Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

Nu BL** nesikeikus biggrin.gif
Aš gi taip ir sakiau, kad prieš einant apsiprekint reikia į SM užeit pasiskaitinėt apie kremus biggrin.gif
Žodžiu, man soliariume parekomendavo kremą, kuris labiau vaikinams tinką ir jį labiau vaikinai perka, tai ir aš nusipirkau, bet dabar kaip supratau, tai jis yra negeras, nes su bronzantais wacko.gif

Australian Gold Cheeky Brown mano unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 19:28)
Nu BL** nesikeikus biggrin.gif
Aš gi taip ir sakiau, kad prieš einant apsiprekint reikia į SM užeit pasiskaitinėt apie kremus biggrin.gif
Žodžiu, man soliariume parekomendavo kremą, kuris labiau vaikinams tinką ir jį labiau vaikinai perka, tai ir aš nusipirkau, bet dabar kaip supratau, tai jis yra negeras, nes su bronzantais wacko.gif

Australian Gold Cheeky Brown mano unsure.gif mastau.gif


siame reikale as pati kol kas (pabreziu KOL KAS biggrin.gif ) esu "zalia", tai sunku ka ir patarti, vienoms patinka su bronzantais, kitoms greit viskas nusiplauna ir pan..bet jei jau nusipirkai tai naudok rolleyes.gif paziuresi, ar tiks tau ar ne blush2.gif
Atsakyti
Kaži ilgam man jo užteks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 19:57)
Kaži ilgam man jo užteks unsure.gif

ziurint kiek ml ir kaip daznai eini i soliariuma, as tai naudoju pries ir po kremukus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 08 gruodžio 2008 - 21:16
Aš neturiu kremo po deginimosi g.gif Ai, nereiks gal man irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 21:18)
Aš neturiu kremo po deginimosi g.gif Ai, nereiks gal man irnesakyk.gif

tai gali ir kokiu paprastu drekinamuoju kremu pasitepti namie smile.gif
Atsakyti
Turiu nuo vasaros likusio pienelio "Po DEGINIMOSI Saulėje" , toks baltas buteliukas, atsiet ramina drėkina ir ilgiau išlaiko įdegį mastau.gif
Reiks pabandyt pasitept, gal nesugadinsiu visko hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 22:27)
Turiu nuo vasaros likusio pienelio "Po DEGINIMOSI Saulėje" , toks baltas buteliukas, atsiet ramina drėkina ir ilgiau išlaiko įdegį mastau.gif
Reiks pabandyt pasitept, gal nesugadinsiu visko hihihi.gif

tiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėkui už info aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 08, 21:58)
Nu BL** nesikeikus biggrin.gif
Aš gi taip ir sakiau, kad prieš einant apsiprekint reikia į SM užeit pasiskaitinėt apie kremus biggrin.gif
Žodžiu, man soliariume parekomendavo kremą, kuris labiau vaikinams tinką ir jį labiau vaikinai perka, tai ir aš nusipirkau, bet dabar kaip supratau, tai jis yra negeras, nes su bronzantais wacko.gif

Australian Gold Cheeky Brown mano unsure.gif mastau.gif

turejau si krema. neblogas, nors esu bandziusi ir geresniu smile.gif
Atsakyti
tai va, išbandžiau ir aš kremuką, SB perfectly dark, tai galiu pasakyti, kad super thumbup.gif jau koki pusę metų nebuvau soliariume, bet po pirmo karto su šiuo kremuku jau truputį parudavau (ėjau tik 6 min.) Net vyras pastebėjo ax.gif . vienu žodžiu šiuo kremuku esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2008 12 09, 11:17)
tai va, išbandžiau ir aš kremuką, SB perfectly dark, tai galiu pasakyti, kad super thumbup.gif  jau koki pusę metų nebuvau soliariume, bet po pirmo karto su šiuo kremuku jau truputį parudavau (ėjau tik 6 min.) Net vyras pastebėjo ax.gif . vienu žodžiu šiuo kremuku esu patenkinta wub.gif

niu suerzinai zinok doh.gif lotuliukas.gif as uzsisakiau kremuku, bet tokio ne schmoll.gif galvojau kita karta..nes as kiek einu tai man nelabai matosi..tai juo taip visa issitepei pries ir paskui jau taip matesi? bigsmile.gif ir 6min, tikrai nedaug.. g.gif
bet dabar tam psl is kur siunciuosi paskaiciau apie ji, kad nerekomenduojamas jautriai odai ir po soliariumo gali sukelti truputi ta dilgciojima,tai nezinau ar man jis tiktu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 09 gruodžio 2008 - 11:51