Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2008 11 06, 14:42)
Ir ko gi aš čia taip užsivedžiau? ax.gif

aha, ir ko? smile.gif aisku, kiekviena pasirenkam, kas mums atrodo geriausia, nereikia sakyt, kad jei as nenaudoju tepalu, tai jau nesirupinu savo laiko oda mirksiukas.gif mazei 1 metai ir 1 menuo, NE KARTO nebuvo issutusi ar net paraudusi, todel rasau is savo patirties taip pat, ir tai nereiskia, kad daugiau nieko neveikiu, tik pampersus keiciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 11 06, 14:54)
esant gerai prieziurai, daznai prausiant, vedinant uzpakaliuka, daznai keiciant sauskelnes, issutimu ir be jokiu tepalu nebus mirksiukas.gif aisku, gali visko pasitaikyti, ypac kudikiui viduriuojant, tada ir prireikia tepaliuku ar pudru, bet kad reiktu tepti sveika oda nemanau schmoll.gif jei uzpakaliukas labai rausta ar sunta net, gal pirmiau reiketu pabandyti dazniau prausti g.gif

nu sugrįžau ir aš... plaunu dažnai aš jam užpakaliuką. Po kiekvieno pakakojimo. minimum kelis kartus per parą - nu tikrai nemanau, jog retai
Papildyta:
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2008 11 06, 16:42)
cinko oksidas, esantis "sauskelnių" tepaliukose, susigeria į odelę ir ją apsaugo nuo įvairių bakterijų, šlapimo druskų, bei kakučio. Po kiekvieno sysiaus tikrai niekas iš mamų nelaksto ir nekaitalioja sauskelnių-laukia bent 2-3val arba kol prikakins į jas. Taip kad kol vaikutis naudoja tas sauskelnes, tol būtina odele rūpintis( juk savo odą tepame kremukais , kaukėm), nes malonumas su sauskelnėm būti (kad ir kokios jos ten super sugeriančios bebūtų) - menkas malonumas, odelė nekvepuoja, susidaro šiltnamio efektas. Sutinku, kad oro vonios būtinos, tačiau kaip ilgai įmanoma vaikutį palaikyti?-dešimt minučių, o gal penkiolika? kiek kartų dienoje? Juk yra aibė kitų darbų, be sauskelnių keitimo ir super dažno prausimo...nes toks vaizdas susidaro, kad vaikutis turi būti tik prausiamas n kartų per dieną ir daugiau nieko...o ir tas super dažnas bereikalingas prausimas, ypač su muilais, skatina odos grybelio paplitimą, odelė nebetenka savaiminės apsaugos...Vat ir iš kur atsiranda po to sauskelnių dermatitai. Taip kad odelę po sauskelnėm prižiūrėti taipogi būtina. Vat birių pudrų gal ir reiktų atsisakyti, nes jų įkvėpti nėra gerai...
Savo pirmagimį auginau būtent taip, kaip ir savo mergytę- po kiekvieno sauskelnių pakeitimo tepu plonu sluoksniu apsauginį kremuką- vaiko uodegytė kuo gražiausia. Kartą, kai vyresnėlis buvo metų laiko- papuolėm ligoninėn dėl gausaus viduriavimo. Kiekvieną dieną po trys sykius mus apžiūrėdavo vaiko gastroenterologė ir ji vis stebėdavosi, kodėl mano vaiko uodegytė tokia graži, net nepašuto nuo tokio viduriavimo, o gi todėl, kad odelė buvo sustiprinta cinko tepaliukų deka. Ir tikrai nėra taip kad odelė "pripranta"- juk čia ne koks antiobiotinis ar hormoninis tepaliukas. Taip kad baimė kad "pripras"- nepagrįsta...
Ir tikrai nėra taip, kad kitos mamos vaikučiams užpakaliukų neplauna, kad jie šunta be kremukų... doh.gif Gal tiesiog neverta laukti kol pašus smile.gif Mūsų uodegytės priežiūros būdas mums pasiteisino, tinka ir patinka. Juk jau pradėjom valgyti košeles, tad ir kakutis "agresyvesnis" būs  rolleyes.gif

