Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Latelle @ 2008 02 19, 14:26)
Kur jus juos perkat?Kazkaip nepastebejau niekur....

soliariumuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 11 21, 08:50)
Naudoju Hempz kremukus, nes jie vieninteliai tinka mano jautriai odai:
user posted image
http://www.supre.lt/....php?menu=hempz

kur galima nusipirkti sitos produkcijos???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazusnagiukai @ 2008 02 19, 17:55)
kur galima nusipirkti sitos produkcijos???? unsure.gif

kaip supratau cia: http://www.supre.lt/...?menu=kontaktai ax.gif
butu labai idomu dar kokias nuomones isgirsti apie siuos kremukus, gal dar kas naudojate.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 19 vasario 2008 - 17:08
Naudojau AG "Pink Passion". Poveikis akivaizdus, bet nusiplauna po geros savaites. Dabar turiu natūralų AG "Puppy Love". smile.gif
Atsakyti
Naudoju Australian Gold "Almost Famous" su 3 bronzantais, esu labai patenkinta thumbup.gif Iš tikrųjų, visai nesuprantu ir nepateisinu, kai merginos eina degintis be specialaus kremuko, tik nesupykit schmoll.gif 4u.gif Kadangi soliariumo lempos šitaip kaitina ir sausina odą, vien paprasto dėkiklio neužtenka, o soliariumo kremai tam ir skirti, kad drėkintų YPAČ stipriai, juk net jei pirma deginais su kremu, o paskui nuėjai į dušą, tai vanduo kaip nuo žąsies nubėga, kadangi kremukai stipriai įsigėrę ir labai maitina odytę.

Žinoma, tai nepigus malonumas (pas mus kainos siaubingai sukeltos, iš JAV galima per puse pigiau atsisiųsti), bet odytę prižiūrėti specialiai yra tiesiog būtina... Kartą bandžiau kremuka soliariumui iš Drogo, na tai atsiprašau, bet buvo visiškas šlamštas rolleyes.gif Iš tiesų, kiek pastebėjau, kaina proporcingai atitinka kokybę. Kuo brangesnį naudojau, tuo geresnius rezultatus gaudavau blush2.gif

Labai mėgstu kremukus su bronzantais, nes įdegis greitas thumbup.gif Nors aišku, tenka kartais dažniau pavaikščioti, kad tamsesnė būtum. Na mano oda ir taip nėra visai balta, bet aš mėgstu būti gražiai įdegusi flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 02 23, 20:18)
Naudoju Australian Gold "Almost Famous" su 3 bronzantais, esu labai patenkinta thumbup.gif Iš tikrųjų, visai nesuprantu ir nepateisinu, kai merginos eina degintis be specialaus kremuko, tik nesupykit schmoll.gif  4u.gif Kadangi soliariumo lempos šitaip kaitina ir sausina odą, vien paprasto dėkiklio neužtenka, o soliariumo kremai tam ir skirti, kad drėkintų YPAČ stipriai, juk net jei pirma deginais su kremu, o paskui nuėjai į dušą, tai vanduo kaip nuo žąsies nubėga, kadangi kremukai stipriai įsigėrę ir labai maitina odytę.

Žinoma, tai nepigus malonumas (pas mus kainos siaubingai sukeltos, iš JAV galima per puse pigiau atsisiųsti), bet odytę prižiūrėti specialiai yra tiesiog būtina... Kartą bandžiau kremuka soliariumui iš Drogo, na tai atsiprašau, bet buvo visiškas šlamštas rolleyes.gif  Iš tiesų, kiek pastebėjau, kaina proporcingai atitinka kokybę. Kuo brangesnį naudojau, tuo geresnius rezultatus gaudavau blush2.gif

Labai mėgstu kremukus su bronzantais, nes įdegis greitas thumbup.gif Nors aišku, tenka kartais dažniau pavaikščioti, kad tamsesnė būtum. Na mano oda ir taip nėra visai balta, bet aš mėgstu būti gražiai įdegusi flirt.gif

ne nera cia ko nesuprast,aisku visos jei galetu tai naudotu tik geriausias ir prangiausias priemones savo kunui, bet dar reik atsizvelgt i tai kad ar gali sau visa tai leisti,yra ir tokiu kur uzdirba ne tiek kad ipirktu viska ko nori,ir brenkasi paprastesnes priemones juk visos norime but grazios ir idegusios nail.gif
Atsakyti
4u.gif

Na aš kiek mačiau savo draugių, kurios nesidegina su kremukais, tai arba iš viso beveik neįdega, arba tas įdegis oranžinis kažkoks g.gif Be to odelė būna stipriai paraudusi po tokių saulės vonių ir paraudimas praeina tik po 1-2 parų. Aišku, ne visos gali sau leisti, bet ką darai - daryk gerai.. blush2.gif 4u.gif Galima kartais pasitaupyti ir nusipirkti mėginuką 2-4 kartams uz 10 litų, jei jau turi pinigėlių degintis, tai manau nereikėtų pagailėti papildomų litukų kremui ax.gif blush2.gif
Atsakyti
merginos sakykit ar yra swedish beauty jautriai odai? pas mane jau yra sviesiu demiu ant kunoo... unsure.gif koki krema pirkt?
arba gal is australian gold koks yra?
Atsakyti
AG Velocity... Tik ant jo pakuotės radau, kad skirtas jautriai odai... Natūralus. O iš SB... Reikėtų pasidomėti. smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka sitas "Sunburst Sorbet". Isigijau ji "Solisun" soliariume mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 27 vasario 2008 - 10:56
gal kas naudojate Synergytan fyrmos kremukus?vat apie toki kalbu,gal zinote kainas soleriume ju? 4u.gif
user posted image

o gal kas ar sita bandet?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 27 vasario 2008 - 12:59
o va ka daryti su veidu, ji irgi tepti ar geriau is vis pridengti? 4u.gif
Atsakyti