu, serveteles extra atveju kelionej kur nors
Atsakyti
Matau, kad vis tik dauguma mamų prausia vandenuku ir muiliuku. Aš taip pat. Servetėlės geras dalykas, bet tik išimtinais atvejais, kai nėra galimybės nuprausti. Labai geras buvo kažkurios mamytės patarimas pačioms nesiprausti, o naudotis tik servetėlėmis ir manau labai greit suprastumėt koks skirtumas tarp servetėlių ir vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 30 balandžio 2009 - 19:36
Aš tai išlaižau. Čia blogai? ax.gif
Atsakyti
Po kranu nuplaunu, o servetelės ten kur nėra vandens.
Atsakyti
Pampersą keiciu voniol, tai visada nuplaunu ir patepu Bepanten tepaliuku.
Atsakyti