Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

pirkau sacharoje mokejau uz meginuka kurio uzteko trim kartam gausiai itrinant apie 20lt
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 03, 23:32)
pirkau sacharoje mokejau uz meginuka kurio uzteko trim kartam gausiai itrinant apie 20lt



Aciu labai! 4u.gif Reikes ir man pabandyti,pradesiu paieskas. Idomu kur Kaune butu galima nusipirkt g.gif
Atsakyti
apsimelavau - kaina 15ml miniuko 8litai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri nors bande Designer Skin - Black? Noreciau isigyti, bet nezinau ar verta, o kaina nemaza ax.gif Dekui is ankto mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau atsiliepimų apie Australian gold Idol g.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2008 12 06, 18:25)
Norėčiau atsiliepimų apie Australian gold Idol  g.gif




Kiek girdejau tai labai geras.. 4u.gif cia tas su derma dark taip?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 12 06, 18:27)
Kiek girdejau tai labai geras.. 4u.gif cia tas su derma dark taip?

Jei neklystu tai tas pats blush2.gif girdėjau gerų atsiliepimų, kad labai gerai drėkina odą, nes yra su kanapėm g.gif
užsisakiau, tik dabar galvoju ar nepasigailėsiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2008 12 06, 18:47)
Jei neklystu tai tas pats blush2.gif  girdėjau gerų atsiliepimų, kad labai gerai drėkina odą, nes yra su kanapėm  g.gif
užsisakiau, tik dabar galvoju ar nepasigailėsiu unsure.gif




As turiu gaut su derma dark tik SB 4u.gif tai Idol kazkas panasaus, tik galdrekina siek tiek geriau, nes butent su kanapem 4u.gif speju, kad tikrai nepasigailesi.. ar irgi buciau emus Idol, bet SB tas pigesnis, o beveik toks pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2008 12 06, 17:47)
Jei neklystu tai tas pats blush2.gif  girdėjau gerų atsiliepimų, kad labai gerai drėkina odą, nes yra su kanapėm  g.gif
užsisakiau, tik dabar galvoju ar nepasigailėsiu unsure.gif

Jis man turi tik vieną minusą,palyginus "riebus", nepatinka kaip jis dengiasi ir kaip įsigeria į odą
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu rolleyes.gif
neseniai pati irgi pradejau vaikscioti i solisun'a, bet esu sviesi tai dar nesimato kad buciau kiek idegus doh.gif nezinau, noriu pabandyti nueiti i labamba..o del kremuku tai maciau, kad dabar droge yra akcija - tie sun solar kremukai pries ir po deginimosi soliariume pigiau, gal kas bandet juos, ar geri? noriu uzeiti kuria diena i droga tai galvojau nusipirksiu ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 07, 14:11)
Labas rytas  4u.gif jungiuosi ir as prie jusu  rolleyes.gif
neseniai pati irgi pradejau vaikscioti i solisun'a, bet esu sviesi tai dar nesimato kad buciau kiek idegus  doh.gif nezinau, noriu pabandyti nueiti i labamba..o del kremuku tai maciau, kad dabar droge yra akcija - tie sun solar kremukai pries ir po deginimosi soliariume pigiau, gal kas bandet juos, ar geri? noriu uzeiti kuria diena i droga tai galvojau nusipirksiu ju  rolleyes.gif

kazkada seniai, kai tik pradejau vaiksioti i soliariuma, buvau nusipirkusi kazkoki sun solar kremuka. bet rezultato nepajauciau jokio, o kai pabandziau AG ir SB produkcija, ties ja ir apsistojau smile.gif aisku, kiekvienai savo, gal tau ir patiks, nepabandziusi, nesuzinosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 12 07, 11:53)
kazkada seniai, kai tik pradejau vaiksioti i soliariuma, buvau nusipirkusi kazkoki sun solar kremuka. bet rezultato nepajauciau jokio, o kai pabandziau AG ir SB produkcija, ties ja ir apsistojau smile.gif aisku, kiekvienai savo, gal tau ir patiks, nepabandziusi, nesuzinosi rolleyes.gif

tai tada nepirksiu ju..dabar uzsisakiau per tarpininkes SB kremuku, tai laukiu, pirma karta pabandysiu SB kremus rolleyes.gif
Atsakyti