Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

nezinau mitas chia ar tiesa, bent jau man veikia smile.gif
priesh einant i soliariuma pasidarau kuno kauke- is kavos . uzhpilu karshtu vandeniu na kad ir priesh pusvaldi, kada yra laiko, ishpilu vandieni ir priesh soliariuma pasitepu, nusiprasiu dushe ... aisq po to kremukas ( bet nebutinai labai brangus, jis tik kad apsaugotu oda) tai va.. man nuo tos kavos idegis buna rudas ir toks net blizgantis, as esu patenkinta ir nebrangu blush2.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 01 22, 18:06)
nezinau mitas chia ar tiesa, bent jau man veikia smile.gif
priesh einant i soliariuma pasidarau kuno kauke- is kavos . uzhpilu karshtu vandeniu na kad ir priesh pusvaldi, kada yra laiko, ishpilu vandieni  ir priesh soliariuma pasitepu, nusiprasiu  dushe ... aisq po to kremukas ( bet nebutinai labai brangus, jis tik kad apsaugotu oda) tai va.. man nuo tos kavos idegis buna rudas ir toks net blizgantis, as esu patenkinta ir nebrangu  blush2.gif  cool.gif

tai cia kartu ir pilingas gaunasi? bigsmile.gif gerai supratau? unsure.gif
Atsakyti
Naudojau Chocolate Silk, pastebejau jei rytais kremo nepasitepdavau kuno, tai soliariume greiciau susigerdavo idegio kremas ... t.y. ne tik CH.S. bet ir visi kiti ... man nepatiko kremai su dilgciukais tais vadinamas schmoll.gif
Chocolate silk thumbup.gif
Perfectly dark thumbup.gif
Ravishing - nelabai unsure.gif
noriu isbandyti Swedish Beauty Priceless Tanning Lotion g.gif arba juoda pakuote g.gif ... gal kas jau sunaudojote buteliuka ir galite pasakyti savo nuomuone ?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 01 22, 19:23)
tai cia kartu ir pilingas gaunasi? bigsmile.gif  gerai supratau? unsure.gif




taip, bet ir idegiui labai gerai smile.gif
mano pussesere dirba soliariume ir jos direktore joms netgi liepia taip daryt, kad idegis butu grazesnis, nes atseit turi buti respektabili isvaizda, puikus idegis
bent jau man padeda, galit pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gubernija: 24 sausio 2008 - 23:44
QUOTE(emiliuxas @ 2008 01 22, 17:59)
panelem su jautresnia oda siulau atsargiau elgtis su vadinamaisiais akseleratoriais kremais, man taip nutiko kad po pasideginimo su tokiu kremu veide atsirado pora baltu demiu. kaip man veliau aiskino ten kazkaip nutiko kad tie kremai skatina idegio pigmentu issiskirima odoj ir veikia labai stipriai tai mano oda paprasciausiai nespejo tu pigmentu vienoj paskirstyti ir siaip tai buvo labai didelis stresas odai  soliariumas plius skatinantis kremas. siulau naudoti kremus kurie apsaugo oda ir fiksuoja idegi rolleyes.gif



Dar karta pasakysiu - nera soliariumuose tokio kremuko kuris apsaugotu oda ir tuo pat metu skatintu tamsu ydegy schmoll.gif Juk tai du nesuderinami dalykai. Tie kremukai tik neutralizuoja laisvuju radikalu poveiky musu odoje, kurie yra zalingi, soliariumo pasekmes kitaip sakant. Accelerator`iais yra vadinami patys paprasciausi kremai, skatinantys tamsesny, naturalu ydegy. Jie nera stiprus. Bent Lietuvoje klasifikuojami jie taip.
O demem ismusti gali del labai yvairiu priezasciu. Nuo kosmetikos, jeigu nenusivalete pudros, nuo dermatito reakcijos ( jei daznai einate y soliariuma) gal ryte kremo drekinamojo daug prisitepete ant veido. Geriausia pries pat deginantis jy nuvalyti su makiazo salinimui skirtomis priemonemis ir atgaivinti losjonu. Palaukti kol nusauses ir tik tada tepti kremuka mirksiukas.gif Kai kurie zmones turi polinky degti nelygiai, nes tiesiog odos pigmentas buna ygimtai ar del tam tikru veiksniu pazeistas, pasiskirstes nevienodai, todel taip ir gaunas.
Tikiuosi gana aiskiai cia parasiau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(PUka @ 2008 01 22, 21:41)
Naudojau Chocolate Silk, pastebejau jei rytais kremo nepasitepdavau kuno, tai soliariume greiciau susigerdavo idegio kremas ... t.y. ne tik CH.S. bet ir visi kiti ... man nepatiko kremai su dilgciukais tais vadinamas  schmoll.gif
Chocolate silk  thumbup.gif
Perfectly dark  thumbup.gif
Ravishing - nelabai  unsure.gif
noriu isbandyti Swedish Beauty Priceless Tanning Lotion   g.gif  arba juoda pakuote  g.gif  ... gal kas jau sunaudojote buteliuka ir galite pasakyti savo nuomuone ?



