Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(Rhetta @ 2008 04 21, 10:28)
Mes servetėlių stengiamės visai nenaudoti  schmoll.gif  Užtenka vieną kartą su servetėle pavalyti ir jau raudonuoja užpakaliukas ...

Maniskio subiniukas irgi serveteliu nemegsta biggrin.gif . Geriausia vandenukas thumbup.gif . Serveteles naudojam tik kelioniu metu, kai kitos iseities nera smile.gif
Atsakyti
Mums bet kas tinka - dar neturėjom jokių problemų clap.gif soske.gif
Atsakyti
mes naudojam serveteles, o pries miega jei pavyksta tongue.gif nusiprausiam po vandeniu ax.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 22 balandžio 2008 - 15:41
Mes tai visada kisam uzpakaliuka po kraniuku... taip daug smagiau... O servetelemis naudojames tik kelioneje... ir teko viena poka pabaigti, kadangi jau baige isdziuti nuo stovejimo....
Grynas vandenukas musu draugas, o su kremais visai nereikia draugauti, per metus nesugebejom net 1/3 Sudocream meginelio isnaudoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 22, 16:38)
mes naudojam serveteles, o pries miega jei pavyksta tongue.gif  nusiprausiam po vandeniu ax.gif
user posted image

kaip suprasti 'jei pavyksta'? g.gif
Atsakyti
Nu mes tai serveteles po kakio visada naudojam. Nuvalau is pradziu didelius kakius,o po to po kranu kisu visad, dar visada profilaktiskai tepu sudokremu ir viskas ciki thumbup.gif . Kazkaip man nesinori prikibusiu groziu plauti i vonia, gi paskui ir vonia teks valyti. O muiliuka naudoju irgi po didelio reikalo.
Atsakyti
man tai lengviausiai ir geriausiai tai po vandenuku pakisu uzpakaliuka ir svaru.net 3metu suneliui visada po kakucio padarymo plaunu uzpakaliuka.o kai tokiu salygu nera tai naudojames servetelem.
Atsakyti
dukrytei valau su dregnom serevetelem , o suneliui plaunu pro kranu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as tai uz serveteles ax.gif Mano mazosios kai gime buvo tokia sausa odyte, kad nuplovus vandenuku negerumai darydavosi. Gydytoja pasiule neplauti kaskart vandeniu, o ypac nenaudoti muiliuko. Tada pabandem Pampers Sensitive kur be jokiu perfumu ir pan. Tai taip patiko, kad kol kas tik jomis ir naudojames kai keiciam sauskelnes. Na o vakare pries miegeli tai jau visa maudom, bet muiliuko vis dar nenaudojam, tik spec aliejuka i vonele. Dar neturejom jokiu issutimu ar sunkiu nuraudimu, bet kai siek tiek lyg paraudus buna tai profilaktiskai naudoju paprasta ekologiska alyvuogiu aliejuka (ji po madyniu irgi naudojam raukslytem blush2.gif ) arba Weleda cinko tepaliuka thumbup.gif
Atsakyti
as tai nuo pat gimimo po didelio reikalo maziukui plaunu sikniuka po kranu, man taip daug paprasciau ir pigiau mirksiukas.gif , ir nera jokiu paberimu, pasutimu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 04 22, 17:32)
kaip suprasti 'jei pavyksta'? g.gif


na pas mus rezimas, iki 22val turime nusipraust persirengt ir pavalgyt tada miegam iki 6val ryto. kartais nuslystam nuo rezimo ir miegam, paskui atsikeliam kokia2 val pavalgyt, nemanau kad 2val nakties nest vaika po kranu reikia jei pampersas nepilnas ax.gif


user posted image
Atsakyti
Aš iš pradžių nešdavau po kranu, dabar naudoju drėgnas servetėles, bet tik po kakučių. Neščiau po kranu ir toliau, tačiau nebeišlaikau, labai spurda, bijau išmesti.
Atsakyti