Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

Aš irgi valau įvairiai - ir su vandenuku, ir su servetėlėmis...priklausomai nuo vietos kur esame, laiko ar net "apsidirbimo" lygio lotuliukas.gif dar ir Johnsons pudryte pabarstau kartais thumbup.gif
Atsakyti
Ant jautriai odai skirtu serveteliu su ramunelem pakelio isspausdinta reklama 'valo taip pat svelniai kaip su vandeniu ir vata' lotuliukas.gif jei neklystu johnsons firmos. Kokia tada prasme valyti su servetelem kuriose yra visokiu parabenu jei galima paprasciau, pigiau ir sveikiau su vandenuku ir vatos gabaleliu g.gif ? Diena taip ir darom, serveteles tik nakciai jei reikia ar kelionems.

Buvo biski issute, kremukai padedavo bet laikinai (tiek chemija tiek naturalus weledos). Pabarscius pataisu sporom is karto pasitaise ir neatsinaujimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFire: 03 lapkričio 2008 - 18:39
Sveikos mamytes 4u.gif mes taip pat ivairiai, priklauso nuo situacijos, ir su vandenuku ir serveteles pravercia ypac kelionese biggrin.gif o nuo issutimu tai mano dukrytei pudrytes labiausiai tinka.
Atsakyti
Mes tai naudojam tokias specialias servetėles, kurias sušlapinus vandeniu, nesutyžta ir labai gerai nuvalo. Be to, nenujautrina vaikelio odelės, kaip tai padaro paprastos drėgnos servetėlės( pabandykit pasivalyt keletą dienų iš eilės vaikiškom servetėlėm savo akių makiažą- pamatysit dėl ko verta nenaudot tų drėgnų servetėlių namuose vaikeliui). Drėgnos servetėlės gerai, kur keliaujant , kai nėra galimybės gauti kur rankas nusiplaut, ar vaikui užpakaliuką.
Po kiekvieno sauskelnių keitimo, užpakaliuką patepu "Sudokrem" tepaliuku, kad nepašustų.
Aišku, kai db pradės kakoti rimtesniu kakučiu, tai dupą kišim po kranu.
Atsakyti
Aš kiekvieną kartą prausiu po kranu su šiltu vandeniu be jokių muilų ar šampūnu, nes mano vaiko oda jautri. Po to nusausinu ir patepu Sudocream kiekvieną kartą. Aišku, jei būnu svečiuose, naudoju servetėles tas drėgnas. Bet man jos labai nepatinka - vanduo žymiai geriau.
Atsakyti
Namie - su vandenuku, vaikų ginekologas sakė nenaudot jokio muilo, tai su intymios higienos prausikliu (Vagisan). naktį (kai tingiu keltis blush2.gif ) ar kelionėje - su servetėlėmis. Aišku čia mano nuomonė (sutampanti su gydytojų) kam be reikalo naudoti medicininius tepaliukus (sudocrem, bepanten ir pan.) kai odelė sveika, nes oda pripranta prie šių priemonių ir kai prireikia paraudimui/iššutimui gydyt - poveikis nebebūna toks veiksmingas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SM*AI*VY*SA.E: 04 lapkričio 2008 - 21:53
kai "didelis"reikalas-kisam sikniuka po vandenuku, kai mazesnis-valom su vandenuku suslapintais vatos kamuoliukais, nusausinam, serveteliu isvis nenaudojam.o jei odyte parausta, tepam sudocream tepaliuku
Atsakyti
Vasara dubciuli plovem tik su vandenuku,kai atsaso,tai servetelem ir po didelio reikaliuko su vandenuku biggrin.gif
Atsakyti
Mes uzpakaliuka tik su vandenuku!!!!! Labai retai, kelioneje servieteles. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 11 04, 22:50)
Namie - su vandenuku, vaikų ginekologas sakė nenaudot jokio muilo, tai su intymios higienos prausikliu (Vagisan). naktį (kai tingiu keltis  blush2.gif ) ar kelionėje - su servetėlėmis. Aišku čia mano nuomonė (sutampanti su gydytojų) kam be reikalo naudoti medicininius tepaliukus (sudocrem, bepanten ir pan.) kai odelė sveika, nes oda pripranta prie šių priemonių ir kai prireikia paraudimui/iššutimui gydyt - poveikis nebebūna toks veiksmingas

ot čia ir mistika su daktarais. Man pvz., liepė sudocreamą naudoti profilaktiškai po kiekvieno pakakojimo, kad NEBŪTŲ iššutimų, paraudimų ir dar kažko. tiesa, čia daugiau susiję su tuo, kad mano vaikutis dažniau kakoja nei vidutiniškai. Maitinu pati, išmatos rūgščios, tad kad nenuėstų odos ir liepė vartoti tepalus.
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2008 11 06, 09:20)
ot čia ir mistika su daktarais. Man pvz., liepė sudocreamą naudoti profilaktiškai po kiekvieno pakakojimo, kad NEBŪTŲ iššutimų, paraudimų ir dar kažko. tiesa, čia daugiau susiję su tuo, kad mano vaikutis dažniau kakoja nei vidutiniškai. Maitinu pati, išmatos rūgščios, tad kad nenuėstų odos ir liepė vartoti tepalus.