Ir ko gi aš čia taip užsivedžiau? ax.gif

pritariu visu 100 proc. nelabai suprantu, kam reikia laukti kol oda pašus. Gal geriau daryti viską, kad to nebūtų.
Atsakyti
Kai bunam namuose ,nuplaunu uzpakaliuka.O va kelioneje tai man labai gerai dregnos serveteles.Vaikiukas ne karto nebuvo issutes ar isbertas thumbup.gif
Atsakyti
Mes valomės su vata ir vandeniu. Jei kakutis visai šviežias - lengviau nuvalyti su servetėle, bet vis vien kruopščiai apsivalymą baigiame su vatos gabalėliu mirksiukas.gif Ir visai nepaskyčiau, kad vatą vartoti daug pigiau, nes mes jos suvartojame laaaabai daug!
O dėl kremukų - tai aš taikau vidutinė taktiką: profilaktiškai patepu porą kartų per dieną tongue.gif
Atsakyti
visur kur bebutume dregnos serveteles cool.gif kremuku schmoll.gif jei kada pasunta, gydomes krakmolu smile.gif
Atsakyti
Namie, po kiekvieno sauskelnių keitimo užpakaliuką plaunu vandeniu, o po to patepu cinko tepaliuku. Bet vis tiek porą kartų šikniukas buvo iššutęs. unsure.gif Nors papildomai per dieną po 2-3 val darome oro vonias.
Atsakyti
mes uzpakaliuka plaunam su vandenuku 4u.gif tada kai pakakoja ir dar koki karta papildomai, o muiliuka naudoju tik kas antra-trecia diena, kai maudomes..serveteliu nepripazystu, na nebent masinoj prisireikia pampersa pakeisti ax.gif
o tepaliuku netepu, na nebent kartais bepanthena 4u.gif bet l.retai, o mus buvo isbere nuo pampers sauskelniu, tai tik krakmoliukas padejo 4u.gif
Atsakyti
as tai iki 3men kazkaip uzpakaliuka valydavau dregnom servetelem, buvo kazkaip baisu o kranu kist o dabar tai tik po kranu, nors va mano puseseres dukrai8.5men ir nera vaikui plovus uzpakaliuko atseit bijo vandens
Atsakyti
po kakuliu po kraniuku dazniausiai, po sysiuku kai keiciam pamperi su dregnom servetelem ax.gif na o jei paraudimai kokie atsiranda tai tik bulviu krakmola naudojam, nes kiek kitu priemoniu isbandem, jis pats geriausias thumbup.gif
Atsakyti
KRAKMOLAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as tai plaunu su vata suvilgyta vandenyje,skaiciau cia taip kazkas irgi daro o as galvojau kad viena tokia esu blush2.gif ligoninej tik taip ir teleido valyt,bet kai grizau namo galvoju kad reik su tuom servetelem valyt g.gif juk ne akmens amziui gyvenu,bet po poros valymu mano mazyte taip isbere po isberimo iskar sutimai prasidejo verysad.gif nors tepdavau ir sudocrem ir paskui bepanthen tepiau vistiek suto tuoliau unsure.gif tai grizau prie vatos ir vandenuko ir nupirkau specialia pudra caldesene tai visas kosmaras baigesi labai greitai thumbup.gif dabar visada tik vata valau su servetele nusausinu ir paprasta pudryte pabarstau,o jokie sudocremai ir kiti nepadada,beto nelabai ir megstu ta sudocrema ji sunku nuplaut ax.gif
Atsakyti
Po vandeniu mazhylio nekishu, nes bijo jis pas man jo laba...tai stresuoti po n kartu i diena vaiko visai nesinori (uzhtenka maudyniu doh.gif ) O naudoju visad shlapias serveteles ir dazhnai sauskelnes keichiu, karts nuo karto sudokrem patepu, kai parausta uzpakaliukas ir jokiu problemu neturejom ir neturim thumbup.gif
Atsakyti