Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(gintaryte1 @ 2008 11 08, 19:24)
tai yra kremu tokiu kurie nealergizuoja. pvz pries soliuka naudoju tickled pink. ir ka ... jis man labai gerai tinka, nors ir turiu jautria oda

tai tada puiku 4u.gif
bet nusipirkus naują kremą, nežinant alergizuos jis, ar ne, aš pvz, turėdama labai jautrią odą, nerizikuočiau tept tongue.gif
Atsakyti
Man tai labai geras yra AG Almost Famous, su trim bronzinem medziagom ir kuna stangrinanciais komponentais, dviguba nauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 08, 20:55)
tai tada puiku  4u.gif
bet nusipirkus naują kremą, nežinant alergizuos jis, ar ne, aš pvz, turėdama labai jautrią odą, nerizikuočiau tept  tongue.gif

kai nori surasti krema, kuris butu pats paciausias tai ir bandai
Atsakyti
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 11 09, 13:48)
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif





Kazkada senai bandzius, tai tas pats kaip ir nieko.. 4u.gif Nezinau, man geri AG ir SB tai kitu ir nepreku..
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 11 09, 13:48)
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif

Labai prasti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 11 09, 13:48)
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif

nerizikuociau su tokiais. jie nera tinkami soliui
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 11 09, 13:48)
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif


Absoliuti tragedija.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 08, 20:07)
na nežinau, man (nors mano oda netgi nėra jautri!) ne tik su tingle, bet dažnai ir pasitepus kremu su Blush'u arba Bronzantais, veidą išmeta dėmėm  blink.gif  bet ne tai, kad būtų blogai ištepta ar kas, bet tiesiog dėmėm tokiom baltom, nemoku apsakyt  doh.gif  tai aš tada išvis geriau netepu, tik paprastu drėkinamuoju kremu.
Beje, kolegė mano, dirbusi LaBamboj anksčiau, sakė, kad ir kremais su bronzantais, nepatartina tepti veiduko  ax.gif

tai daznai ne tik veida, bet ir kuna ismeta baltom demem, bet jos pranyksta. ir tai tikrai geriau negu jokio kremo skirto solikui. be kremo pasirasai sau nuosprendi sudziuti ir susirauksleti kaip razinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikutja @ 2008 11 09, 15:18)
O kaip tie visi kremai po sol kur droge buna ir pan? 4u.gif

jie geri iki tol, kol nepabandai profesionaliu soliariumo kosmetikos priemoniu ax.gif kalbu apie AG, SB.
Atsakyti
kazkaip man soliko kremas yra tik soliko kremas, o kuna stangrinu sportuodama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 10, 20:00)
tai daznai ne tik veida, bet ir kuna ismeta baltom demem, bet jos pranyksta. ir tai tikrai geriau negu jokio kremo skirto solikui. be kremo pasirasai sau nuosprendi sudziuti ir susirauksleti kaip razinka smile.gif

o kūno man niekad neišmėto dėmėm ax.gif
bet man veidas pateptas paprastu drėkinamuoju visai neišsausėja solike tongue.gif aš renkuos geriau taip, nei išmėtytu dėmėm veidu vaikščiot.
Ir žinau, tiksliau vienas protingas žmogus paaiškino, kodėl taip yra. Paprasčiausiai kai kuriose mano veido srityse galbūt trūksta melanino, ir kremas, kadangi jis skatina melanino susidarymą, "iššaukia" tokias dėmes.
kažkaip iškreipėt jūs mano nuomonę, lyg aš būčiau prieš kremus, ir už deginimąsi be jų. Tikrai ne, aš tik už deginimąsi su kremu. Aš kalbėjau TIK apie veidą, tarkim, koks mano atvejis, ar tų, kurios turi labai jautrią odą, alergizuoja, bet vistiek tepasi veidą. Galbūt tokiais atvejais galima kažkokią kitą išeitį rast, ką aš ir turėjau omeny, spec. kremas veidui arba tiesiog geras drėkinamasis kremas be visokių kvapiklių ir etc.
Kam tinka kūno kremai veidui - tai valio drinks_cheers.gif
Atsakyti
juk veidas greiciausiai ir susirauksleja. na as tokios nuomones, kad vien gero drekinamojo kremo pries soliariuma nepakanka, ypac veidui. drekinamuosius kremus as naudoju po soliariumo. beje, kaip kazkas rase, jei saugai veida ir netepi jokiu kremu, tai kaip gali nustatyti, kuris tinka ir nealergizuoja veido odos g.gif na aisku, cia kiekviena sprendzia pati. smile.gif
as jau baigiau pertrauka, nebegalejau ziureti i save perbalusia. buvau solike 4 kartus (3 dienas is eiles po 8min, o 4 karta po 2 dienu pertraukos). tai manau, kad pakanka rudumo, ypac ziema smile.gif
Atsakyti