Įkraunama...
Įkraunama...

Su kuo nuvalote atžalos užpakaliuką?

QUOTE(jaringiux @ 2008 07 13, 12:44)
Mes valomes su vandenuku ir vatyte. O daznai ir su arbatmedzio aliejumi (i vandenuka siek tiek isilasinam) - labai puiki dezinfekcija..

arbatmedzio neverta padauginti - jis turi daug naturaliu estrogenu (ty moterisku hormonu) 4u.gif
Atsakyti
sveikos!!!na mes po kranu nelekiame praustis...mazyliui dar tik 2savaites,nemokeciau jo po kranu pakisti...galvytes dar nelaiko,tai neisivaizduoju kaip vienai ji nupraust reiktu....mes atsinesam i dubeneli vandeniuko ir su vatyte svariai nuvalom uzpakaliuka.mum taip patogu labai smile.gif tada patepam sudocrem ir viskas.uzpakaliukas patenkintas kol kas 4u.gif
Atsakyti
O mes praktiškai nuo gimimo su drėgnom servetėlėm valom. Nebuvo jokių problemų schmoll.gif Plaudavomės su vandenuku tik kai labai rimtai apsidarydavo. O paskui kai paaugo truputuką, tai jau iš vis tik su drėgnom servetėlėm, nes jis sunkus mažumėle pas mus ir aš po kranu jo su viena ranka nebenulaikydavau.
O Sudocream mane nuvylė žiauriai. Kai viduriavo mažius bandžiau gydyt nuo rūgštaus kakiio pašutusį rūriuką su juo, bet nieko negelbėjo. Tada po nuvalymo pabandžiau pudra tik pabarstyt. Ir ką jūs manot? Pasveiko per dieną užpakaliukas thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai kažkur iki 2mėn. savo leliuko užpakaliuką valiau drėgnom servetėlėm, nes kažkaip bijojau kišti po kranu. O dabar drėgnas servetėles naudoja tėtukas arba kai išvažiuojam kur nors.
Atsakyti
Tik servetelem, patogiausia ir greiciausia thumbup.gif
Atsakyti
MES IR SERVETELEM NUO GIMIMO,NIU BUNA KISU PO VANDENIU mirksiukas.gif,O DABAR KAIP SILTA TAI KAS VAKARA LENDAME PO DUSU ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 31 liepos 2008 - 15:48
truputi prajuokino temos pavadinimas, kad vanduo yra senovinis budas valyti uzpakaliuka biggrin.gif , man tai atrodo, kad tai pats geriausias budas, koks begali buti. serveteles naudoju tik kelioneje ar ten, kur nera salygu prausti uzpakaliuka su vandeniu. juk yra ir moteru higienos serveteliu, bet kazkodel ju nenaudojam pacios kasdienei higienai ax.gif mano mazytei jau 10 menesiu, nesam tureje jokiu paraudimu, o juo labiau issutimu.
Papildyta:
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 07 30, 16:33)
sveikos!!!na mes po kranu nelekiame praustis...mazyliui dar tik 2savaites,nemokeciau jo po kranu pakisti...galvytes dar nelaiko,tai neisivaizduoju kaip vienai ji nupraust reiktu....mes atsinesam i dubeneli vandeniuko ir su vatyte svariai nuvalom uzpakaliuka.mum taip patogu labai smile.gif tada patepam sudocrem ir viskas.uzpakaliukas patenkintas kol kas 4u.gif

as irgi pradzioj taip dariau, nes ir ligoninej mums taip rode smile.gif
Atsakyti
mes valom servetelem, daug kas skeptiskai vertina kiek skaiciau, bet mes lietuviai negreit naujoves isileidziam... Man labai patogu su servetelem, kai bus didesne eisim praustis lotuliukas.gif o kol kas maziuke patenkinta, jos uzpakaliukas irgi thumbup.gif
Atsakyti
mes taip pat valome servetelemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2008 08 01, 08:41)
mes valom servetelem, daug kas skeptiskai vertina kiek skaiciau, bet mes lietuviai negreit naujoves isileidziam... Man labai patogu su servetelem, kai bus didesne eisim praustis lotuliukas.gif  o kol kas maziuke patenkinta, jos uzpakaliukas irgi thumbup.gif


lotuliukas.gif
Naujovės naujovėms, bet kartais lietuviai nesupranta kada ir kur taikomos tos naujovės doh.gif

Tos servetėlės tikrai nėra skirtos kasdieninei higienai, jos yra skirtos ekstra atvejams.
Papildyta:
QUOTE(*dano_mama* @ 2008 08 01, 09:27)
mes taip pat valome servetelemis ax.gif


Aš tai manau, kad toks didelis vaikas turi būti prausiamas vonioje, o ne valomas servetėlėmis blink.gif Ar dar sauskelnes naudoja tokio amžiaus vaikai? g.gif
Atsakyti
Mes tai ryte ir vakare su vandenuku prasiamės,o per dieną su drėgnom servetėlėm.Šiaip mums jos labai tinka....
Atsakyti
mes tai pirma nuvalom su servetelem o po to po vandenuku einam nusiplaut mirksiukas.gif o sudocrem tai mum labai geras thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SSSema: 01 rugpjūčio 2008 - 12:04