Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia vegetarė

Vaikuciams mesyte yra butina smile.gif O siaip deretu rinktis kuo naturalesnes darzoves, geriau pacios uzsiaugintas smile.gif Beto reiktu valgyti labai daug pieno produktu smile.gif jie sveika ir mamytei ir leliukui smile.gif Beto patariama vartoti daug skysciu smile.gif Sriubu smile.gif Nesciosios mytyba turi buti pilnaverte smile.gif Sekmes ! 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad keisti mityba, kai tu laukiesi yra labai nelogiska...Nes tavo organizmui bus stresas...As jau daugiau kaip 10 metu nevalgau mesos. Ir kai nuejus pas gydytoja tai pasakiau - ji man kuo greiciau liepe pasidaryti kraujo tyrima, kad tik nebutu sumazejes hemoglobinas... smile.gif Bet jos nuostabai, siandien kaip tik skambinau suzinot tyrimo rezultatus, viskas buvo labai gerai....Esme tame, kad reikia valgyti graikiskus riesutus, spinatus, žalias salotas, zirnius, pupeles, soja. Visi sie produktai pakeicia mesa.... As asmeniskai dar geriu svieziai spaustas morku sultis, svieziai spaustas apelsinu ir greipfrutu sultis, valgau granatu vaisius, dziovintus abrikosus ir siaip daug vaisiu ir darzoviu...
Tiesiog skaiciau dar viena straipsni, kai besilaukianti moteris viso nestumo metu valge tik graikiskus riesutus, gere naturalias morku sultis ir valge dziovintus abrikosus...Ir daugiau nieko...Ir pagimde labai sveika, grazios lygios odos leliuka... Mano nuomone, gyvas, daug lastelienos turintis maistas, yra zymiai sveikesnis ir naudingesnis organizmui, nei mesytes kepsnys su riebiu padazu ir bulvytemis.... rolleyes.gif Bet cia tiesiog kiekvieno zmogaus pasirinkimas, ka jam valgyti... Man jau eina 9 savaitele ir as taip valgydama jauciuosi puikiai...Ir palaikau visas mamytes-vegetares!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Mėsos nevalgau jau kokį 12 metų, tiesa, valgau pieno produktus, kiaušinius ir žuvį. Bet kiek esu gyvenime dariusi kokius tyrimus - niekada hemoglobinas nebuvo žemas, o kaip tik superinis. Kai sužinojau, kad laukiuosi, tai buvau apsisprendusi jeigu labai staiga atsiras noras valgyti mėsą - valgysiu. Bet tokio noro neatsirado smile.gif gydytojui pasakiau, kad nevalgau mėsos - sako tyrimai geri, nieko netrūksta, tad viskas ok. Pirmas dalykas kai trūksta geležies - parodo hemoglobino trūkumas. Bet tą lemia tikrai ne mėsa, o taisyklinga mityba: daug daržovių, termiškai neapdoroto maisto, pieno produktų, o kiaušinyje tai apskritai yra visko, ko reikia smile.gif
Vaiko tai aišku vegetaru pati nedarysiu - duosiu ir mėsytės, kol mažas bus, o vėliau pats apsispręs smile.gif
Atsakyti
mano mama nuo vaikystes verte mane valgyt mesa... schmoll.gif nesuprantu kas cai gero versti valgyti vaika ko jis nenori! doh.gif bet mamos poziuriu be mesos man butu truke gelezies butu mazakraujytse ir t.t... kai buvau 10 ishsikraustem gyvent i uzsieni ir kai jame mama susirado daug pazystamu vegetaru bei veganu jos nuomone kiek pasikeite, ir aciu dievui! bigsmile.gif nuo tada nebevalgau mesos ne bishki. Kai eidavome pas daktara mam klausdavo kaip mano kraujas nes as nevalgau mesos turetu but silpnas daktarai sakydavo ka??? g.gif is kur tai ishtrauket? doh.gif viskas teisiog priklauso nuo geros mitybos! mirksiukas.gif

labai dziaugiuos siuo atzvilgiu gyvenadama uzsienyje, nes turiu didesni pasirinkima ish ivairiu vegetarishku produktu, nes vegetarizmas cia (ne kaip lietuvoj) visihkai normalus dalykas rolleyes.gif gi zmones nuos eno tam tikrose shalyse nevalgo mesos, visi mano draugai indai veganai ir niekad gyvenime netureje sveikatos problemu!!! o mesos zinoma niekad nebuvo ragave nes ir ju tevai ir seneliai ir proproproseneliai veganai mirksiukas.gif

as jau 12sav nescia nestuke.gif pradzioj turejau problemu su valgymu nes nesinorejo neiko tai kirtau vien vaisius, bet dabar ok tongue.gif ir vaikui neplanuojam duoti mesos nes nei as nei vyras (jo visa seima vegetarai nuo seno) ne nemastem duot mesos unsure.gif tad ish kur tos mintys jog vaikam zut but reikia mesos? g.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad aptikau sia tema... Nes man neramu kuri laika buvo. Siaip mesa valgau. Tiesa, niekad nebuvo didelio poreikio, tad pora kepsniu per menesi - daugiau nei pakanka. Taciau kai pastojau nestuke.gif - dabar negaliu nei matyt nei uzuost mesos - bloga pasidaro. Atrodo, mano lialius 2.gif jau padare pasirinkima, taciau vistiek buvo neramu del to, kad jam kazko truksta. Bet su mielu noru kemsu kiausinius, pieno produktus. Ir paskaicius sia tema pagalvojau, kad viskas bus gerai smile.gif .
Atsakyti
Sveiki, aš irgi mėsos bei žuvies nevalgau 5 metus, šiuo metu laukuosi jau 31 sav., kol kas viskas gerai, hemoglobinas žemiau nėštukėms leidžiamos normos (110g/l) dar nenukrito thumbup.gif
Atsakyti
Mėsa tikrai nėra būtinas žmogaus mitybos elementas, galima visiškai jos nevalgyti ir tai sveikatai nei kiek nepakenks. Svarbu yra subalansuota mityba, kad pakaktų įvairiausių medžiagų. Vegetarams, kurie nevalgo žuvies, patariama vartoti vitamino B12 papildus - tai yra vienintelė medžiaga, kurios gali stigti.

