Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 20, 20:35)
Neisizeisk, bet kiek esu bandziusi Soleo kremu, visi labai nepatiko. Pagal kaina ir kokybe. Apie Onyx nieko negaliu pasakyti  4u.gif

Nesu bandzius nei Soleo nei Onyx,bet as visad uz zinoma firmos produkta!
Nemanau kaip kremai,kuriuos tepi ant odos reiktu taupyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 19, 11:52)
na gerai toms, kurios idega is baltos odos i ruda po vieno seanso. nors as tokiu zmoniu nesu sutikusi. idegi isgauti visada tenka vaikscioti 3-4 dienas i soliariuma. idegiui palaikyti uztenka ir 3 kartu per menesi. o kai sumaisomos savokos ,,idegio isgavimas'' ir ''idegio palaikymas'' gaunasi visiska durnyste.

visiška nesąmonė schmoll.gif
esu baltaodė, ir net labai baltaodė, degu sunkiai ir dažnai nudedu.
Soliariumo įdegiui išgauti man niekad nereikėjo vaikščioti kelias dienas iš eilės. Pradėjus vaikščioti į soliariumą darau 2-3 dienų pertraukas, ir per porą savaičių vaikštau tikrai ruda. Tada jau įdegiui palaikyti man užtenka ir vieno karto į savaitę. ax.gif
QUOTE(nippe @ 2008 11 19, 18:37)
thumbup.gif  As irgi ji turiu!!! As visada perku su kanapes ekstraktu smile.gif ir jis dar turi saldanti efekta, tik veido juo netepk, nes akys asaros. As veidui naudoju AG FACES (aistukke  drinks_cheers.gif ) , neseniai visai pasirode  thumbup.gif  super kremukas, bekvapis beje

labai norėčiau pabandyt mirksiukas.gif
tiesa, išbandžiau savaitgalį paskutinį iš savo turėtų mėginukų - Chocolate temptation, visai neblogas thumbup.gif
dabar tereikia iš visų išsirinkti, kurį atsisiųsti g.gif kažkaip linkstu prie Frosted Hemp biggrin.gif nors dar ir Denim&Diamonds labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 20, 23:48)
visiška nesąmonė  schmoll.gif
esu baltaodė, ir net labai baltaodė, degu sunkiai ir dažnai nudedu.
Soliariumo įdegiui išgauti man niekad nereikėjo vaikščioti kelias dienas iš eilės. Pradėjus vaikščioti į soliariumą darau 2-3 dienų pertraukas, ir per porą savaičių vaikštau tikrai ruda. Tada jau įdegiui palaikyti man užtenka ir vieno karto į savaitę.  ax.gif

labai norėčiau pabandyt  mirksiukas.gif
tiesa, išbandžiau savaitgalį paskutinį iš savo turėtų mėginukų - Chocolate temptation, visai neblogas  thumbup.gif
dabar tereikia iš visų išsirinkti, kurį atsisiųsti  g.gif  kažkaip linkstu prie Frosted Hemp  biggrin.gif  nors dar ir Denim&Diamonds labai patiko  ax.gif

tokio tipo odos savininkems apskritai soliariumai nerekomenduojami. o del idegio isgavimo, taip daro daugelis mano pazistamu, ne isimtis ir as. apskritai, reikia ziureti savo odos reakcija. labai tikiu,kad turint sunkiai degancia ir daznai nudegancia oda is eiles 3 dienas eiti i soliariuma neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 20, 22:12)
tokio tipo odos savininkems apskritai soliariumai nerekomenduojami. o del idegio isgavimo, taip daro daugelis mano pazistamu, ne isimtis ir as. apskritai, reikia ziureti savo odos reakcija. labai tikiu,kad turint sunkiai degancia ir daznai nudegancia oda is eiles 3 dienas eiti i soliariuma neimanoma.