Priceless turejau - didesnes nesamones uz tokia kaina tikriausiai jau nebuciau galejusi ysigyti doh.gif
Pliusai
1. ir paskutinis - skaniai kvepia

Minusai:

1. Gana tirstas, sunkiai tepasi
2. Veliasi ant odos kazkokiais gumuleliais, kaip pasenes atrodo
3. Ydegis nera nei yspudingai ryskus, nei labai rudas - Crystal V zymiai stipresnis man pasirode
4. Po duso viskas nusiplauna, visiskai neissilaiko ant odos.


Tikrai ne uz ka nerekomenduociau jo pirkti schmoll.gif


O su tinglu veidui pabandyk Swedish Beauty PINK DIAMOND T2. Cia pats silpniausias tinglas, as veida tepiau tai nei skaudejo nei raudonas buvo, o ydegis tikrai ryskesnis wub.gif
Atsakyti
Egliukasz labai aciu uz pasisakyma 4u.gif kaip tik dabar ruosiuosi isigyti kremuku sol., nes jau baigineju ka turiu ... gal turi megstamiausiu kremuku trejeta koki? ar ka galetum patarti?
Atsakyti
dabar naudoju crystalX, ir nusipirkau crystal XII
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 25, 00:02)
Dar karta pasakysiu - nera soliariumuose tokio kremuko kuris apsaugotu oda ir tuo pat metu skatintu tamsu ydegy schmoll.gif  Juk tai du nesuderinami dalykai. Tie kremukai tik neutralizuoja laisvuju radikalu poveiky musu odoje, kurie yra zalingi, soliariumo pasekmes kitaip sakant. Accelerator`iais yra vadinami patys paprasciausi kremai, skatinantys tamsesny, naturalu ydegy. Jie nera stiprus. Bent Lietuvoje klasifikuojami jie taip.
O demem ismusti gali del labai yvairiu priezasciu. Nuo kosmetikos, jeigu nenusivalete pudros, nuo dermatito reakcijos ( jei daznai einate y soliariuma) gal ryte kremo drekinamojo daug prisitepete ant veido. Geriausia pries pat deginantis jy nuvalyti su makiazo salinimui skirtomis priemonemis ir atgaivinti losjonu. Palaukti kol nusauses ir tik tada tepti kremuka mirksiukas.gif  Kai kurie zmones turi polinky degti nelygiai, nes tiesiog odos pigmentas buna ygimtai ar del tam tikru veiksniu pazeistas, pasiskirstes nevienodai, todel taip ir gaunas.
Tikiuosi gana aiskiai cia parasiau rolleyes.gif
Papildyta:
Priceless turejau - didesnes nesamones uz tokia kaina tikriausiai jau nebuciau galejusi ysigyti doh.gif
Pliusai
1. ir paskutinis - skaniai kvepia

Minusai:

1. Gana tirstas, sunkiai tepasi
2. Veliasi ant odos kazkokiais gumuleliais, kaip pasenes atrodo
3. Ydegis nera nei yspudingai ryskus, nei labai rudas - Crystal V zymiai stipresnis man pasirode
4. Po duso viskas nusiplauna, visiskai neissilaiko ant odos.
Tikrai ne uz ka nerekomenduociau jo pirkti schmoll.gif
O su tinglu veidui pabandyk Swedish Beauty PINK DIAMOND T2. Cia pats silpniausias tinglas, as veida tepiau tai nei skaudejo nei raudonas buvo, o ydegis tikrai ryskesnis wub.gif

as dabar turiu Swedish beauty Perfectly dark,tikrai niekas nesivelia jokiais gumuleliais g.gif man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Parsisiunciau ir jau kelis kart naudojau ta isgirtaji AG Crystal kremuka.
Emiau Crystal V.
Ale ka as zinau....nu nepraeina man tas savaiminio idegio kremas sudety, prie riesu buvo like storiau ir idege netolygiai doh.gif
Ir siaip...jis man greiciau dvokia nei kvepia unsure.gif Kiti kremai tikrai geresnio kvapo buna. Daugiau tokio nepirksiu schmoll.gif
Vis tik man priimtiniau tik bronzantai, be savaiminio sudetyje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2008 02 03, 00:50)
Parsisiunciau ir jau kelis kart naudojau ta isgirtaji AG Crystal kremuka.
Emiau Crystal V.
Ale ka as zinau....nu nepraeina man tas savaiminio idegio kremas sudety, prie riesu buvo like storiau ir idege netolygiai doh.gif
Ir siaip...jis man greiciau dvokia nei kvepia unsure.gif Kiti kremai tikrai geresnio kvapo buna. Daugiau tokio nepirksiu schmoll.gif
Vis tik man priimtiniau tik bronzantai, be savaiminio sudetyje rolleyes.gif

Ar per SM tarpninkes pirkai, kai čia tas bumas dėl tų kremų pas jas buvo??? biggrin.gif
Atsakyti
Papasakokite ar verta pirkti Crystal XII ar nelabai? g.gif is aprasymo jis turetu but stulbinamai geras, o istiesu? blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2008 02 02, 23:00)
Ar per SM tarpninkes pirkai, kai čia tas bumas dėl tų kremų pas jas buvo???  biggrin.gif

Jo, per Luka pirkau mirksiukas.gif
Viso 3 skirtingus kremus soliariumui emiau, vienas mamai, vienas MB, vienas man biggrin.gif
Bet man tas Crystal tai tikrai nera stebuklu stebuklas schmoll.gif
Atsakyti