Kad reikia vaikams būtinai duoti mėsos tai čia irgi išsigalvojimas - kadangi man teko pabuvoti Azijos šalyse kur budizmas ir vegetarizmas yra įprastas, tikrai vaikai gali kuo puikiausiai augti be jokios mėsos, be to aš dirbu su korėjiete mama, vaikas auginamas vegetariškai ir be jokių sveikatos problemų.

Taip kad vegetarizmas žymiai geriau negu kad vaikus šert burgeriais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesiog praeita savaite susiduriau su gydytojos postsovietiniu mastymu....Kad vegetariu vaikai gimsta silpnesni, veliau pradeda vaikscioti, protiskai silpniau issivyste ir tt... Mums jau 33 savaiteles, jauciames pukiai..Bet tie gydytojos zodziai tikrai iskaudino...Uztat padariau isvada, kad daugiau jokiam medikui nepasakysiu, kad esu vegetare...
Atsakyti
Būtų neblogai ,kad besilaukiančios mamos pasidalintų patirtim,ką galima valgyti,o ne apie tai ar duoti savo jau gimuisam vaikui mėsos ar ne,nes tai jau kita tema.Pati daug metų nevalgau mėsos,daktarė sakė,kad mityboje nieko keisti nereikia,bet vis delto ,gal kažko reikėtų daugiau valgyti?
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 08 22, 18:31)
Kad reikia vaikams būtinai duoti mėsos tai čia irgi išsigalvojimas - kadangi man teko pabuvoti Azijos šalyse kur budizmas ir vegetarizmas yra įprastas, tikrai vaikai gali kuo puikiausiai augti be jokios mėsos, be to aš dirbu su korėjiete mama, vaikas auginamas vegetariškai ir be jokių sveikatos problemų.

Taip kad vegetarizmas žymiai geriau negu kad vaikus šert burgeriais.  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif

mano vyras vegetaras nuo mazumes, taip pat jo tevai ir visa seima. maniskis nera ragaves mesos, zuvies. uzauges virs dveju metru, issilavines. jo tevas daktaras, taip pat nuo mazumes vegetaras. rasau taip ne todel, kad pasigirciau, o del to, nera butina valgyti mesa, kad uzaugtum pilnaverciu zmogumi. man nesuprantamas posakis.... mesa yra butina.

laukiuosi, mesos nevalgau, vaikai mesos negaus... mano kraujas geras, nieko netruksta.
Papildyta:
QUOTE(zivilak @ 2008 12 03, 19:47)
Tiesiog praeita savaite susiduriau su gydytojos postsovietiniu mastymu....Kad vegetariu vaikai gimsta silpnesni, veliau pradeda vaikscioti, protiskai silpniau issivyste ir tt... Mums jau 33 savaiteles, jauciames pukiai..Bet tie gydytojos zodziai tikrai iskaudino...Uztat padariau isvada, kad daugiau jokiam medikui nepasakysiu, kad esu vegetare...

nesamone... tokiems dr. reiketu knygas pasiskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Julana @ 2008 12 05, 22:02)
Būtų neblogai ,kad besilaukiančios mamos pasidalintų patirtim,ką galima valgyti,o ne apie tai ar duoti savo jau gimuisam vaikui mėsos ar ne,nes tai jau kita tema.Pati daug metų nevalgau mėsos,daktarė sakė,kad mityboje nieko keisti nereikia,bet vis delto ,gal kažko reikėtų daugiau valgyti?

sakiau ginei, kad esu vegetare tai ji patare daugiau valgyti riesutus ir kuopas.
Atsakyti
QUOTE(Julana @ 2008 12 05, 20:02)
Pati daug metų nevalgau mėsos,daktarė sakė,kad mityboje nieko keisti nereikia,bet vis delto ,gal kažko reikėtų daugiau valgyti?


Praktiškai tai keisti nieko labai ir nereikėtų jegu mityba pakankamai įvairi, tiesiog reikia gerti vitaminus, ypač būtina B grupės kad būtų sudėtyje. Jeigu valgot žuvį tai galima kartais pasirinkt kokią nors riebesnę, kad ir lašišą (tik reiki žiūrėt kad natūrali jūrinė būtų, ne tvenkiniuose auginta).



Papildyta:
QUOTE(zivilak @ 2008 12 03, 17:47)
Tiesiog praeita savaite susiduriau su gydytojos postsovietiniu mastymu....Kad vegetariu vaikai gimsta silpnesni, veliau pradeda vaikscioti, protiskai silpniau issivyste ir tt... Mums jau 33 savaiteles, jauciames pukiai..Bet tie gydytojos zodziai tikrai iskaudino...Uztat padariau isvada, kad daugiau jokiam medikui nepasakysiu, kad esu vegetare...


Būna tiesiog tokių raganų ginekologių, kad bile prie ko nors prisikabint - jei ne vegetarizmas, tai svoris, įpročiai ar dar kas nors. Tokie pareiškimai tiesiog parodo kad gydytojas mitybos srityje yra visiškai nekompetetingas.
Atsakyti