o vat ir klysti, manau. Man dermatologė, kai kažkada senai pas ją lankiausi, nedraudė soliariumo. Taip pat ir kolegė, anksčiau dirbusi La Bamboj, jokių pastabų, kad aš, baltaodė, vaikštau į soliariumą, neturi.
Sunkiai degdavau ir dažnai nudegdavau saulėj, ne soliariume, tarpkitko, pamiršau paminėt, kad pradėjus lankyt soliką, gražiai degu ir natūralioj saulėj mirksiukas.gif
Jau nekalbant apie baltaodes, aš manau, kad ir tamsaus gymio žmonėms trys ar keturios dienos iš eilės soliariume - mirtis agrastuose doh.gif Tu gal tam momentui ir nematysi reakcijos ant savo odos, bet ar nepasidinsi sau odos vėžio ar melonomos rizikos. Visai neabejoju, kad nejaučiant saiko, ta rizika padidėja.
Na, manau ginčytis beprasmiška, kadangi vistiek išsiskiria nuomonės, bet aš visgi manau, kad ėjimas į soliariumą be jokių pertraukų tiek dienų jau tikrai nesveika schmoll.gif jeigu galima labai gražiai įdegt ir darant pertraukėlės. Bet, žinoma, kas kaip nori, tas taip daro. Pažįstu žmogų (vaikiną ax.gif ), kuris buvęs soliariume 30 min.. tsssakant, normaliai doh.gif mirksiukas.gif

va čia įdomus straipsnis pasiskaitymui hihihi.gif victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 20 lapkričio 2008 - 22:50
QUOTE(aistukke @ 2008 11 20, 20:54)
Nesu bandzius nei Soleo nei Onyx,bet as visad uz zinoma firmos produkta!
Nemanau kaip kremai,kuriuos tepi ant odos reiktu taupyti schmoll.gif


drinks_cheers.gif gerai cia pasakyta! Sau gi tepi
nail.gif
Papildyta:
QUOTE(Tutia @ 2008 11 20, 21:18)
kažkaip linkstu prie Frosted Hemp  biggrin.gif  nors dar ir Denim&Diamonds labai patiko  ax.gif

trupuciuka dazo baltus drabuzius ax.gif neseniai man Frosted hemp pasibaige...dbr turiu AG IDOL thumbup.gif kol kas mano mylimiausias kremas, kurious tik naudojau!!! wub.gif user posted image
Atsakyti
tikrai neverta gincytis, kiekvienas renkasi sau labiausiai tinkanti varianta. o straipsnyje aptikau viena nu tikrai nesamone - Pirmojo deginimosi laikas turi būti ne ilgesnis kaip dešimt minučių. as, kai bunu balta kaip suris (po ilgos pertraukos nesideginimo) einu ne daugiau kaip 6min, o 10min apskritai beveik neinu, su kremu tikrai maziau min pakanka smile.gif ir soliariumo darbuotojos baltasurems pirmus kartus pataria eiti 5-6 min, apie 10min nei kalbos negali buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 20, 23:28)
tikrai neverta gincytis, kiekvienas renkasi sau labiausiai tinkanti varianta. o straipsnyje aptikau viena nu tikrai nesamone - Pirmojo deginimosi laikas turi būti ne ilgesnis kaip dešimt minučių. as, kai bunu balta kaip suris (po ilgos pertraukos nesideginimo) einu ne daugiau kaip 6min, o 10min apskritai beveik neinu, su kremu tikrai maziau min pakanka smile.gif ir soliariumo darbuotojos baltasurems pirmus kartus pataria eiti 5-6 min, apie 10min nei kalbos negali buti smile.gif

