Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

4u.gif Sveikos
esu isbandziusi is AG beyond famous su 7 bronzantais,stangrinatis,labai skaniai kvepia wub.gif ,paskui AG HOT,ten istikruju hot,nors jis be tinglingo,uzsitepus ir pradejus degintis jauciasi toks karstis viso kuno,kad OH!na neblogai suo juo degintis irgi good.gif bet as turiu toki klausimuka viena jums.ant mano veido daugybe issipletusiu kapiliaru,ir kaip sake kosmetologe,man isviso soliariumas draudziamas dalikas,is vienos pazistamos isgirdau,kad yra kremuku ,apsauganciu butent tuos kapiliarus g.gif ar ka nors apie tai girdejote??kas per kremai?? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 11 lapkričio 2008 - 15:23
Pirkciau SB Perfectly Dark krema. I az prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš šian išbandžiau SB Frosted Hemp, tai likau.. wub.gif dar niekad turbūt neišėjau tokia ruda (o jis be bronzantų! nors, tiesa, žinau, kad lempos keistos nesenai, bet jau gulėjau prieštai po pakeistom). Ir kavapas patiko, neerzinantis, ir pati kremo tekstūra, ir drėkinimo kiekis. Žoždiu, paliko gerą įspūdį kremas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 13 lapkričio 2008 - 18:27
quote=Mufasa,2008 11 11, 01:47]juk veidas greiciausiai ir susirauksleja. na as tokios nuomones, kad vien gero drekinamojo kremo pries soliariuma nepakanka, ypac veidui. drekinamuosius kremus as naudoju po soliariumo. beje, kaip kazkas rase, jei saugai veida ir netepi jokiu kremu, tai kaip gali nustatyti, kuris tinka ir nealergizuoja veido odos g.gif na aisku, cia kiekviena sprendzia pati. smile.gif
as jau baigiau pertrauka, nebegalejau ziureti i save perbalusia. buvau solike 4 kartus (3 dienas is eiles po 8min, o 4 karta po 2 dienu pertraukos). tai manau, kad pakanka rudumo, ypac ziema smile.gif
[/quote]


3 dienas iš eilės blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif Visiška durnystė - mergaites, negalima gi juk taip... Baisiai odai nesveika.. doh.gif o ką jūs čia dar kalbat apie deginimasi be kremo, manau, tai net nepalyginamai geriau, nei vaikščioti kiekvieną dieną degintis. Mano viena podrushke šiuo metu gyvena Londone, buvo atlėkusi į Lietuvą, tai visą savaitę prieš išskrisdama atgal vaikščiojo 3 ar tai 4 dienas iš eilė į soliariumą, nes Londone brangu ten kažkaip eiti.. na nežinau tiksliai... bet esmė yra ta, kad 4 dieną, kai ji nuėjo, soliariumo darbuotojos jau pačios neleido jos į soliariumą, o kai nuvyko į Londoną, prasidėjo kažkokia odos reakcija - oda pradėjo skilinėti, atsirado begalės apgamėlių ir raudonų, smulkių spuogučių. Nuėjusi pas dermatologą, ar kokį ten odos gydytoją, griežtai uždraudė ne tik vaikščioti į soliariumus, bet ir saulėje kaitintis. doh.gif doh.gif košmaras.... Atrodo, ai, dzin, pavaikščiosiu - nieko baisaus ar kremo neužsitepsiu - nieko blogo nebus nuo vieno karto, bet kai vienas žmogus iš 100 suserga kažkokia zaraza ir dar tavo artimas, tai šiurpuliukai net nueina, kai pamatai subjaurotą odą... ph34r.gif








Parduodu soliariumo kremukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stefis: 18 lapkričio 2008 - 15:00
na gerai toms, kurios idega is baltos odos i ruda po vieno seanso. nors as tokiu zmoniu nesu sutikusi. idegi isgauti visada tenka vaikscioti 3-4 dienas i soliariuma. idegiui palaikyti uztenka ir 3 kartu per menesi. o kai sumaisomos savokos ,,idegio isgavimas'' ir ''idegio palaikymas'' gaunasi visiska durnyste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 19 lapkričio 2008 - 11:53
Turiu Perfektly Dark,visai patinka, bet uzsimaniau pabandyt kitus.Uzsisakiau AG Crystal faces ir AG Almoust Famous -ziuresim. Labai norejau kremo atskirai veidui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 11 19, 12:57)
Turiu Perfektly Dark,visai patinka, bet uzsimaniau pabandyt kitus.Uzsisakiau AG Crystal faces ir AG Almoust Famous -ziuresim. Labai norejau kremo atskirai veidui  cool.gif

