Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(_Only_ @ 2008 12 07, 14:35)
tai tada nepirksiu ju..dabar uzsisakiau per tarpininkes SB kremuku, tai laukiu, pirma karta pabandysiu SB kremus  rolleyes.gif

o kokiu konkreciai? smile.gif del sun solar produkcijos cia tik mano vienos nuomone, gal atsilieps forumietes, kurios pagirs sun solar rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 07 gruodžio 2008 - 12:36
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 07, 12:35)
o kokiu konkreciai? smile.gif del sun solar produkcijos cia tik mano vienos nuomone, gal atsilieps forumietes, kurios pagirs sun solar rolleyes.gif

is sun solar tai net nezinau kaip konkreciai vadinasi, nes nebuvau droge, ten buciau pasirinkusi, o is tarpininkiu uzsisakiau SB Swedish Beauty Chocolate Silk® ir po soliariumo Swedish Beauty Endless 22oz Moisterizer.
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 07, 15:20)
is sun solar tai net nezinau kaip konkreciai vadinasi, nes nebuvau droge, ten buciau pasirinkusi, o is tarpininkiu uzsisakiau SB Swedish Beauty Chocolate Silk® ir po soliariumo Swedish Beauty Endless 22oz Moisterizer.

Chocolate Silk ir as noreciau pabandyti, kiek teko skaityti atsiliepimu, visi geri, daug kam jis panasus i mano dabar naudojama Perfectly dark, tik pigesnis.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 07, 13:00)
Chocolate Silk ir as noreciau pabandyti, kiek teko skaityti atsiliepimu, visi geri, daug kam jis panasus i mano dabar naudojama Perfectly dark, tik pigesnis.

as tai kazkaip veidukui nepastebejau atskiro kokio kremuko, nes man jis kazko visai neidega..paskui busiu visa ruda, o veidas baltas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 07, 15:31)
as tai kazkaip veidukui nepastebejau atskiro kokio kremuko, nes man jis kazko visai neidega..paskui busiu visa ruda, o veidas baltas  doh.gif  lotuliukas.gif

esu bandziusi is SB veidui krema (labambos tinklapyje yra pavadinimas), bet rezultatas toks kaip ir su kuno kremu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 07, 16:06)
esu bandziusi is SB veidui krema (labambos tinklapyje yra pavadinimas), bet rezultatas toks kaip ir su kuno kremu smile.gif

pirma karta bandysiu SB kremukus kai gausiu, tai jei bus rezultatas tada ir veidukui butinai uzsisakysiu, dekui 4u.gif lendu i labambos psl rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2008 12 06, 17:25)
Norėčiau atsiliepimų apie Australian gold Idol  g.gif


As turiu sita kremuka thumbup.gif iki siol geresnio neturejau mirksiukas.gif o isbandziau is ties nemazai...
Papildyta:
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 07, 16:06)
esu bandziusi is SB veidui krema (labambos tinklapyje yra pavadinimas), bet rezultatas toks kaip ir su kuno kremu smile.gif


As turiu, veidas geriau idega mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2008 12 07, 19:09)
As turiu sita kremuka  thumbup.gif  iki siol geresnio neturejau  mirksiukas.gif  o isbandziau is ties nemazai...
Papildyta:
As turiu, veidas geriau idega  mirksiukas.gif

radau labambos psl ta veido kremuka, atrodo pasivadina browning silk, bet pirkti cia labai brangiai iseina, o parsisiusti nemaciau tokio blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2008 12 07, 19:09)
As turiu sita kremuka  thumbup.gif  iki siol geresnio neturejau  mirksiukas.gif  o isbandziau is ties nemazai...

sakai Australian gold? g.gif niu reiks kada ir sita tada isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=_Only_,2008 12 07, 19:51]
radau labambos psl ta veido kremuka, atrodo pasivadina browning silk, bet pirkti cia labai brangiai iseina, o parsisiusti nemaciau tokio blush2.gif
Papildyta:
Ne browning silk , o AG CRISTAL FACES ... g.gif as sita turejau omeny...user posted image
Siunciausi ax.gif
Atsakyti
[quote=nippe,2008 12 08, 02:04]
[quote=_Only_,2008 12 07, 19:51]
radau labambos psl ta veido kremuka, atrodo pasivadina browning silk, bet pirkti cia labai brangiai iseina, o parsisiusti nemaciau tokio blush2.gif
Papildyta:
Ne browning silk , o AG CRISTAL FACES ... g.gif as sita turejau omeny...user posted image
Siunciausi ax.gif
[/quote]


as kalbejau apie browning silk, skirtumo nepajutau. o AGCrystalFaces planuoju kada nors isbandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 07 gruodžio 2008 - 23:41
Na kadangi siustis browning silk dar nemaciau, tai reiks pirma tada ana kremuka isbandyti, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 08, 09:46)
Na kadangi siustis browning silk dar nemaciau, tai reiks pirma tada ana kremuka isbandyti, dekui  4u.gif

O as is La bambos veidui ta kremuka SB Browning silk nusipirkau megineli, man rodos uz 30 Lt,ar dar maziau. Tai vien veidui labai ilgai pakako. Dar ir dabar tebeturiu. Man jis patinka, kad be bronzantu, tai nekemsa poru taip.
Na o kunui vias delto nusprendziau parsisiust AG crystal X.
Atsakyti