Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

as tepu tii zinoma su kremu kuris yra be tu priedu kur dilksniukai yra nes su juo negalima veidui smile.gif bet ir seip yra atskirai veidui kremuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaučiūnienė @ 2008 02 27, 10:43)
AG Velocity... Tik ant jo pakuotės radau, kad skirtas jautriai odai... Natūralus. O iš SB... Reikėtų pasidomėti. smile.gif

visdelto uzsisakiau Supre Hempz Hydroponic Bronzer ax.gif jis vistik naturalesnis nei AG ar SB, tai gal jautriai odai geriau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burberry* @ 2008 02 27, 15:08)
o va ka daryti su veidu, ji irgi tepti ar geriau is vis pridengti?  4u.gif

AS tepdavausi ir veida....mano naudojamas kremas buvo ir veidui ir kunui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2008 02 27, 19:07)
visdelto uzsisakiau Supre Hempz Hydroponic Bronzer ax.gif jis vistik naturalesnis nei AG ar SB, tai gal jautriai odai geriau bus g.gif

is kur jus uzsisakinejate? 4u.gif
Atsakyti
labutis as ir ruosiuosi eit i soleriuma nes gavau dovanu kupona ax.gif norejau jusu patarimo kaip paruosti odyte solerimui nes pas mane vietom sausa odyte doh.gif ir seip nesimato bet bijau idekti dryzuotai.Nes man buvo toks nutikimas nusipirkau savaiminio idegio kremuka viska gerai isitepdavau jau atrodau grazei irudavusi visa o gi darbe pasilenkusi zvilktelejau i kojas pries saule o jos slakuotai idegusios ir dar norejau pasiteirauti apie kremukus na noreciau kad butu tinkamas ir veidui ir uz priimtina kainyte nes tam daug sau leisti negaliu nes auginu maziuka blush2.gif
Atsakyti
Prieš einant degintis patarčiau visą kūną ir veidą kruopščiai nusišveisti su putojančiu neriebiu šveitikliu. Taip pašalinsite paviršines negyvas ląsteles, o išsitepusi specialiu kremuku lygiai įdegsite ir tikrai jokių dryžių neturėtų būti.

Dėl kremo siūlyčiau kreiptis į soliariumo darbuotoją, ji jums padės išsirinkti, nes jų yra begalės ir tikrai būtų sunku konkrečiai įvardinti, kas jums labiausiai tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 02 28, 19:08)
Prieš einant degintis patarčiau visą kūną ir veidą kruopščiai nusišveisti su putojančiu neriebiu šveitikliu. Taip pašalinsite paviršines negyvas ląsteles, o išsitepusi specialiu kremuku lygiai įdegsite ir tikrai jokių dryžių neturėtų būti.

Dėl kremo siūlyčiau kreiptis į soliariumo darbuotoją, ji jums padės išsirinkti, nes jų yra begalės ir tikrai būtų sunku konkrečiai įvardinti, kas jums labiausiai tiktų 4u.gif

Aciu uz patarima 4u.gif na reiks eit i soleriuma ir pasiteirauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam teko naudoti ką nors iš Emerald bay kremukų ? g.gif Labai gundausi nusipirkti, bet dar norėčiau ir atsiliepimų... g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 03 03, 18:31)
Gal kam teko naudoti ką nors iš Emerald bay kremukų ?  g.gif Labai gundausi nusipirkti, bet dar norėčiau ir atsiliepimų... g.gif  4u.gif


Beveik visus bandziau sios firmos,kitoj temoj atsilieoimus rasiau smile.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Swedish Beauty PERFECTLY DARK- kol kas geriausias iš mano turėtų thumbup.gif
Mano oda šviesi ir aš sunkiai įdegu doh.gif Tepant šituo kremuku, po trijų kartų soliariume, oda atrodo taip, kaip su kitu po kokių šešių ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Man labai reikia kremo i soliariuma, bet jie tooooooookie brangus. blush2.gif Ar daug pigiau butu parsisiust? Is kur jus uzsisakinejat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meumeuke @ 2008 03 05, 12:50)
Sveikos. Man labai reikia kremo i soliariuma, bet jie tooooooookie brangus.  blush2.gif  Ar daug pigiau butu parsisiust? Is kur jus uzsisakinejat?  ax.gif

Nueik i internetines parduotuves, mamytes uzsakineja per Luka, gaunasi zymiai pigiau bigsmile.gif
Atsakyti