Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(Zita.V @ 2008 09 12, 12:57)
As tai su pirstu paprasciausiainaturelu be jokiu chemiju

??? biggrin.gif

aisku, kad dregnos serveteles geras dalykas, kai nera salygu apiprausti. Jos neskirtos kasdieniam vartojimui, bet kelionei, lauke tai thumbup.gif Bet jos tikrai nepakeis vandens.
Bet aisku, kaip kam geriau, taip tas ir daro 4u.gif
Atsakyti
na mes kelioneje naudojame dregnas serveteles "Neutral", nealergizuoja mazylio uzpakaliuko ir jokiu kvapu ten nera, todel mums jos tinka thumbup.gif nes nuo kitu beria uzpakaliuka doh.gif o jeigu namie buname tai stengemes kuo dazniau uzpakaliuka pakisti po vandeneliu biggrin.gif
Atsakyti
Kleckas dar tik pakeliui, bet itariu, kad naudosiu serveteles. Pas mus namie taip yra, kad karstas vanduo bega tik duso kabinoje, o is kranu nei siltas, nei saltas - drungnas toks. Jauciu, vaiko subinikei butu per saltas mastau.gif O kaskart nest i duso kabina ir apsipurkst nuo galvos iki koju bus nepatogu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mes tai naudojam serveteles nakti, kad mazosios natampyti. O diena dupcia kisam po kranu. Kol kas del serveteliu neturim nusiskundimu. O siaip keleta minuciu pabunam be pamperso. Mazajai labai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zita.V @ 2008 09 12, 14:57)
As tai su pirstu paprasciausiainaturelu be jokiu chemiju


user posted image


nu mes tai dienos metu po kranu nusiprausiam pora kartu, o siaip tai sausas ir dregnas serveteles naudojam
Atsakyti
Nu as tai irgi uz tai kad po kranu prausti bet cia pas mus saloj kriauklej 2 kranai, vienas saltas kitas karstas doh.gif tenka i bliuduka vandens prisipilt ir su vatyte nuprausti, serveteles tik kelionei ar nakciai kada tingiu keltis. Jokiu alergiju neturim
Atsakyti
is pradziu apsisluostom kaki su servetele, o po to kisam dubciuka po vandeniuku ax.gif
Atsakyti
Na,o aš,galima sakyti,visad kišu po kranu,labai jau retais atvejais naudoju servetėles,per 7,5 mėnesio dar to pačio pakelio "Pampers" servetėlių nespėjom sunaudoti biggrin.gif
Atsakyti
na as irgi saloj gyvenu ir pas mane taip pat du ciaupai, ir man ligoninej sake valyt bliudoku ir vatikiu pagalba, kas man labai nepatiko schmoll.gif
tad is pradziu paprastom popierinem servetelem navalau, o po to pripilu vandenuko i vonele ir taip nuprausiam uzpakaliuka ir kartu kojytem papluskenam ax.gif
o serveteles naudojam nebent tuo atveju, jei esam kur isyke ir nera galimybes nusiplaut uzpakaliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 09 12, 19:15)
??? biggrin.gif

aisku, kad dregnos serveteles geras dalykas, kai nera salygu apiprausti. Jos neskirtos kasdieniam vartojimui, bet kelionei, lauke tai thumbup.gif Bet jos tikrai nepakeis vandens.
Bet aisku, kaip kam geriau, taip tas ir daro 4u.gif

pritariu jusu nuomonei mes ir visada po vandeniu apsiprausiam kai nera vonios tada tenka traukt serveteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 04 21, 21:52)
Man servetėlės tai kelioninis dalykas, kai kitos išeities nėra. Juk ir pati po dušu prausiuosi, o ne servetėlėm kas vakarą valausi  tongue.gif

o mum irgi tik kelionem tos serveteles,o seip tai prausiams po kranu kaskarta,poto patepu uzpakaliuka sudokremu ir vel i pampersa,greiciau uzbaikt su tom sauskelnem,jau uzkniso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupelyte @ 2008 10 20, 17:08)
o mum irgi tik kelionem tos serveteles,o seip tai prausiams po kranu kaskarta,poto patepu uzpakaliuka sudokremu ir vel i pampersa,greiciau uzbaikt su tom sauskelnem,jau uzkniso lotuliukas.gif


aha, mes ir taip pat - po kranu, o paskui sudokrema. as ir nekantrauju greiciau prie puoduko, kad greiciau sauskelnes pasibaigtu..
kada zadat ant puoduko pradet sodint ?
Atsakyti