Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(amber123 @ 2008 11 05, 20:45)
Tiesiog kad negaliu tept ant veido su blushu tai pasiule sita pabandyt..!  4u.gif  Imiau pilstoma tai 2guba doze tik 6lt! Pagalvojau kad tikrai nieko gero nebus..nes pigus ir t.t bet maciau kad klystu!  thumbup.gif Derma dark tai yra alternatyva bronzatam, greiciau irundi, pan kaip su bronzatais, bet netepa, nepalieka dryziu ir atrodo naturaliai!  4u.gif oda poto graziai spindi, svelni, gerai drekina..bent jau man! Nzn.. nu tiko jis man ir tiek..!  thumbup.gif

o kur pirkai???
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 06, 19:13)
o kur pirkai???





Kaune, Sun city solike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 06, 18:22)
Kaune, Sun city solike  4u.gif

ot tu rupke,vilniuj nera tokio,berods g.gif g.gif g.gif

o kur kaune randasi tas solikas??
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 06, 21:00)
ot  tu rupke,vilniuj nera tokio,berods  g.gif  g.gif  g.gif

o kur kaune randasi tas solikas??

to kremo yra visuose labambos solikuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 07, 11:42)
to kremo yra visuose labambos solikuose mirksiukas.gif

BET as neisnu i la bamba,man Equador arciausiai ir fainiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 07, 14:14)
BET as neisnu i la bamba,man Equador arciausiai ir fainiausiai smile.gif

tada nesuprantu, kam klausti, kur yra intensifier kremai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 07 lapkričio 2008 - 12:02
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 07, 11:56)
tada nesuprant, kam klausti, kur yra intensifier kremai g.gif

nu tai paklausiau ir tiek,gal kartais jie butu Equadore.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 07, 12:59)
nu tai paklausiau ir tiek,gal kartais jie butu Equadore..  tongue.gif





Na tikrai nemaciau.. 4u.gif o Sun city randas centre 4u.gif
Ir dar..gal cia sutapimas, bet poto karto kai pasitepiau su Perfectly dark, oda paserpetojo.. senai jau tas buvo..gal cia tik sutapimas..bet toks jausmas kad stipriai pasausejo.. unsure.gif tik neuzmetykit manes akmenim lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 07 lapkričio 2008 - 19:05
QUOTE(amber123 @ 2008 11 07, 21:08)
Na tikrai nemaciau..  4u.gif  o Sun city randas centre  4u.gif
Ir dar..gal cia sutapimas, bet poto karto kai pasitepiau su Perfectly dark, oda paserpetojo.. senai jau tas buvo..gal cia tik sutapimas..bet toks jausmas kad stipriai pasausejo.. unsure.gif tik neuzmetykit manes akmenim  lotuliukas.gif  4u.gif

nea, neuzmetysim, man perfectly dark, kaip jau rasiau, galetu daugiau drekinti, taip kad sutinku su tavimi drinks_cheers.gif labai gerai drekino oda AG crystal x, bet ten vieni bronzatai, labai greitai idegdavau (po 2 kartu juoda kaip varnas biggrin.gif ), bet labai greitai ir nusiplaudavo. siaip as po soliariumo palepinu oda gausiu kiekiu pienelio kelis kartus per diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 08, 14:07)
nea, neuzmetysim, man perfectly dark, kaip jau rasiau, galetu daugiau drekinti, taip kad sutinku su tavimi drinks_cheers.gif labai gerai drekino oda AG crystal x, bet ten vieni bronzatai, labai greitai idegdavau (po 2 kartu juoda kaip varnas biggrin.gif ), bet labai greitai ir nusiplaudavo. siaip as po soliariumo palepinu oda gausiu kiekiu pienelio kelis kartus per diena smile.gif





drinks_cheers.gif as tai veidui naudoju maitinama kauke, poto alyvuogiu drekinama kauke, poto papurskiu Avene vandenuku ir tada tepu krema Doliva alyvuogiu.. 4u.gif O dienai naudoju Natura siberica kremuka, tai ne toks riebus.. 4u.gif bet pvz vis tiek pudros negaliu tept kremo nepatepus..atrodo pakankamai drekinu, bet matyt neuztenka to.. unsure.gif Cia biski ne i tem pavariau bet gal nieko..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 10 31, 17:45)
  Bet as iki po sei dienai nesuprantu kuom skirias Perfectly dark ir Chocolate silk.. kazkas sake, kad Chocolate silk gal daugiau drekina..  o pagal idegimo stipruma kazin kuris geriau..  4u.gif ?

aš vakar Chocolate silk išbandžiau, tai man jie tikrai panašūs su Perfectly Dark g.gif nors, tiesa, po Perfectly dark šiek tiek tamsiau įdegiau mirksiukas.gif
QUOTE(amber123 @ 2008 11 03, 20:31)
Nu kodel idomios.. pvz pas mane jautri, bet ne ziauriai.. tai uzsitepu ir jei pradeda alergizuot tai nebetepu!  :seip retai kada ir sualergizuoja.. juk dauguma kremu kur visam kunui tinka ir veidui..  4u.gif

aš tiesiog perskaičius gintarytes postą, savo nuomonę pasakiau mirksiukas.gif
jei ji sako, kad jos veiduko oda labai jautri, tai gal ir nevertėtų tept veido ax.gif
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 04, 11:34)
as esu naudojusi is SB veidui skirta krema, bet su perfectly dark mano veidas greiciau ir tamsiau idega. veido negalima tepti tik su tingle kremais, o siaip kunui skirtais kremais galima ir veida tepti. smile.gif

na nežinau, man (nors mano oda netgi nėra jautri!) ne tik su tingle, bet dažnai ir pasitepus kremu su Blush'u arba Bronzantais, veidą išmeta dėmėm blink.gif bet ne tai, kad būtų blogai ištepta ar kas, bet tiesiog dėmėm tokiom baltom, nemoku apsakyt doh.gif tai aš tada išvis geriau netepu, tik paprastu drėkinamuoju kremu.
Beje, kolegė mano, dirbusi LaBamboj anksčiau, sakė, kad ir kremais su bronzantais, nepatartina tepti veiduko ax.gif
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 04, 16:07)
sveikutes,mergaites  4u.gif
is kokiu uzsienio parduotuviu uzsisakinejat kremukus??? ir koki rekomenduotumet sviesiai odai,linkusiai sauseti??  g.gif

aš tai kiek siunčiaus, tai tik iš http://www.thesupple...inglotions.html
ten pigiausia man rodos mirksiukas.gif
kažkas čia tau parekomendavo brangiausią pirkti.... aš nesutinku schmoll.gif jei šviesi oda ir linkus sausėt gali pradžiai ir iš pigesnių pabandyti, kad ir Australian Gold Puppy Love thumbup.gif jis be bronzantų, su BodyBlush'u ir man labai gerai drėkindavo. Na nežinau, iš pigesnių kremų tai jis man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 03, 21:16)
Bet jūs, merginos, ir įdomios  g.gif  turit jautrią odą ir vistiek veidukus tepat  unsure.gif  jau aš, su normalia oda, privengiu veidą tepliotis, juk tam yra atskirai spec. veidui kremukai.

tai yra kremu tokiu kurie nealergizuoja. pvz pries soliuka naudoju tickled pink. ir ka ... jis man labai gerai tinka, nors ir turiu jautria oda
Atsakyti