AG Crystal Faces tikrai geras kremukas veidui thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 13, 18:25)
o aš šian išbandžiau SB Frosted Hemp, tai likau..  wub.gif  dar niekad turbūt neišėjau tokia ruda (o jis be bronzantų! nors, tiesa, žinau, kad lempos keistos nesenai, bet jau gulėjau prieštai po pakeistom). Ir kavapas patiko, neerzinantis, ir pati kremo tekstūra, ir drėkinimo kiekis. Žoždiu, paliko gerą įspūdį kremas  thumbup.gif


thumbup.gif As irgi ji turiu!!! As visada perku su kanapes ekstraktu smile.gif ir jis dar turi saldanti efekta, tik veido juo netepk, nes akys asaros. As veidui naudoju AG FACES (aistukke drinks_cheers.gif ) , neseniai visai pasirode thumbup.gif super kremukas, bekvapis beje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 19 lapkričio 2008 - 18:38
QUOTE(juratyte26 @ 2008 11 19, 13:57)
Turiu Perfektly Dark,visai patinka, bet uzsimaniau pabandyt kitus.Uzsisakiau AG Crystal faces ir AG Almoust Famous -ziuresim. Labai norejau kremo atskirai veidui  cool.gif



Ei, turiu special krema veidui... Gi pardavineju as juos, tai jei reikia pasiziurek ČIA, gal ka atrasi - mestelk zinute i az.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2008 11 19, 21:07)
thumbup.gif  As irgi ji turiu!!! As visada perku su kanapes ekstraktu smile.gif ir jis dar turi saldanti efekta, tik veido juo netepk, nes akys asaros. As veidui naudoju AG FACES (aistukke  drinks_cheers.gif ) , neseniai visai pasirode  thumbup.gif  super kremukas, bekvapis beje

gal galima placiau apie AG crystal faces kremuka? ar gerai idega veidas, kaip ilgai issilaiko idegis, kaip drekina ir pan.
galvoju ji pabandyti. gal kas zinot, kur megineli galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 20, 16:50)
gal galima placiau apie AG crystal faces kremuka? ar gerai idega veidas, kaip ilgai issilaiko idegis, kaip drekina ir pan.
galvoju ji pabandyti. gal kas zinot, kur megineli galima nusipirkti?


Man super idega, labai gerai tepiasi, netepa, spalva grazi gaunasi! Megineli galima La bambos soliariume isigyt, maciau, bet ziauriai brangus yra blink.gif man atrodo 5ml-14 lt doh.gif as is USA parduotuviu uzsakiau... apie 90 Lt mokejau uz buteliuka, o LT apie 300LT kazkur...
Siulau su megineliais nezaisti...Gakl skelbimuose pasiziurek, kas parduoda wink.gif

APRASYMAS
Išskirtinis produktas, sukurtas veidui ir praturtintas prabangiomis sudėtinėmis medžiagomis.
DermaDark™ – alternatyva bronzinėms medžiagoms. Suteikia tamsesnį, ilgiau išliekantį įdegį. Netepa, nepalieka dryžių.
Cashmir Silk™ – kašmyro šilko medžiagų derinys. Suteikia odai nepakartojamą šilko švelnumo pojūtį.
• CoQ10 - skatina odos ląstelių atsinaujinimą, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų.
• Odą puoselėjantys ir maitinantys ekstraktai.
• Bekvapis, specialiai sukurtas jautriai veido odai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stefis @ 2008 11 20, 12:57)
Ei, turiu special krema veidui... Gi pardavineju as juos, tai jei reikia pasiziurek ČIA, gal ka atrasi - mestelk zinute i az..  mirksiukas.gif

Neisizeisk, bet kiek esu bandziusi Soleo kremu, visi labai nepatiko. Pagal kaina ir kokybe. Apie Onyx nieko negaliu pasakyti 4u.gif
Atsakyti