esant gerai prieziurai, daznai prausiant, vedinant uzpakaliuka, daznai keiciant sauskelnes, issutimu ir be jokiu tepalu nebus mirksiukas.gif aisku, gali visko pasitaikyti, ypac kudikiui viduriuojant, tada ir prireikia tepaliuku ar pudru, bet kad reiktu tepti sveika oda nemanau schmoll.gif jei uzpakaliukas labai rausta ar sunta net, gal pirmiau reiketu pabandyti dazniau prausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 11 06, 14:54)
esant gerai prieziurai, daznai prausiant, vedinant uzpakaliuka, daznai keiciant sauskelnes, issutimu ir be jokiu tepalu nebus mirksiukas.gif aisku, gali visko pasitaikyti, ypac kudikiui viduriuojant, tada ir prireikia tepaliuku ar pudru, bet kad reiktu tepti sveika oda nemanau schmoll.gif jei uzpakaliukas labai rausta ar sunta net, gal pirmiau reiketu pabandyti dazniau prausti g.gif

cinko oksidas, esantis "sauskelnių" tepaliukose, susigeria į odelę ir ją apsaugo nuo įvairių bakterijų, šlapimo druskų, bei kakučio. Po kiekvieno sysiaus tikrai niekas iš mamų nelaksto ir nekaitalioja sauskelnių-laukia bent 2-3val arba kol prikakins į jas. Taip kad kol vaikutis naudoja tas sauskelnes, tol būtina odele rūpintis( juk savo odą tepame kremukais , kaukėm), nes malonumas su sauskelnėm būti (kad ir kokios jos ten super sugeriančios bebūtų) - menkas malonumas, odelė nekvepuoja, susidaro šiltnamio efektas. Sutinku, kad oro vonios būtinos, tačiau kaip ilgai įmanoma vaikutį palaikyti?-dešimt minučių, o gal penkiolika? kiek kartų dienoje? Juk yra aibė kitų darbų, be sauskelnių keitimo ir super dažno prausimo...nes toks vaizdas susidaro, kad vaikutis turi būti tik prausiamas n kartų per dieną ir daugiau nieko...o ir tas super dažnas bereikalingas prausimas, ypač su muilais, skatina odos grybelio paplitimą, odelė nebetenka savaiminės apsaugos...Vat ir iš kur atsiranda po to sauskelnių dermatitai. Taip kad odelę po sauskelnėm prižiūrėti taipogi būtina. Vat birių pudrų gal ir reiktų atsisakyti, nes jų įkvėpti nėra gerai...
Savo pirmagimį auginau būtent taip, kaip ir savo mergytę- po kiekvieno sauskelnių pakeitimo tepu plonu sluoksniu apsauginį kremuką- vaiko uodegytė kuo gražiausia. Kartą, kai vyresnėlis buvo metų laiko- papuolėm ligoninėn dėl gausaus viduriavimo. Kiekvieną dieną po trys sykius mus apžiūrėdavo vaiko gastroenterologė ir ji vis stebėdavosi, kodėl mano vaiko uodegytė tokia graži, net nepašuto nuo tokio viduriavimo, o gi todėl, kad odelė buvo sustiprinta cinko tepaliukų deka. Ir tikrai nėra taip kad odelė "pripranta"- juk čia ne koks antiobiotinis ar hormoninis tepaliukas. Taip kad baimė kad "pripras"- nepagrįsta...
Ir tikrai nėra taip, kad kitos mamos vaikučiams užpakaliukų neplauna, kad jie šunta be kremukų... doh.gif Gal tiesiog neverta laukti kol pašus smile.gif Mūsų uodegytės priežiūros būdas mums pasiteisino, tinka ir patinka. Juk jau pradėjom valgyti košeles, tad ir kakutis "agresyvesnis" būs rolleyes.gif

Ir ko gi aš čia taip užsivedžiau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marko&Vitka Karnišauskai: 06 lapkričio 2008 - 16:21