Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(_Only_ @ 2008 12 09, 13:46)
niu suerzinai zinok  doh.gif  lotuliukas.gif as uzsisakiau kremuku, bet tokio ne  schmoll.gif galvojau kita karta..nes as kiek einu tai man nelabai matosi..tai juo taip visa issitepei pries ir paskui jau taip matesi? bigsmile.gif  ir 6min, tikrai nedaug..  g.gif
bet dabar tam psl is kur siunciuosi paskaiciau apie ji, kad nerekomenduojamas jautriai odai ir po soliariumo gali sukelti truputi ta dilgciojima,tai nezinau ar man jis tiktu  blush2.gif

uoj, tikrai nenorejau suerzint lotuliukas.gif jo išsitepiau kaip priklauso visą kūną, kai išlindau iš po soliariumo, tai buvau raudona, na veidas, o po kurio laiko gavosi toks lengvas lengvas įdegis. Na, žinok ,jokio dilgčiojimo tikrai nepajutau g.gif gal dėlto kad mano oda tikrai nėra jautri. O į kokį soliariumą tu vaikštai? Gal lempos ne kokios? Aš ėjau į La Bambą, stovintį.
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2008 12 09, 12:31)
uoj, tikrai nenorejau suerzint lotuliukas.gif  jo išsitepiau kaip priklauso visą kūną, kai išlindau iš po soliariumo, tai buvau raudona, na veidas, o po kurio laiko gavosi toks lengvas lengvas įdegis. Na, žinok ,jokio dilgčiojimo tikrai nepajutau g.gif  gal dėlto kad mano oda tikrai nėra jautri. O į kokį soliariumą tu vaikštai? Gal lempos ne kokios? Aš ėjau į La Bambą, stovintį.

dabar turiu abonementa nusipirkus solisun'e, bet ryt noriu nueiti i labamba, pabandysiu ten rolleyes.gif siaip esu gan sviesi, tai man sunkiau idegti, nors kremukai turetu padeti kazkiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 09, 12:46)
niu suerzinai zinok  doh.gif  lotuliukas.gif as uzsisakiau kremuku, bet tokio ne  schmoll.gif galvojau kita karta..nes as kiek einu tai man nelabai matosi..tai juo taip visa issitepei pries ir paskui jau taip matesi? bigsmile.gif  ir 6min, tikrai nedaug..  g.gif
bet dabar tam psl is kur siunciuosi paskaiciau apie ji, kad nerekomenduojamas jautriai odai ir po soliariumo gali sukelti truputi ta dilgciojima,tai nezinau ar man jis tiktu  blush2.gif

kazka netaip nuziurejai..Perfectly Dark tikrai be dilgciuku..jis net baltaodem- jautriaodem tinka.. ax.gif na nebent kokiai sudetinei daliai butum alergiska.. g.gif pati naudoju..ir kiek pirke pas mane merginu-atsiliepimai geri..gad greitas ir grazus idegis.. thumbup.gif dar man patinka is SB Ravishing..su body blush thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 09 gruodžio 2008 - 14:59
QUOTE(Eddy @ 2008 12 09, 14:58)
kazka netaip nuziurejai..Perfectly Dark tikrai be dilgciuku..jis net baltaodem- jautriaodem tinka.. ax.gif na nebent kokiai sudetinei daliai butum alergiska.. g.gif pati naudoju..ir kiek pirke pas mane merginu-atsiliepimai geri..gad greitas ir grazus idegis.. thumbup.gif dar man patinka is SB Ravishing..su body blush thumbup.gif

niu tada cia jau as netaip kazka paziurejau blush2.gif doh.gif reiks butinai tada isbandyti thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
man perfectly dark pats paciausias thumbup.gif na bent jau kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 10, 14:03)
man perfectly dark pats paciausias thumbup.gif na bent jau kol kas smile.gif

turesiu omeny mirksiukas.gif kada nors ir as pabandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
O as turiu Californian Tan kremuka.. Man patinka, braskem kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LokiTana @ 2008 12 10, 18:08)
O as turiu Californian Tan kremuka.. Man patinka, braskem kvepia wub.gif

neteko apie si girdeti rolleyes.gif
Atsakyti
O vyriškų nebūna kremų?
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 10, 22:17)
neteko apie si girdeti  rolleyes.gif

http://www.californi...y_pleasure.html

Sitas mano wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti