Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(elenele @ 2008 11 27, 12:58)

Supre produkcija yra labai gera. Ji skaniai kvepia, lengvai pasiskisto ant odos, po soliariumo nepalieka nemalonaus kvapo. Patys naujausi ir stipriaus ju kremai yra Tansium. Romp neteko bandyti ax.gif Manau, tikrai nieko neatsitiks, jei po soliariumo nusiprausi, naudojant krema be bronzantu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~perastra~: 27 lapkričio 2008 - 12:28
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 27, 13:22)
Supre produkcija yra labai gera. Ji skaniai kvepia, lengvai pasiskisto ant odos, po soliariumo nepalieka nemalonaus kvapo.  Patys naujausi ir stipriaus ju kremai yra Tansium. Romp neteko bandyti  ax.gif  Manau, tikrai nieko neatsitiks, jei po soliariumo nusiprausi, naudojant krema be bronzantu  4u.gif

man Supre Hempz...labai puikus produktai.. thumbup.gif ne tik soliariumui,bet ir po..ir siaip drekinantys losjonai...kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 27, 13:22)
Supre produkcija yra labai gera. Ji skaniai kvepia, lengvai pasiskisto ant odos, po soliariumo nepalieka nemalonaus kvapo.  Patys naujausi ir stipriaus ju kremai yra Tansium. Romp neteko bandyti  ax.gif  Manau, tikrai nieko neatsitiks, jei po soliariumo nusiprausi, naudojant krema be bronzantu  4u.gif



QUOTE(Eddy @ 2008 11 27, 14:36)
man Supre Hempz...labai puikus produktai.. thumbup.gif ne tik soliariumui,bet ir po..ir siaip drekinantys losjonai...kvapas  wub.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
As taip pat galvoju apie Supre kremuka pries soliariuma. bet kolkas nezinau nei kuri rinktis, nei kur Klaipedoj ji isigyti unsure.gif gal kas pagelbes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 27, 08:51)
Niekada neteko lankytis  ax.gif

Impulse jis.
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2008 11 27, 22:06)
As taip pat galvoju apie Supre kremuka pries soliariuma. bet kolkas nezinau nei kuri rinktis, nei kur Klaipedoj ji isigyti  unsure.gif gal kas pagelbes?  4u.gif

Supre kosmetikos gali rasti Equador soliariumu tinkle. Daug meginuku labai patrauklioms kainomis gali rasti pas musu forumiete Eddy.
O si puslapi as netycia aptikau prie pora dienu. Jie turi Supre ir kitokios idegio kosmetikos uz geriausia Lietuvoje kaina. Jie yra Vilniuje, bet siuncia ir i kitus Lietuvos miestus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2008 11 27, 22:06)
As taip pat galvoju apie Supre kremuka pries soliariuma. bet kolkas nezinau nei kuri rinktis, nei kur Klaipedoj ji isigyti  unsure.gif gal kas pagelbes?  4u.gif

geriausia issirink www.supre.lt ir uzsisakyk,kas parsiuncia is uzsienio -pigiau zymiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 28 lapkričio 2008 - 08:23
Supre kremai yra thumbup.gif as naudoju Ocho tai man jis labai patinka,o po soliariumo naudoju Hempz kuno sviesta wub.gif
Atsakyti
Man rodos, Klaipedoje Equador soliariumu nera. Supre puslapi vis pavartau, bet neapsisprendziu kuri kremuka rinktis. noreciau pamegint bent kelis kremuku meginukus, bet neisivaizduoju kur juos rast Klaipedoj.. doh.gif siaip ar taip, dekui mergaites, uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Supre ir Designer Skin tikrai geros kompanijos.
Deja Lietuvoje visi zino tik Australian Gold ir Swedish beauty, ir daznai net nepagalvoja kad gali buti geresniu smile.gif Pvz Designer Skin kremai (dauguma) po 400 ml - didelis pliusas, skirtingai nei AG Crystal serija po 250 lt. IR tarkim BLACK kremas turi 20 bronzantu, tuo tarpu Crystal XII - 12. O kaina dar pigesnis.
Taigi iskart du dideli pliusai, tad tikrai verta bandyti siu firmu kremukus.
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2008 11 21, 14:39)
AG Crystal X laikomas vienas is geriausiu soliariumu kremu thumbup.gif  Siuo metu neinu i soliariuma,bet neuzilgo zadu vel pradet vaiksciot,tai net neaejodama si kremuka pasiimsiu sau smile.gif

tai mano dabar favoritas nes drėkina maximaliai ir patinka kad beveik be kvapo, tie visi paskutiniuose puslapiuse išgirti supre nepatinka būtent dėl kvapo, erzina kai išėjus iš soliariumo vis dar kurį laiką jaučiasi saldus arkt,priklausomai koks kremas- kvapas.
man soliariumo kremas turi būt maximaliai drėkinantis, ir visai nebūtina daug bronzantų, paprasti su body blush visai gerai paįvairinimui rolleyes.gif
O kojoms nėra nieko geriau, man, nei Sexi pating legs - brilliant bronzer just for legs thumbup.gif pirkau iš soliariumo studiojos nes jav neradau iš kur parsisiųsti bet nesigailiu iš vis - kojos atrodo šokoladinės wub.gif nes kūnas mano dega ir šiaip nuo crystal x ar nuo pink diamond natūraliai rudai, o kojos sunkiau - tai ką atradau likau labai sužavėta rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=ingakalnis,2008 11 30, 15:02]
tai mano dabar favoritas nes drėkina maximaliai ir patinka kad beveik be kvapo, tie visi paskutiniuose puslapiuse išgirti supre nepatinka būtent dėl kvapo, erzina kai išėjus iš soliariumo vis dar kurį laiką jaučiasi saldus arkt,priklausomai koks kremas- kvapas.
man soliariumo kremas turi būt maximaliai drėkinantis, ir visai nebūtina daug bronzantų, paprasti su body blush visai gerai paįvairinimui rolleyes.gif
O kojoms nėra nieko geriau, man, nei Sexi pating legs - brilliant bronzer just for legs thumbup.gif pirkau iš soliariumo studiojos nes jav neradau iš kur parsisiųsti bet nesigailiu iš vis - kojos atrodo šokoladinės wub.gif nes kūnas mano dega ir šiaip nuo crystal x ar nuo pink diamond natūraliai rudai, o kojos sunkiau - tai ką atradau likau labai sužavėta rolleyes.gif
[/qu

Pas mane ta pati problema,kunas idega graziai ir greitai,o kojos visada sunkiau.. Gal galit parasyt kuriame soliariume pirkot ir kiek kainavo? Aciu 4u.gif
Atsakyti