Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(PUka @ 2008 01 25, 17:51)
Egliukasz labai aciu uz pasisakyma  4u.gif  kaip tik dabar ruosiuosi isigyti kremuku sol., nes jau baigineju ka turiu ... gal turi megstamiausiu kremuku trejeta koki? ar ka galetum patarti?



Mano top 3 butu toks:

1. Swedish Beauty Perfectly Dark
2. Pink Diamond T2
3. Chocolate Silk


Nelabai megstu bronzantus schmoll.gif Bet kremuku su jais favoritas butu Tickled Pink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 03, 20:25)
Mano top 3 butu toks:

1. Swedish Beauty Perfectly Dark
2. Pink Diamond T2
3. Chocolate Silk
Nelabai megstu bronzantus schmoll.gif  Bet kremuku su jais favoritas butu Tickled Pink mirksiukas.gif


Mano Top 3:
1.Tickled Pink wub.gif
2.Supre Hemz/Crystal X wub.gif
3.Emerald Bay Dark`n`dazed wub.gif
Atsakyti
Nu va, pries savaite skalbtas liemenukas ruzavas...o siandien ziuriu, kad jis is vidaus (ypac) lankeliu vietos jau rudai morkavos...soliarkes kremas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELMO: 03 vasario 2008 - 20:52
QUOTE(ELMO @ 2008 02 03, 21:50)
Nu va, pries savaite skalbtas liemenukas ruzavas...o siandien ziuriu, kad jis is vidaus (ypac) lankeliu vietos jau rudai morkavos...soliarkes kremas doh.gif



Cia nuo Crystal V ar X? biggrin.gif Man irgi budavo, ypac ties lankeliais net juoda nuo tu bronzantu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2008 02 02, 17:53)
as dabar turiu Swedish beauty Perfectly dark,tikrai niekas nesivelia jokiais gumuleliais g.gif man patinka thumbup.gif

Egliukasz,sory,ten biski ne taip paskaiciau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2008 02 04, 11:10)
Egliukasz,sory,ten biski ne taip paskaiciau blush2.gif  doh.gif



As taip ir supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
O as nusipirkau Kolastynos kremuka skirta soliariumui... Na jis nera brangus, bet tikrai pasiteisinoo... man patiko smile.gif
Atsakyti
As naudoju Cheers Sex Kitten 4u.gif visai patenkinta.. smile.gif
Atsakyti
gal bišk ne į temą.. blush2.gif
nusipirkau sun solar kremą prieš soliariumą, dbr galvoju ar po deginimosi galima teptis pvz Nivea drėkinamuoju kremu arba vaiko jonhsons aliejuku? g.gif nenuims idegio ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 03, 21:54)
Cia nuo Crystal V ar X? biggrin.gif  Man irgi budavo, ypac ties lankeliais net juoda nuo tu bronzantu blink.gif

nuo Crystal V 4u.gif
Atsakyti
ka manot apie Swedish beauty ravishing kremuka ? blush2.gif
Atsakyti
Kur jus juos perkat?Kazkaip nepastebejau niekur....
Atsakyti