Na čia irgi kaip kam, kai tik tik pirmą kartą prieš dar kokius keturis metus, nuėjau į soliariumą, tai ir buvo 5 min. Dabar, kai po vasaros "atidarau soliariumo sezoną" kaip aš vadinu biggrin.gif pirmą seansą visada imu 10 min, ir lyg viskas tvarkoj mirksiukas.gif
tu tai irgi įdomi, sakai, būni balta kaip sūris, tai vadinas esi baltaodė, reiškias ir tau į soliariumą nerekomenduojama, kaip pati minėjai biggrin.gif

na žodžiu, labos nakties mirksiukas.gif

nippe, užsimaniau ir aš tą Idol išmėginti biggrin.gif matau irgi su Hemp ir be bronzantų, ane? reiks mėginuką susišaudyt gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 20, 23:35)
Na čia irgi kaip kam, kai tik tik pirmą kartą prieš dar kokius keturis metus, nuėjau į soliariumą, tai ir buvo 5 min. Dabar, kai po vasaros "atidarau soliariumo sezoną" kaip aš vadinu  biggrin.gif  pirmą seansą visada imu 10 min, ir lyg viskas tvarkoj  mirksiukas.gif
tu tai irgi įdomi, sakai, būni balta kaip sūris, tai vadinas esi baltaodė, reiškias ir tau į soliariumą nerekomenduojama, kaip pati minėjai  biggrin.gif

na žodžiu, labos nakties  mirksiukas.gif

nippe, užsimaniau ir aš tą Idol išmėginti  biggrin.gif matau irgi su Hemp ir be bronzantų, ane?  reiks mėginuką susišaudyt gal  g.gif


Be bronzantu, baltos spalvos ir dar kvapas man lb patinka! Nors jis man ir laaabai patinka wub.gif bet galeciau duot pabandyt vienam karteliui wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 21 lapkričio 2008 - 00:03
QUOTE(Tutia @ 2008 11 21, 02:05)
Na čia irgi kaip kam, kai tik tik pirmą kartą prieš dar kokius keturis metus, nuėjau į soliariumą, tai ir buvo 5 min. Dabar, kai po vasaros "atidarau soliariumo sezoną" kaip aš vadinu  biggrin.gif  pirmą seansą visada imu 10 min, ir lyg viskas tvarkoj  mirksiukas.gif
tu tai irgi įdomi, sakai, būni balta kaip sūris, tai vadinas esi baltaodė, reiškias ir tau į soliariumą nerekomenduojama, kaip pati minėjai  biggrin.gif

mano veidas nuo gimimo baltas (isblyskes), o kunas normalios sveikos odos spalvos. ir idegu kuna labai greitai tiek sauleje, tiek solike, labai retai kada nudegu (pora kartu esu uzmigusi pajury besidegindama ir viena karta solike uzpakali nusvilau po 10min, greiciausiai lempos buvo senos g.gif ). taip kad mano oda tokio tipo, kad galiu degintis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 21 lapkričio 2008 - 09:13
Atsiprašau jeigu kvailas klausimas, bet perskaičiau visą temytę, bet taip ir nesupratau, kada reikia teptis kremuką po soliariumo? Ar po 4 valandų, ar iškart kabinoje po deginimosi?.. blush2.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Libre @ 2008 11 21, 13:38)
Atsiprašau jeigu kvailas klausimas, bet perskaičiau visą temytę, bet taip ir nesupratau, kada reikia teptis kremuką po soliariumo? Ar po 4 valandų, ar iškart kabinoje po deginimosi?.. blush2.gif
Ačiū 4u.gif

Nežinau, kaip kitos, bet aš, kai naudojau kremą po soliariumo, tepiausi iš karto po seanso mirksiukas.gif kartais poto dar ir vakare po dušo, prieš miegą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libre @ 2008 11 21, 13:38)
Atsiprašau jeigu kvailas klausimas, bet perskaičiau visą temytę, bet taip ir nesupratau, kada reikia teptis kremuką po soliariumo? Ar po 4 valandų, ar iškart kabinoje po deginimosi?.. blush2.gif
Ačiū 4u.gif

Krema po soliariumo reikia teptis iskart isejus is soliariumo,nes oda buna labai issausejus,ir siaip lankantis soliariumuose reikia dazniau savo oda padrekinti,nebutinai kremais po soliariumo,galima ir paprastais kuno losjonais smile.gif
Atsakyti