Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(zvirbliukas @ 2008 08 01, 10:44)
lotuliukas.gif
Naujovės naujovėms, bet kartais lietuviai nesupranta kada ir kur taikomos tos naujovės  doh.gif
Tos servetėlės tikrai nėra skirtos kasdieninei higienai, jos yra skirtos ekstra atvejams.

thumbup.gif drinks_cheers.gif norejau ir as taip rasyt, bet pabijojau pomidoru gaut lotuliukas.gif

o is tikro, taigi kiekviena renkames kas mums atrodo geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 01, 13:31)
o is tikro, taigi kiekviena renkames kas mums atrodo geriau smile.gif


Man atrodo reikia daryti ne kas mums geriau ar patogiau, o kas vaikui sveikiau ir geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliukas @ 2008 08 01, 14:49)
Man atrodo reikia daryti ne kas mums geriau ar patogiau, o kas vaikui sveikiau ir geriau smile.gif

taigi kas vaikui geriau, tas ir man geriau smile.gif
Atsakyti
mes ir serwetelemis
Atsakyti
Kai pasysina, su servetelem apvalau, kai padaro kaki, tai po kranu kisu smile.gif
Atsakyti
mes tai visada stengiames po kranu praustis, tik nakti servetele naudojames - ir tai ja dazniausiai isplaunu vandeniu... Taip pat serveteles naudojam gamtoje...
Ir man atrodo, kad mazylei su vandenuku labiau patinka g.gif
Atsakyti
Namuose beveik visada kisham uzpakaliuka po siltu vandeniuku biggrin.gif O jei jau kur keliam koja is namu - serveteles su alijosiumi. ziauriai geras dalykas. maloniai kvepia ir uzpakaliukui patinka ax.gif
Atsakyti
Ir siusiuka ir kakuti tik po kranu!!! Jus listelkite tas serveteles ,jos velniskai karcios ,tai kaip mano maziukes putuliukas po tokio apvalymo " jausis " schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 04, 22:11)
Ir siusiuka ir kakuti tik po kranu!!! Jus listelkite tas serveteles ,jos velniskai karcios ,tai kaip mano maziukes putuliukas po tokio apvalymo " jausis " schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


o kam jas laizyti? tai anksciau ir palas naudojo, tai ten vaikas susdvo, o dabar kazkaip labai jau retas kuris.
nors siaip as uz vandenuka, nes mums jis ir labai patinka. bet tarkim jei pavalgiusi, tai tikrai su sysiuku nebegame po vandenuku, kad skrandziuko nespausciau. paprasciausiai perku geras serveteles, ne "papigiai", nuo kuriu nei rausta uzpakaliukas, nei isberia.
Atsakyti
Del to palaizymo tai buvo taip ,as ju specialiai nelaiziau ,bet pavalgiu marti paime ir nuvale maziukei veiduka blink.gif ,as net sureguot nespejau !!! ,o as kaip visada jai butuka daviau ,o veidukas visas kartus doh.gif . ( Jauna ta mano marciuke ,nepagalvojo ) daugiau taip nedaro blush2.gif .Serveteliu mes turime ekstra atvejams ( jei avarija atsitinka kieme toliau nuo namu pasinaudojam ) " PAMPERS" firmos.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 05, 08:31)
Del to palaizymo tai buvo taip ,as ju specialiai nelaiziau ,bet pavalgiu marti paime ir nuvale maziukei veiduka blink.gif ,as net sureguot nespejau !!! ,o as kaip visada jai butuka daviau ,o veidukas visas kartus doh.gif . ( Jauna ta mano marciuke ,nepagalvojo ) daugiau taip nedaro blush2.gif  .Serveteliu mes turime ekstra atvejams ( jei avarija atsitinka kieme toliau nuo namu pasinaudojam ) " PAMPERS" firmos.

bet tai jos, marcios, vaikas, ji ir sprendzia, kaip augint, ka naudot, o ko ne g.gif na, bet jus gal ir galit nurodineti, juk jus praktiskai ta vaikiuka ir auginat, ar ne? nes mano mama tai nesikisa i tokius dalykus, juolab, kad ir neklausyciau, nes jauciuosi pakankamai apsiskaiciusi ir zinanti apie vaiku auginima. pastebejau, kad jusu vyriausia dukra mano metu biggrin.gif , jauna mamyte buvote, o dabar jauna mociute biggrin.gif
Atsakyti
Taip jau kartais atsitinka mirksiukas.gif .O del pamokymu tai Ji pati i mane kreipiasi ,o ne isavo mama kuri uz mane geeeeeeeerokai vyresne. Ir patarti reikia moketi ,nepirsti savo nuomones ,o tik paklausti " gal taip butu geriau ? " .Jeigu Ji nesutinka pirmenybe teikiamia Jos nuomoniai , juk ji mama nors ir jauna ( 25m ). O anukytes as ne auginu ( kol kas ) ,tiesiok pas juos kapitalinis remontas bute ,todel daznai man atveza rolleyes.gif
Atsakyti